Ceyhun Hocaya Sorular & Eleştiriler

Aras!
Isıtıp önüme koyabileceğin bir şey yok, ne hatam varsa dök ortaya, beni bilen biliyor, ayrıca bugünkü durumu konuşacakken, bak elimde dosyaların var, açarım eski konuları demende komedi, kilitle sil, ceza ver yöneticilik nedir ki başka?

Önder!

Evet daha çok önemli maçlar var, bari onları kurtaralım, o maçlarda rezillik zavallılık olmasın!

Geçen sene takımın hakkını veremeyene nasıl karşı durduysan, bu senede takımı rezil edene karşı dur!

forum yöneticileri kendi gibi düşünmeyenlere neden sansür koyuyorlar. çok antidemokratik bir ortam oluyor. yetkiniz var diye ezmek zorunda değilsiniz insanları.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Eyüp Yıldız !

Daha önümüzde en az 6 tane daha Fener maçı var bilmem farkındamısın? Ve bu maçlara bu oyuncular, bu teknik kadro ile çıkacağız! Geçen sene bile ZK konusu önemli maçlar gelince kilitlenmişti! Bekleyin bu maçların bitmesini ondan sonra ne kininiz varsa kusun!
evet bekleyelim tüm maçları kaybetmeyi öyle konuşalım!türkiyede galatasaray taraftarı kadar aciz bir taraftar yok.maalesef öyleyiz. her alanda gelen başarısızlık futbol basketbol fenerin altında ezilip kaldık. eğer fener bu durumda olsa taraftarı ne tepkiler verirdi ama biz sabır diyoruz kaç yıldır nereye kadar? adnan polat bu kulubü olabileceği en dip noktaya getirdi. beşiktaşlılar demirörene neler yapıyordu adam gitti beğenirsiniz beğenmezsiniz beşiktaşı sempatik bir kulüp haline getirdi. şu an çocukların en sempati duyduğu takım oldu. galatasaray böyle devam ederse geleceğimiz hiç parlak değil.

Daha önümüzde 6 tane Fenerbahçe maçı var kısmı korkuttu...

Buda demek oluyorki önümüzde hala Fenere ezileceğimiz 6 maç daha var...Çünkü bu düzenle,pardon düzensizlikle o seviyedeki herhangi bir takımı bırakın yenmeyi,başa baş bile oynamamız imkansız...Bunları benden daha iyi gördüğünüze eminimde,sorun ne onu anlamıyorum...Takım pas dahi yapamıyor,6-7 aylık bir takım hiç değilse bir hucum seti oynar,o bile yok...Yani birilerini sevmemiz onun başarısız olduğunu söylememize engel değilki...Ceyhun hocayı bende seviyorum ancak bu birşeyleri kabul etmeme engel olmuyor...Ceyhun hoca başarısızdır,yaptığı yanlışlardan geri dönememiştir,artık bunu kabul etsek ya...

Bu oyunla Fener'le 6 değil 36 maç yapsakta hedefe ulaşamayız,bunu net şekilde görüpte bekleyin demek ne kadar mantıklı...6-7 aylık takımın oyuncuları birbirlerine doğru dürüst pas veremiyor diyorum,siz 6 maç var diyorsunuz...Yok yani bunu söylemek için bu takımda nasıl bir ışık görüyorsunuz merak ettim,bunu paylaşırmısınız?
Belkide biz çok kötümserizdir,olabilir yani...

Yıldızoğlu: Maçın bizim için iki kritik anı var

Galatasaray Medical Park Antrenörü Ceyhun Yıldızoğlu Fenerbahçe'ye yeinldikleri maçın ardından yaptığı açıklamada karşılaşmanın kendileri için kritik iki anının olduğunu ifade etti.

İşte Yıldızoğlu'nun açıklamaları:

?Bizim için maçın iki tane kritik anı var. Maçın başı ve 3. periyodun başıydı. İkisine de çok kötü başladık. Birinci periyodun 5. dakikasından sonra oyuna dönmeyi başardık. Devreyi başa baş hale getirdik, ama ikinci yarının başında karşımızda daha kararlı bir Fenerbahçe bulduk. Burada onlara cevap veremedik. Fenerbahçe gibi tecrübeli ve buralarda nasıl oynaması gerektiğini bilen bir takıma bu tip hataları yapmamamız gerekiyor. Sonuçta bugün sadece 1. maçı kaybettik. 2 gün sonra oynayacağımız 2. maça daha iyi hazırlanıp buradaki hataları yapmadan skoru eşitlemeye çalışacağız. 2 gün sonra daha iyi bir maç seyrettireceğiz.?

