Burak Sezgin

Burak Sezgin Galatasaray da

Burak Sezgin şuan akşam idmanında diye bir haber aldık birazdan Murat,Cem ve Ali Emre idmanda olacak haberi teyid ederler.

işallah geri döner
onun gitmesine izin verilmesi bile büyük bi hataydı...hem dışardan hem içerden gs'a çok faydalı bi oyuncu işallah gerçekleşir bu transfer

ya su idmandan, amerikalilardan ve transfer durumlarindan bi haber alsak çok iyi olacak. merakla bekliyoruz, acil haber edin:)

Arkadaşlar bugün gazetede okudum basketbolda yerli oyuncu transferi
31 Aralık 2004 sonmuş B.Sezgin'in transferi söz konusu ise yarına kadar
resmi sözleşme yapmalılar.

Şimdi Onursalla konuştum

Burak Sezgin i almışız hayırlı olsun umarım gösterdiği performansla uzun sıkıntımızı giderir.

Diğer yandanda getirdiğimiz yabancılar arasından Justin Rowe ile anlaşmışız

2 Transferde hayırlı olsun umarım 2side çok faydalı olurlar.

Evet Burak ve Justin idmandalardı. Burak'ın yüzü gülüyordu gördüğüm kadarıyla, mutlu bir hali vardı. Burak'ın basketbolunu anlatmaya gerek yok herhalde. 3lükleri atınca bizlerde de baya bir gülümseme oldu. Justin de belli daha alışma evresinde. Bu 2 oyuncu takviyesiyle de pota altı rotasyonumuz biraz daha rahatladı. Artık daha rahat dinlenme vakileri bulacak oyuncularımız.

Oh be iyi oldu bizde oynadigi zaman iyiydi umarim eskisi gibi oynar...

burak ın transferini mükemmel olarak nitelendiriyorum.Rowe da iyi çıkarsa çok çok çok iyi olacakmış gibi geliyor bana.Rowe iyi çıksın ve takım dağılmasın o zaman çok iyi yerlere gelicez buna eminim

Burak takima oncelikle hirs katicak gibi gorunuyor.
Pek fazla gormedigimiz bir hirs vardi Burakta.Ben ozlemisim valla Burakin ucluklerini.
Burdanda hosgeldin diyeyim yeniden.

NE KADAR SEVİNDİM ANLATAMAM GERCEK BİR GSLİ OLDUĞUNA İNANDIĞIM BOSTANCIDA OTURAN BAKIRKÖYDEN BOSTANCIYA GELİŞTE DENİZ OTOBÜSÜNDE HEP MUAHABBET ETTİĞİM ASLAN YÜREK BURAK HOŞGELDİN TEKRAR BEEEE!!!!!!

Yuvana tekrar hoşgeldin Burak.
Gitme ama artık bir daha ;)
Senin gibi, Arda gibi "Galatasaraylıları" görmek isteriz bu takımda her zaman...
İlk üçlükler bu hafta fenere :)

Heyttt içerim ben bu akşam aman sabahlar olmasın ne güzel 1 haber bu böyle yahu ...
Ya gerçekten bırakmakla cok buyuk hata yaptığımız burak kaldığı yerden dewam edecektır inş.Pivot a gelince en azından olmamasından iyidir umarım takıma fazlasıyla yarar sağlarRr.

Gitmesine çok üzülmüştüm.
Gelmesine çok sevindim.
Müthiş oldu gerçekten. Boddicker'la ikisi attıkları şutlarla match-up olarak harika bir üstünlük kurmamızı sağlayabilirler.

Ardayıda sayarsak
Arda-Boddicker-Burak

match-up olarak gerçekten çok ters bi 3lü olur sahada durdukları zmn

kullanmaya bakar bu 3lüyü

günlerinde olurlarsa o giren 3leri düşünemiorum