Bundesliga

19.12.2010 Pazar - Bundesliga

Stuttgart 3 - 5 Bayern Munich

22.12.2010 Çarşamba - DBF POKAL

Stuttgart 3 - 6 Bayern Munich

--------------------------------------------------------------------

Bu ne ya ? :)

Tugay Aktepe' Alıntı:
19.12.2010 Pazar - Bundesliga

Stuttgart 3 - 5 Bayern Munich

22.12.2010 Çarşamba - DBF POKAL

Stuttgart 3 - 6 Bayern Munich

--------------------------------------------------------------------

Bu ne ya ? :)

Bayern Münih koptu geliyor demek oluyor Tugay :)

Sakatları iyileşti tam kadrolar artık. İnter'den geçen senenin öcünü alacaklardır bu sene :)

Stuttgart seyircisi sahaya sırtını dönmüş zaten..
Üç günde bir düzine gol yediler adamlardan..
Maneviyatları bozulmuştur..
Bayern'de de hiç acıma yok..
Maç 4-3 olmuş, dakika 80 ler,bırakın artık, yok..
Tam bir alman takımı işte..
Disiplin manyakları.. Milli takım ona buna 10 tane atmıyor boşuna..
Alman futbolu ve disiplin demişken Felix Magath'ı da unutmamak lazım.
Schalke kötü gidiyor diye idmanlarda eşofman giymek, bere takmak, eldiven takmak yasaklanmış..
Kar kış kıyamet şortla, eldivensiz, beresiz idman yapıyorlarmış..
Gerçi Schalke'de düzelmeler başladı, boşuna değilmiş : )

Bayern Münih, Hoffenheim'ın Brezilyalı oyuncusu Luis Gustavo'yu renklerine bağlamış yaklaşık 15 milyon avroluk bir maliyete karşılık.. Hayırlı olsun

Kicker dergisi tarafından düzenlenen ankette 'Bundesliga' liginde oynayan futbolcular, Nuri Şahin'i ''Sezonun ilk yarısının en iyi oyuncusu'' seçmiş.

Schalkeye Yunan forvet!!!!!! Bundesliga ekiplerinden Schalke 04, Iranlı orta saha oyuncusu Ali Karimi ve Yunan forvet Angelos Charisteas ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı...

Dortmund 0*0 Manuel Neuer Özetini izledim maçın özeti buydu. Maçın reklamını verip maç saati meclisi gösteren TRTyede selam olsun.Ligin en onemlı macını gostermeyeceksen ne dıye aldın yayın hakkını arkadas

Haftaya bayern dortmund macı var galiba. Bayernın bundan sonra kolay kolay puan kaybetcegını dusunmuyorum robbenle dırek 1 0 onde baslıyolar maca.Dortmund macı ıcın bısı dıyemıcemde bayernın ıddadakı her macına gozunuz kapalı oynayın artık. Dortmunduda yenerse aradakı puan farkı cıddı sekılde kapanmaya baslayabılır ama ben dortmundun genede sampıyon olacagını dusunuyorum ve ıstıyorum gercekten.