Hataları olsa da Ceyhun Yıldızoğluna güvenim devam ediyor.Şu durumda koç değişikligi takıma hiçbirsey katmaz hayal görmeyin.

Taraftar olarak agzımıza bir istifa kelimesi dolamışız maşallah önümüze gelen saydırıyoruz.Ne kadar kolay sürekli istifa demek.

Ceyhun hoca kesinlikle görevde kalmalıdır.Son 10 yılda sanki her sene Feneri ezip geçiyormuşuz gibi konusuyorsunuz.

Son 3 yılda hiç bu kadar bariz ezilmiyorduk ama eğer kriter bu ise buyur kriter...
Ancak bu değil tabiki bu takım sahada birtane bile olumlu iş yapamıyor...
Son günlerde istifayı dilimize dolamışıza gelince,kulüpte o kadar çok istifa etmesi gereken kişi varki,bunun olması çok normal,tabi gören göze...

Şahsi fikrim istifa konusunun burada konusulması yanlıştır ve Ceyhun hoca devam etmelidir. Bazı arkadaşların kin ve nefret dolu yazılarını anlamak güç gerçekten. Bu konular konuşulacaksa bile önümüzde bu kadar önemli maç varken konuşulmamalıdır.

Tepkiyi yanlış yere yöneltiyoruz. Hoca da falan değil suç. Her branşta Fenerbahçe bizden üstün artık, yıllardır yatırım yapıyorlar. Daha yularılara gitmek lazım tepki göstermek için.

Saygılar.

Ceyhun hoca bu ülkenin yetiştirdiği en iyi koçlardan biridir ve mutlaka takımın başında kalmalıdır.

Bir şey sormak istiyorum istifa isteyenlere Fenerbahçe değilde Ekaterinburg birinci bitirseydi grupları ve biz dün Ekaterinburg'dan o kadar fark yeseydik gene açılır mıydı istifa başlıkları. Sırf Fenerbahçe maçı olduğu için midir bu öfke kusma. Sonuçta rakip bizim 16. olduğumuz bir sıralamada 1. oldu ve deplasmanda oynanan bir maç. Maçtan önce tabi ki umudumuz vardı ama öyle kesin kazanırız diyen de yoktur herhalde. Yani maçtan önce ne bekliyorduk ki maçtan sonra bu nefreti kusma ihtiyacı hissettik?

Metin Karadeniz' Alıntı:
Tepkiyi yanlış yere yöneltiyoruz. Hoca da falan değil suç. Her branşta Fenerbahçe bizden üstün artık, yıllardır yatırım yapıyorlar. Daha yularılara gitmek lazım tepki göstermek için.

Saygılar.
tepkiyi ceyhun hocaya hagiye ya da oktay hocaya değil başkana yapılmalıdır. çünkü fenerin bu kadar gerisinde kalmamızın nedeni yönetimin beceriksizliğidir. tüm basın hakemler fener yanlısı hem sportif hem dışta fenere her şekil ezildik. oysaki amatör branşları türkiyeye getiren galatasaraydır.

Fatih Sinan Durak' Alıntı:
Bir şey sormak istiyorum istifa isteyenlere Fenerbahçe değilde Ekaterinburg birinci bitirseydi grupları ve biz dün Ekaterinburg'dan o kadar fark yeseydik gene açılır mıydı istifa başlıkları. Sırf Fenerbahçe maçı olduğu için midir bu öfke kusma. Sonuçta rakip bizim 16. olduğumuz bir sıralamada 1. oldu ve deplasmanda oynanan bir maç. Maçtan önce tabi ki umudumuz vardı ama öyle kesin kazanırız diyen de yoktur herhalde. Yani maçtan önce ne bekliyorduk ki maçtan sonra bu nefreti kusma ihtiyacı hissettik?
Önce neden onlar 1. biz 16. bitirdik diye sormak lazım tabi. Arada bu kadar büyük uçurum var mı?

