Cüneyt ERDEN' i istiyoruz !!!!!

Cüneyt giderek daha makul hamlelerle oynayabileceğini öğrendi. Bence seneye bundan da iyi olacak. Şu anda Kerem'le karşılaştırınca tercihler farklı olabilir; çünkü ayrı tarz adamlar. Fakat aynı klasmandaki Ender'den çok daha iyi olduğu kesin. O yüzden milli takımda Kerem ve Cüneyt ikilisi yer almalı. Alternatifli kadro böyle olur. Tıpkı 99'daki gibi. Fakat Cüneyt bize kalmaz hiçbir türlü. Bu seneki performansından sonra Fener filan alır en kötü ihtimalle.

Kerem Tunçeri koçların körelttiği bir adam. Yıllardır Petar Pilsen ekolünden gelen koçların elinde darbe üstüne darbe yedi, hala da yiyor. Milli takıma ilk girdiği zamanlarda Orhun'un yerine girip tempo artıran Kerem, bu kısıtlı koçların elinde top kaybı yapmasın, ilk dip perdelemesinden çıkan forvete topu geçirsin, sonra da bir kenara çekilsin diye tempo katili, inisiyatif kullanması yasaklanan bir gard haline getirildi. Ama milli takım maç içinde ne zaman çok paslı, paylaşımlı, hızlı oyun oynamıştır, o zaman Kerem yıldızlaşmıştır. Ayrıca bire birde geçemeyeceği adam yok, adamını geçerken Ender ya da Hakan gibi "şimdi topu kaybedecek" hissi vermiyor bana. Eskiden turnike atardı adamını geçtiğinde, şimdi ille de pas arıyor penetreden sonra; çünkü bu koçlar iyice pısırık oynatıyorlar adamı. Tanyeviç geldikten sonra milli takımda gözle görülür biçimde daha iyi oynamaya başladı. Bu yaz eski günlerine dönebilir az çok. NBA'e gitse iyi bir koçun elinde en az Arroyo kadar, Snow kadar, Barbosa kadar, hatta biraz açılırsa Ridnour kadar oynar; bunun aksine ikna olmam. 8)

Şimdi beyler konumuz Kerem TUNCERİ degil ki !

Kerem Tunceri Ulker' de ilk 5 cıkıyor ve Milli Takımın da ilk 5 oyun kurucusu. Kendisini alamayacagımıza göre Cuneyt ERDEN' i almak istemenin nesi kötü? Ben Kerem-Cuneyt karsılastırmasına girmek istemiyorum ama madem Kerem' i alma ihtimalimiz yok, o zaman Cuneyt ile Kerem i karsılastırmak da gereksiz.

Madem Kerem daha iyi, Kerem TUNCERİ icin de bir topic acın ve kendisinin transfer edilmesini isteyin !!!

Bu karşılaştırma bana da pek doğru gelmiyor.Yalnız seneye belli bir seviyeye çıkmak istiyorsak Cüneyt bunun için biçilmiş kaftan.

Tamamda durduk yere vermedik istatistikleri. 2 sayfa boyunca "Cüneyt keremden iyi" muhabbeti yapılmış ona istinaden verdim karşılaştırmaları.. Cüneyt Keremden iyi değil ama alınsın tabi ki.. Umuttan da hatta Johnsondan da iyi gider bize.

ARdaQue' Alıntı:
Şimdi beyler konumuz Kerem TUNCERİ degil ki !

Kerem Tunceri Ulker' de ilk 5 cıkıyor ve Milli Takımın da ilk 5 oyun kurucusu. Kendisini alamayacagımıza göre Cuneyt ERDEN' i almak istemenin nesi kötü? Ben Kerem-Cuneyt karsılastırmasına girmek istemiyorum ama madem Kerem' i alma ihtimalimiz yok, o zaman Cuneyt ile Kerem i karsılastırmak da gereksiz.

Madem Kerem daha iyi, Kerem TUNCERİ icin de bir topic acın ve kendisinin transfer edilmesini isteyin !!!

Haklısın. Ben Cüneyt'i alabilmekten yana pek umutlu olmadığımdan, hazır hep savunduğum Kerem'e de lafın ucu uzanmışken konuyu çarpıtmaktan kendimi alamadım. :hi :hi

Herneyse, zaten galiba herkes Cuneyt'in alinmasini istedigimiz konusunda hemfikir.

Cuneyt-Kerem karsilastirmasini insallah transferinden sonra ayrica yapariz, bu konuda fikrimde israrciyim :p

Re: aaa

SAYGIN AKEL' Alıntı:
Makaay' Alıntı:
arkadaslar kızan olur mu bilemem ama ben tutku acık isterim.cok pahalı olabilir ama a.albayrak 3 milyon euro verip yönetim kuruluna gireyim diye gs yönetimine teklif etmiş.yönetim kabul etsin a.albayrağı basketbol subesine gecirsenler o 3 milyon euro bizi dünyanın sayılı takımları arasına sokabilir.yani kısaca

tutku açık
a.albayrak
Abi sen bunu ne kadar inandırıcı buluyorsun kim Basketbola 3 milyon Euro yatırır ki hemde Galatasaray'de malesef üzülerek söylüyorum ki HAYIR kimse yatırmaz :? :? Ama bir yandanda inşallah yatırırlar ve biz en iyi oluruz!!!!!!!!

ben o parayı basketbola yatıracak demedimki gs sk verecek dedim kulub te o parayı basketbola yatırsın a.albayrakta basketbol subesinden sorumlu olsun deddim yani hepsi bu.

yaa cüneyt'alacaksak almayalım cünkü umut'un hiç sevmediğim huyları var umut top dönderemiyor erken atısı cüneyte yapıyor BENCE TUTKU AÇIK olsun.

mremre' Alıntı:
Ya oglen yemegine et almayalim balik alalim der gibisin...

