Burak Elmas

Ben inandırıcı bulmadım arkadaşlar maçın iptalinin ve geri dönüşümüzu bana göre 27 temmuz sportif aş toplantı kararı neden alındı ise bu maçta o nedenle ertelendi 16 temmuz bekleniyor gibi görünüyor

Sayın Başkan ve diğer üç büyük takımın başkanları Habertürk’te şu an. Tarihte ilkmiş. Gündem; federasyon ile olan fikir ayrılıkları ve Türk futbolu sanırım.

Çok açık ve net konuşuyor.

Burak Elmas: Bir oyuncumuzun bir transferi konusunda bir kulüple sorunumuz var. Avrupa izin verdi ve çözdü ama TFF izin vermedi oynatmak için. Çünkü bu akşamı bekliyorlar. Benim ne diyeceğimi bekliyorlar!

Bakalım TFF ne ceza verecek?

Herkes gibi ben de şu ortamın 12-13 sezonlarında olduğunu hayal etmeden duramadım. Aziz Yıldırım'lı, Ünal Aysal'lı, Hacıosmanoğlu'lu harp meydanı... Ben izleyemedim hepsini. Bitince başlıklar halinde özet yazabilecek arkadaşlar varsa güzel olur, bilgileniriz.

Herkes gibi ben de şu ortamın 12-13 sezonlarında olduğunu hayal etmeden duramadım. Aziz Yıldırım'lı, Ünal Aysal'lı, Hacıosmanoğlu'lu harp meydanı... Ben izleyemedim hepsini. Bitince başlıklar halinde özet yazabilecek arkadaşlar varsa güzel olur, bilgileniriz.

Burak Elmas: Bir teknik direktör tarihin en iyi milli takımlarından biriyle başarısız oluyor, cezasını biz kulüpler çekiyoruz.

Burak Elmas:Biz kulüpler olarak Türk futbolunun sahibiyiz. TFF'yi oyunu yönetmesi için seçiyoruz. Biz artık seyirci değil, kaptan olacağız!

Başkan Burak Elmas:%40 oyunculara vergi ödüyoruz ben TFF'nin bakanlığa gidip bunu görüştüğünü görmedim. Eğer biz bunları konuşacaksak Federasyon'un işi ne?'

Başkan Burak Elmas:Milli marş okunmuyormuş. Ektopyalı atlet Milli takım formasıyla başarılı olunca sorun olmuyor burada oluyor. Saçma sapan kişisel kararlar alınıyor.

Burak Elmas: "İşi bilen biz kulüpleriz, biz ne istiyorsak dikkate alınmamalı, YAPILMALI."

İlk tur konuşmalarda 20 günlük Başkan Burak Elmas yılların başkanı gibi hepsinden fazla konuya hakim ve tespit ve çözüm önerileri ile fark yarattı. Başkan gibi Başkan Burak Elmas.
(via@kadircetincali)

Ali Koç ve Burak Elmas çok net konuşuyor.
(via@Haluk_Yurekli)

Burak Elmas'ın ilk turdaki konuşmasına 10 üzerinden 10👏👏👏
(via@romerkukner)

Tertemiz konuştu Burak Elmas. Galatasaray’ın TFF’ye ve bu düzene karşı bundan sonraki mücadele düzlemini de net olarak ortaya koydu.
(via@keremovet)

Sn. Başkan @burakelmas_tr bu akşamki @Haberturk yayınında kulübümüzü başarıyla temsil ediyor, değindiği konular son derece önemli. Karşılaştırmalı olarak Galatasaray’ın farkı bir kere daha ortada.
“Dikkate alınmalı değil, yapılmalı.” dedi @burakelmas_tr Başkan.
Çok basit ama net bir söylem. Kulüpler olmadan bir pazar yok ortada, yani varlığınızın bir sebebi kalmıyor @TFF_Org. Kulüplere rağmen karar alamazsınız!
(via@NajaLegionis)

Burak Elmas:Fatih Terim ile birebir sorunu olanlar var. Usülsüz cezalar verildi hocamıza.

Hocamızı koruyan başkan görmeyi özlemişim. Bundan sonra eminim ki hocamız ceza yemeyecek. Çünkü onun konuşmasına gerek bırakmayacak bir Başkan ve yönetimi olacak.

