Chris Garnett

Maçı izleyemediğim için konuşamayacağım ama gelir gelmez maça çıkması ve Türkiye'nin en iyi pota altına karşı oynaması sebebiyle bence değerlendirmek doğru değil.İTÜ ve Karşıyaka maçlarında yavaş yavaş ısınacağı için yorum yapma şansımız olabilir.

ben macı cook dikkatli izledim ve size soliim halil hocanın bile bu oyuncuyu oynatmaya pek niyeti yoktu ama fatih 5 fual alınca zorunlu aldı oyuncuyu belki keepten biraz daha iyi oynar daha fazlası cook zoor bence hagenı bi seyretmek lazım acaba hagen hala istanbuldamı yoksa gonderildimi???

ya abı bu nedır ya bı alıoz ıkı gun sonra yolla bu ıs cocuk oyuncagı degıl bı tane alırsın tam alırsın bence bızımle kafa yapıolar ıkı haftada 3 pıvot geldı gıttı yuh yanı yuhhhhhhhhhhhhhhhhh

Mersin'in pivotu Jaja Richards tam bize göre bir pivot.Hem hücumda hem savunmada iyi. Kolay kolay da faul yapmıyor.Yani doğru dürüst arayan pivotunu Porto Riko'dan da buluyor.

esas garnet olsa ne fark eder halıl unerle heralde adam ise yaramazkı halıl begenmıs :D :D :D :D :atki

mersin in herşeyi 4 4 lük adamlar ülkerle kafa kafaya oynayan takım yapmışlar harun çok iyi bizde orhun ene yimi alsak :?

Efes maçından sonra Garnett için "Don Little gibi" demiştim. İTÜ maçından sonra Don Little a haksızlık yaptığımı düşünüyorum. Little bundan 2 gömlek iyidir.

Dün biri yazmıştı "Garnett buysa beğenilmeyip gönderilen Hagen ile Lance i merak ediyorum" diye.. Ben de merak ediyorum cidden. Garnett ten bile kötü olabilecek oyuncuyu..

ozzy' Alıntı:
Efes maçından sonra Garnett için "Don Little gibi" demiştim. İTÜ maçından sonra Don Little a haksızlık yaptığımı düşünüyorum. Little bundan 2 gömlek iyidir.

Dün biri yazmıştı "Garnett buysa beğenilmeyip gönderilen Hagen ile Lance i merak ediyorum" diye.. Ben de merak ediyorum cidden. Garnett ten bile kötü olabilecek oyuncuyu..
Bence biraz daha sabretmek lazım. Bu adamı çok az izleyebildik. Ki ben tam anlayabilmiş değilim ilk maçı baz alıyorsak ondan çok daha kötü oynayanlar vardı. Maçda da 3. pivot olarak oynadı sonradan Hüseyin'i 4 çekti. Daha öncedende söyledim maçın kopma anındaydı yanlış hatırlamıyorsam elinden kaçırdığı bir pozisyon vardı. Hakkında olumsuz olarak hatırladığım tek şey bu. Onun dışında kalıbı göz öününe alındığında bence baya atletik. Ve de unutmamak lazımki bu adam geldiği gün maça çıktı.

Şuan için tabiki erken ama ben bu adam için pek olumsuz düşünmüyorum.

Radikal Cimbomlu' Alıntı:
ozzy' Alıntı:

Bence biraz daha sabretmek lazım. Bu adamı çok az izleyebildik. Ki ben tam anlayabilmiş değilim ilk maçı baz alıyorsak ondan çok daha kötü oynayanlar vardı. Maçda da 3. pivot olarak oynadı sonradan Hüseyin'i 4 çekti. Daha öncedende söyledim maçın kopma anındaydı yanlış hatırlamıyorsam elinden kaçırdığı bir pozisyon vardı. Hakkında olumsuz olarak hatırladığım tek şey bu. Onun dışında kalıbı göz öününe alındığında bence baya atletik. Ve de unutmamak lazımki bu adam geldiği gün maça çıktı.

Şuan için tabiki erken ama ben bu adam için pek olumsuz düşünmüyorum.
Hocam İTÜ maçını izleseydin umutların kırılırdı. Adamın dünkü maçta yaptıklarıyla ilgili kısmı maç topiğine attığım mesajda bulabilirsin.

Evet ben İTÜ maçını izlemedim o konuda bişey diyemiycem. Şu Karşıyaka maçından sonra tekrar konuşuruz. Bu saatten sonra kötü olsada göndereceklerini sanmıyorum ben. O yüzden umutlarımız iyi çıkması üzerine olmalı.

yapma be abi gondermezler deme bak tuglerim kalktı abi cidden bu oyuncu kotu lama cimi yok nese 1 mac daha izleyelim ne degisir goruruz

ee 2 gunluk adam dan ne beklıorsunuz benım anlmadıgım bu adam yurt dısında nasıl 13 sayı ve 7 rıbaund ortalamalarıyla oynuo

Yurt dışı dediğin 5. sınıf lig Bulgar Liginden bir takım. KSK maçında da rezil oynadı ve kenara alındı. Sanrım kendisini bir daha görmeyeceğiz.

Bu adamı basketçi diye getirip apar topar sözleşme imzalayan zihniyete yuh olsun.Gülhane Parkı'ndan ağaç söküp sahaya diksen bunun kadar oynar.