Kürşat Kosovalı' Alıntı:
Ceyhun hoca bu ülkenin yetiştirdiği en iyi koçlardan biridir ve mutlaka takımın başında kalmalıdır.

Tamam, en iyi koç ne yaptırır takımına veya ne yaptırmalı, nasıl oynatmalı ?

Bu takım ne doğru düzgün savunma yapmayı beceriyor ne de hucüm setlerini oynayabiliyor ! Bunlar yapılmadığı zaman geriye ne kalır ki zaten ! Aylardır bu takımın başında ve değişen bir şey gördünüzmü ? Eğer hoca kalmalı diyorrsanız ve ona çok güveniyorsanız o zaman bu oyuncuları fowless dahil hepsini gönderelim o zaman .Çünkü görüyoruz ki oyuncu ve hoca dokuları uyuşmadı.Sahada olanları hoca görmüyormu ? Hayır görüyor ! hem de en iyi o biliyor ne olduğunu ! ama iyi organize olmayı başaramazsan yada sana sunulan oluşumu zayıf olduğunu bildiğin halde göz göre göre görevi kabul ediyorsan, o zaman şuçu, hatayı kabul etmek hocayada düşer. Teknik olarak takımın durumu hocanın sorumluluğundadır.Kötü oyun, kötü performans,kötü uyum, bunların hepsi sahada görülüyor, muhtemel daha da devamını göreceğiz bu sene ! müdehale şart gibi görünüyor .

Ama ben yinede hep aynı şeyi söyleye devam edicem.Hocadan önce en tepedekinin gitmesi gerekiyor !

Fatih eğer ekatarinburg gelir o farkı atarsa üzülürsün hatta yine kızarsın ama !
Ezeli rakibin varsa karşında işte ozaman işin rengi farklı, ayrı motive olursun,hırs yaparsın,parçalarsın ,yerlere atlarsın,mücadeleni son damlasına kadar verirsin kenar yönetimi dahil olmak üzere , yine de seni yenebilir ama maç bittiğinde onlarında cılkının çıktığını hissedersin,hissettirirsin ! Güle oynaya 20 sayı fark arttırmazsın vede karşı rakibin taraftarını allahtan 20 sayı ile yırttık dedirtmezsin, işte fark burada bence .

Bağdat Kaynak' Alıntı:
[quote="Fatih Sinan Durak":38mv4mww]Bir şey sormak istiyorum istifa isteyenlere Fenerbahçe değilde Ekaterinburg birinci bitirseydi grupları ve biz dün Ekaterinburg'dan o kadar fark yeseydik gene açılır mıydı istifa başlıkları. Sırf Fenerbahçe maçı olduğu için midir bu öfke kusma. Sonuçta rakip bizim 16. olduğumuz bir sıralamada 1. oldu ve deplasmanda oynanan bir maç. Maçtan önce tabi ki umudumuz vardı ama öyle kesin kazanırız diyen de yoktur herhalde. Yani maçtan önce ne bekliyorduk ki maçtan sonra bu nefreti kusma ihtiyacı hissettik?
Önce neden onlar 1. biz 16. bitirdik diye sormak lazım tabi. Arada bu kadar büyük uçurum var mı?[/quote:38mv4mww]
Tabi ki onu sorgulamak lazım orada Ceyhun hoca da dahil olmak üzere bir sürü hata yapan kişi var benim mesajım bu maçtan sonra neden Ceyhun Hocanın ve takımın üzerine bu kadar gidildiği ile alakalıydı. Yani bu maç mı bekleniyordu ya da bu maçın diğer maçlardan farkı neydi?

Fatih Sinan Durak' Alıntı:
fenerbahçenin galatasaraydan iyi olmasını bir galatasaraylı olarak sindiremiyorum. bence fener zaten bizden iyi yenilgi normal galatasaray kulubü için bir tehlikedir!en büyük ezeli rakibine kaybetmen normalleşmemeli.