İlk tur konuşmalarda 20 günlük Başkan Burak Elmas yılların başkanı gibi hepsinden fazla konuya hakim ve tespit ve çözüm önerileri ile fark yarattı. Başkan gibi Başkan Burak Elmas.
(via@kadircetincali)

Ali Koç ve Burak Elmas çok net konuşuyor.
(via@Haluk_Yurekli)

Burak Elmas'ın ilk turdaki konuşmasına 10 üzerinden 10👏👏👏
(via@romerkukner)

Tertemiz konuştu Burak Elmas. Galatasaray’ın TFF’ye ve bu düzene karşı bundan sonraki mücadele düzlemini de net olarak ortaya koydu.
(via@keremovet)

Sn. Başkan @burakelmas_tr bu akşamki @Haberturk yayınında kulübümüzü başarıyla temsil ediyor, değindiği konular son derece önemli. Karşılaştırmalı olarak Galatasaray’ın farkı bir kere daha ortada.
“Dikkate alınmalı değil, yapılmalı.” dedi @burakelmas_tr Başkan.
Çok basit ama net bir söylem. Kulüpler olmadan bir pazar yok ortada, yani varlığınızın bir sebebi kalmıyor @TFF_Org. Kulüplere rağmen karar alamazsınız!
(via@NajaLegionis)

Öncü olmak Galatasaray’ın genlerinde var. @burakelmas_tr konulara son derece hakim bir şekilde, nezaketi hiç elden bırakmadan ama hep kararlı ve yeri geldiğinde de gayet sert ifadelerle Türk futbolu adına yapılması gerekenleri şahane bir şekilde aktardı.

Temsil kabiliyeti 👏🏻
(via@seremtan)

Ülkede liyakat baştan kopunca, anlatılan şu rezilliklere zerre şaşırmadım. Nihat'mış, Demirören'miş.. Bunların kendi başlarına karar vermeye izinleri olmayan piyonlar olduğunu bilmeyen yoktur sanırım ? Anlamıyorum, her geçen gün bir skandal. Dünya alem Mersin'e, biz her gün tersine gidiyoruz. Sen kimsin ki Avrupa'nın onay verdiği adamı oynattırmıyorsun? Bu işin ciddi anlamda peşine düşmeli. Herkes doğruları söyleyip, kepazelikleri ortaya döküyor ama bunlar arsız şeref yoksunu olduklarından istifa edip gitmezler. Zaten kendi başlarına istifa kararı da alamazlar kafalarına göre. O yüzden söylemek yerine somut adımlar atmak lazım. GS-FB-BJK bu ülkenin en büyük STK'larıdır. Harami düzenine dur demek lazım. Garibanın 3 kuruşluk futbol zevkine de göz dikmişler.

Öncü olmak Galatasaray’ın genlerinde var. @burakelmas_tr konulara son derece hakim bir şekilde, nezaketi hiç elden bırakmadan ama hep kararlı ve yeri geldiğinde de gayet sert ifadelerle Türk futbolu adına yapılması gerekenleri şahane bir şekilde aktardı.

Temsil kabiliyeti 👏🏻
(via@seremtan)

Programla ilgili Galatasaray yorumum…

Uzun bir aradan sonra ilk kez bir Galatasaray başkanı, bir Galatasaray başkanı gibi Galatasaray’ı temsil etti.

Tebrikler Burak Başkan..
(via@erhantelli1978)

Limit olayı en doğru şey ispanya da var hatta italyaya getirmeyi düşünüyorlar bence tüm avrupaya gelecek bu durum diye düşünüyorum sanki limit olmasa grupta başarı gelecek zannetmiyorum artık en doğru şey bu limitlere uymak bence

Ülkede liyakat baştan kopunca, anlatılan şu rezilliklere zerre şaşırmadım. Nihat'mış, Demirören'miş.. Bunların kendi başlarına karar vermeye izinleri olmayan piyonlar olduğunu bilmeyen yoktur sanırım ? Anlamıyorum, her geçen gün bir skandal. Dünya alem Mersin'e, biz her gün tersine gidiyoruz. Sen kimsin ki Avrupa'nın onay verdiği adamı oynattırmıyorsun? Bu işin ciddi anlamda peşine düşmeli. Herkes doğruları söyleyip, kepazelikleri ortaya döküyor ama bunlar arsız şeref yoksunu olduklarından istifa edip gitmezler. Zaten kendi başlarına istifa kararı da alamazlar kafalarına göre. O yüzden söylemek yerine somut adımlar atmak lazım. GS-FB-BJK bu ülkenin en büyük STK'larıdır. Harami düzenine dur demek lazım. Garibanın 3 kuruşluk futbol zevkine de göz dikmişler.
Şu an pazarlamayı federasyon değil kulüpler yapsa 2 milyar tl de bulunamaz her gelen şu kadar sponsorlukla geliyorum diyor kulüp başkan adayı ayrımı yok dediğini degil piyasanın durumuna uyuyor benim fikrim şu an ihale olsa 1.5 1.7 milyar tl olarak yayıncı kuruluş bulurlar bence yayıncı kurulusun isteğine boyun eğecekler maçlara çıkmama durumu olmaz bence