EL | Fenerbahçe 77 - Galatasaray 58

1 Şubat Salı 20:30 / Caferağa.

Kelimelerin tükendiği bir seriye geldik. Salı günü çıkaracağımız bir galibiyet çok şeyi değiştirir takımımızda.

Takımımıza gönülden başarılar diliyoruz!

Saldırın Durmadan!

EL | Fenerbahçe-GALATASARAY

Serinin kader maçı bana kalırsa.Salı günü salonda çifte mutluluk yaşayalım alacağımız haberle.

Re: EL | Fenerbahçe-GALATASARAY

Fowles'dan oynamalıyız sürekli,Fowles'ı ne kadar etkili kullanırsak şansımızda o kadar artar.Umarım Augustus'da artık beklenen performansını verir.Ceyhun hocada o klasik rotasyonunu bu seride yapmasın artık Fowles ve Augustus 35 dk civarlarında oynamalı onların olmadığı dakikalarda çok sıkıntı yaşarız.

Gülşah en büyük transferimiz olacak bu maçta bence. Ondan çok ümitliyim. Bahar da temposunu buldu dışarıdan ve posttan iyi atışları var. içeriyi de kaparsa avantajlar yakalayabiliriz.

Maca deplasman seyircisi alinacak mi ?

Kaybedersek kimse çok aşırı üzülmez. Ancak kazanırsak büyük moral ve sürpriz olur. Rövanşta her türlü cehenneme çevireceğimiz Abdi İpekçi'de daha da ateşli oluruz...

Caferağa'da bu sezon 3. periyoda kadar iyi götürüp, son periyod ise avans almışcasına bir şekilde yenilmiştik. Umarım bunun da hırsı olur oyuncularımızda.

Fowles ve Augustus ikilisinin minimum 40 sayı atması gerek bana göre. Çift hanelerde katkı verecek bir el daha bulabilirsek skor açısından iyi iş çıkartmış oluruz..

En umut verici taraf, Avrupa Fatihi apoletimiz. Galatasaray isminin olduğu yerde her zaman bir umut vardır. Başarılar kızlar...

bence maçın başı başa baş geçer onun için fowlesi ilk beş dakka oynatmasa bir denese ceyhun hoca sadece 5 dakka faul proglemini çözebiliriz

Fowles ve Augustus'un söylenildği gibi en az 35 dakika oynaması lazım bu maçta. Hodges ve Melisa da bu maçta mutlaka katkı vermeli.

Fowles ve Augustus zaten belli bir katkıyı verecektir. Meselemiz 2 oyuncuyu daha skora yöneltebilmek olmalı. Özellikle Hodges ve Melisa iyi oynamalılar. Işıl - Tuğba - Hodges üçlüsünden biri skora katkı verirse başa baş oynarız. Üstüne Bahar ya da Melisa iyi oynarsa maçı alırız gibi geliyor. Ama öncelikle mutlaka 3. skoreri bulmalıyız...

Deniz Baskın' Alıntı:
Fowles ve Augustus zaten belli bir katkıyı verecektir. Meselemiz 2 oyuncuyu daha skora yöneltebilmek olmalı. Özellikle Hodges ve Melisa iyi oynamalılar. Işıl - Tuğba - Hodges üçlüsünden biri skora katkı verirse başa baş oynarız. Üstüne Bahar ya da Melisa iyi oynarsa maçı alırız gibi geliyor. Ama öncelikle mutlaka 3. skoreri bulmalıyız...

Deniz arkadaşım dalga mı geçtin yoksa ciddi mi yazdın anlayamadım açıkçası :? Halamın bıyığı olsa amcam olurdu diye bi' söz var aynen o hesaba dönmüş kardeşim :)

Burak Candan' Alıntı:
[quote="Deniz Baskın":3q1ew0y3]Fowles ve Augustus zaten belli bir katkıyı verecektir. Meselemiz 2 oyuncuyu daha skora yöneltebilmek olmalı. Özellikle Hodges ve Melisa iyi oynamalılar. Işıl - Tuğba - Hodges üçlüsünden biri skora katkı verirse başa baş oynarız. Üstüne Bahar ya da Melisa iyi oynarsa maçı alırız gibi geliyor. Ama öncelikle mutlaka 3. skoreri bulmalıyız...

Deniz arkadaşım dalga mı geçtin yoksa ciddi mi yazdın anlayamadım açıkçası :? Halamın bıyığı olsa amcam olurdu diye bi' söz var aynen o hesaba dönmüş kardeşim :)[/quote:3q1ew0y3]
Sence ciddi miyim ? Maç öncesi İhsan Bayülgen'in yorum şekilnde bi yorum yaptım. Dur bi gerçek yorumumu da yapıyım. :p
Takım son maçlarda gittikçe yükseliyor ve Cem hoca zamanından alışkın olduğumuz o azim ve istek geri gelmeye başlamış gibi. Bu seride ilk maçı alırsak vurur geçeriz. Ne olursa olsun karışık bir dönemde gerilimli bir maça çıkacaklar. Biz ise karışıklıktan kurtulduktan sonra ilk defa önemli bir maça çıkacağız. yani zihinsel avantaj ilk defa bizden yana. E hakemler de federasyonun hakemi değil. O zaman şansımızhiç düşük değil bu verilere göre. Coaching'i bilmem Ceyhun hoca düşünsün :)

Caferağa'ya nasıl gideceğim hakkında yardımcı olabilecek var mı?Zeytinburnun'dayım.Caferağa metrobüse ne kadar uzaklıkta?

Eren Maca gitmesen iyi olacak, cunki caferaga kucuk bir salon muhtemelen millet macin baslamasina 2-3 saat önce gelecek inanilmaz bir kuyrak olacaktir. oraya gidip kendini yorma evinde otur maci rahat rahat izle diyorum.