Kim sana veriyor Tutku Acik i ??

memre biz büyük takım değilmiyiz el-amin ve mrsic karsısında bizdede önemli oyuncu olması gerekir.bencede tutku acık transfer edilebilir dedim.

Makaay' Alıntı:
mremre' Alıntı:

memre biz büyük takım değilmiyiz el-amin ve mrsic karsısında bizdede önemli oyuncu olması gerekir.bencede tutku acık transfer edilebilir dedim.

Arkadasim biz buyuk takimiz ama... basket te degiliz su an icin . ayrica o dediklerinin hic biri ulker yada efesin ileriye donuk biseyler bekledikleri birer oyuncu degildi ve onlarin kadrosunda degildi. Ulker klasik bir oyuncu katili olarak kesinlikle vermeyecektir Tutku yu bu acidan soyledim

walla fazlasiyla overrated bir oyuncu. bi macta cikar 30 sayi atar , ama kimsenin dikkatini bile cekmez. bence cok dogru bir tercih olacaktir. dacka birakir mi bilmem..

mremre' Alıntı:
Makaay' Alıntı:
mremre' Alıntı:

Arkadasim biz buyuk takimiz ama... basket te degiliz su an icin . ayrica o dediklerinin hic biri ulker yada efesin ileriye donuk biseyler bekledikleri birer oyuncu degildi ve onlarin kadrosunda degildi. Ulker klasik bir oyuncu katili olarak kesinlikle vermeyecektir Tutku yu bu acidan soyledim

tamam tamam iyi ki bir fikir söyledik memre fazla polemiğe girmeye gerek yok :oops: :( :) :claps walla hepsinden karıstırdım :hi

Arkadaşlar boşuna kendinizi üzmeyin benimde aldığım duyumlara göre TEKEL o işi bitirdi.Cüneyt Erden Tekelde bizde başkalarıyla ilgileneceğiz.
Cüneyt bi<zim için başaka bahara kaldı :? :? :? :?

Tekel gibi takımlar lig bitmeden bütçe ouşturmazlar. Geçen yıl da arda itü'yle antreman yapıyordu. Bizimkiler isterse alır.. Lakin isterler mi? Kim uğraşacak ohooo, çocuğu ara, görüşmeye çağır bilmemne...

gordon' Alıntı:
Tekel gibi takımlar lig bitmeden bütçe ouşturmazlar. Geçen yıl da arda itü'yle antreman yapıyordu. Bizimkiler isterse alır.. Lakin isterler mi? Kim uğraşacak ohooo, çocuğu ara, görüşmeye çağır bilmemne...

Anlaşma lig bitmeden önce yapılmış.

beyler lıgler bıttı formun tadı tuzu kalmadı artık bakıorum da yazılar en

son 10 gun once yazılmıs ne bılım ya hala cuney erden den konusuoz

lıgler daha bıtmedı bız bos bos transfer arıoz sankı bıse olacakmıs gıbı

beyler daha 4 ay daha var lıglerın baslamasına kımse bıseler yazmak ıcın

yazmasın zamanı gelınce konusulım mesala genc arkadaslarımız var

SAYGIN AKEL,UA IZMIR,LEBRON JAMES23(YANI BEN) BEYLER GIDIP

DERS CALISALIM BUYUK ADAM OLUP BU TAKIMI BIZ KURTARALIM AMA

ARTIK LAF OLSUN DIE BOS BOS MESAJLAR SALLAMAYALIM CUNKU DAHA

ZAMAN VAR SIMDI SADECE BOSA KONUSUOZ ZAMANI GELINCE CK

KONUSUP CK TARTISACAZ AMA SIMDI TATIL BIZIM ICIN SUANDA BIZIM

BURDA TARTISTIGIMIZ CEYREGINI YONETICILER KONUSSAYDI

SAMPION OLURDUK ONUN ICIN ARTIK BIRAZ DINLENELIM BOL KESEDEN

SALLAMAYALIM HERKESE TESEKKUR....

Dediklerini tamamı doğru ama bir yandanda yazılılarımızın sonu geldi seviniyoruz ancak....
seneye birde öss var.Daha geçen yıldan başladım çalışmaya ama Galatasaray herşey bir yana Galatasaray yana ancak seneye forumu bırakmak zorunda kalacağım artık arada bir girer sizlerle beraber fikir alışverişinde bulunurum.
Yazdıkların doğru bu takımı ancak bizim gibi Gerçek GALATASARAYLILAR KURTARABİLİR.....