Bundesliga

Veysel Kaya' Alıntı:
[quote="Enes Kömürcü":150y17qk]http://www.facebook.com/video/video.php?v=141238035928984&oid=174170352594478&comments

Dortmund !

Çok güzelde sonu olmamış be :)[/quote:150y17qk]

Schalke nefretim kabardı :)

Yenilsende yensen de ... :)

Şampiyonluğa atılan 1 adım daha...

Freiburg 1 - 2 Borussia Dortmund

Uzun süre yenik durumda oynadık, üst üste gelen goller ile sevindik.

Dakika 70?te Robert Lewandowski oyuna girdi ve 5 dakika sonra golünü attı. Hemen ardından 78. dakikada kendi kalelerine attıkları gol ile 2-1 öne geçtik. Deplasmanda 7 de 7 yaptık.

En yakın rakibimle aramızda 7 puan fark var.

1 Dortmund 34
2 Mainz 27
3 Bayer Leverkusen 25

Şampiyonluk Bekliyoruz...

Erdal Avcı' Alıntı:
Bayern Münih neden tepeye oynamıyor?Almanya'yı çok takip etmediğimden bu ilk 3'deki dizilimi açıklayamıyorum.

Münih herşeyi eskisi gibi sanıyor. Mesele futbolcu almak değil oynatabilmek. Bundesligada her sivrilen oyuncuya salça olup kadrona kattığında iş bitmiyor. Sadece Münih için geçerli bir durum da değil bu. Schalke sezon başında parayı oluk oluk akıttı futbolcu transferi yaparken. Onun bunun gözünü boyadı ama ligde durumu ortada.

Ayrıca Erdal ilk 3 takımdan sadece Mainz garip gelebilir. Dortmund herzaman hedefleri olan bir kulüp. Keza Leverkusen de kaliteden ödün vermeyen bir ekip.

Bu genci tanıyan var mı ? :)

4151.jpg

Borussia Dortmund kulübünün resmi internet sayfasından yapılan açıklamada, 43 yaşındaki teknik adamın 2012 yazına kadar devam eden mevcut kontratını 2 yıl daha uzatan imzayı attığı bildirildi.

Enes Kömürcü' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":t32zd690]Schalke yine hezimete uğradı. :)

Kaiserslautern 5 - 0 Schalke

Acıyorum yahu :)[/quote:t32zd690]

Boşver Enes, Allah acısın onlara. :)

Söylememişmiydik mavileeerr, parayla saadet olmaaaazzz. :)

Mönchengladbach'ı da 4-1 ile geçtik.

Goller; Subotic, Kagawa, Grosskreutz ve Barrios'dan geldi.Adamım Lucas Barrios bu haftayı da boş geçmedi : )

Dolu dizgin devam ediyoruz ;)

Müthiş performansımızı sürdürüyoruz. Şampiyonluğu şimdiden hakettik kanımca. Bir hafta kazanan bir hafta sürünen takımların aksine istikrarlı bir şekilde gidiyoruz Bundesligada.

Basın Alman forması giyen Mesut?u konuştuğu kadar Nuri?yi konuşmuyor. Sonuçta Nuri Şahin Bundesliga liderinde forma giyiyor ve ay-yıldız taşıyor...

Şampiyon belli, lig ikincilik mücadelesi için devam ediyor... :)

En yakın rakibe 10 puan fark, haftaya dengesiz Bremen konuğumuz.