Ferhat Karakoç' Alıntı:
[quote="Fatih Sinan Durak":35h24lwa]Bir şey sormak istiyorum istifa isteyenlere Fenerbahçe değilde Ekaterinburg birinci bitirseydi grupları ve biz dün Ekaterinburg'dan o kadar fark yeseydik gene açılır mıydı istifa başlıkları. Sırf Fenerbahçe maçı olduğu için midir bu öfke kusma. Sonuçta rakip bizim 16. olduğumuz bir sıralamada 1. oldu ve deplasmanda oynanan bir maç. Maçtan önce tabi ki umudumuz vardı ama öyle kesin kazanırız diyen de yoktur herhalde. Yani maçtan önce ne bekliyorduk ki maçtan sonra bu nefreti kusma ihtiyacı hissettik?
fenerbahçenin galatasaraydan iyi olmasını bir galatasaraylı olarak sindiremiyorum. bence fener zaten bizden iyi yenilgi normal galatasaray kulubü için bir tehlikedir!en büyük ezeli rakibine kaybetmen normalleşmemeli.[/quote:35h24lwa]
Bu söylediğini tabi ki hiçbir Galatasaraylı sindiremez ama şartlar bizi bu hale getirdi şu anda. Bizim Caferağa'da dün yenilmemiz gayet olağan bir şeydi. Ama bunu olağanlıktan çıkartmak Ceyhun istifa demekle olmaz. Bir yerde başarıyı yakalamak istiyorsanız önce istikrarı yakalamalısınız. Her sene yeni hoca her sene yeni oyuncularla bir yere varılamaz. Hocamızın geçmişte neler yaptığı ve ne kadar kaliteli bir hoca olduğu tartışılmaz. Hocamızın oyuncu tercihlerini eleştiriyoruz kendisi daha iki gün önce televizyonumuzda açıklama yaptı ben göreve geldiğimde elimde alternatif çok azdı 2-3 tane oyunucu alternatifim vardı içlerinden en iyisini seçmeye çalıştım diye. Yani hocanın alternatifi yokmuş oyuncu için yalan söyleyecek hali yok. Yani hocamıza güvenip arkasında durmalıyız. Bu takıma genç kaliteli yerli kadrosu oluşturabilecek bu takımın geleceğinin temellerini atabilecek yegane kişidir kendisi. Fenernahçenin seviyesine ulaşmak istiyorsak istikrar, istikrar, istikrar.

fenerbahçenin galatasaraydan iyi olmasını bir galatasaraylı olarak sindiremiyorum. bence fener zaten bizden iyi yenilgi normal galatasaray kulubü için bir tehlikedir!en büyük ezeli rakibine kaybetmen normalleşmemeli.[/quote]
Bu söylediğini tabi ki hiçbir Galatasaraylı sindiremez ama şartlar bizi bu hale getirdi şu anda. Bizim Caferağa'da dün yenilmemiz gayet olağan bir şeydi. Ama bunu olağanlıktan çıkartmak Ceyhun istifa demekle olmaz. Bir yerde başarıyı yakalamak istiyorsanız önce istikrarı yakalamalısınız. Her sene yeni hoca her sene yeni oyuncularla bir yere varılamaz. Hocamızın geçmişte neler yaptığı ve ne kadar kaliteli bir hoca olduğu tartışılmaz. Hocamızın oyuncu tercihlerini eleştiriyoruz kendisi daha iki gün önce televizyonumuzda açıklama yaptı ben göreve geldiğimde elimde alternatif çok azdı 2-3 tane oyunucu alternatifim vardı içlerinden en iyisini seçmeye çalıştım diye. Yani hocanın alternatifi yokmuş oyuncu için yalan söyleyecek hali yok. Yani hocamıza güvenip arkasında durmalıyız. Bu takıma genç kaliteli yerli kadrosu oluşturabilecek bu takımın geleceğinin temellerini atabilecek yegane kişidir kendisi. Fenernahçenin seviyesine ulaşmak istiyorsak istikrar, istikrar, istikrar.[/quote]
ceyhun hocayı istifaya davet etmek buzdağını görmemektir. bu yönetim zamanında yapılan hoca kıyımları yetti artık! bizi her alanda kötü bir şekilde yönetenlerden sormalıyız bu işin hesabını.