Darüşafaka :90 Galatasaray :74

Maçı izleyemedim ve gidemedim.Bu nedenle teknik analiz yapmak bana düşmüyor.Yalnız takımımız çok kötü oynamış.Bir de Daçkalı çocuklar cimbom kümeye diye bağırmış.Şu sezonu küme düşmeden kapatsak kına yakacağım.Basketbol artık bizim için eziyet haline gelmeye başladı.Gerçekten yeter!

Üçlüklere dış atışlara muhtaç kaldık resmen.Pota altında yokuz.Çok çağ dışı bir oyun stratejisi.Pota altında oynamasını bilmeyen takımlar başarılı olamıyor işte.Bu sezon düşmeyelim de ne olursa olsun.artık playoff ümidimi yitirdim.ama kümede kalma ümidim hala devam ediyor :evil:

Bu sefer bende tum fikirlerimiz yazacam..Haftalardir umudumu kaybetmemistim..Her maca yeniden motife oluyordum..Ama bu sefer....

1. Keep adli basketci yi aldik..Adam topu elinden kaciriyor...Kolay basketleri bile atamiyor...attigi 3. serbest vurus nerdeyse pota ya bile gitmiyordu

2. Halil Uner molalarda ingilizce konusmaya caba gosteriyor..Kimse bi bok anlamiyor...Ozellikle birinde kamera cok yakindayken...you..here...you...there...Ardindan bir Turk basketcimiz "kim geliyor koseden"? diye soruyor..ardindan baskasi tercume ediyor...

Butun bunlara ragmen, cok onemli bir anda Rise miydi neydi onun yaptigi hucum faule verilmedi..hemen ardindan bize yapilan faul verilmedi topu kaptilar uclu yedik...Yakalayabilirdik herseye ragmen orda...Yada sadece "desperate" oldugum icin boyle dusunuyorum...Onumuzde Efes, Fener, BJK, karsiyaka, Erdemir gibi zorlu maclari dusunursek, durum hic de ic acici degil...Adete KORKUYORUM KARDES !!!

yıllardır hergün zevkle girdiğim bu foruma girmek artık içimden gelmiyor inanın..çünkü yazılanları okurken ve yazarken içim acıyor..artık söz bitti..türkiye'ye basketbolu öğreten bir kulübün 100.yılında düştüğü bu durum için söyleyecek hiç birşey bulamıyorum..en doğrusu susmak artık