Emre Çolak

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Ayağına geçen her topu olumsuz kullandı nerdeyse,ayrıca topu kaptırıp rakip takımın atak yapmasına sebebiyet verip geriye koşmamasıda gözlerden kaçmadı...Umarım verilen şansları bir daha bu kadar kötü kullanmaz...

Böyle şansları bidaha bulamayacak o olacak. Daha olmadan ben oldum diyor. A2 maçlarını takip ediyorsanız anlarsınız. Orda oynattıklarında da aynı, ben buraya ait değilim ben A takım oyuncusuyum havasında umarım düzelir, ki bunun için bir takıma kiralanmalı diyeceğim de bu fizik ile hiçbir takım 11 de oynatmaz onu...

Elimde bi kızılcık sopası olsa emin olun peşine düşüp döverdim onu bu gece.
Futbolun basit işlemlerini yapması yeterli olurdu.

Burak Barut' Alıntı:
Elimde bi kızılcık sopası olsa emin olun peşine düşüp döverdim onu bu gece.
Evet bugün bence de çok kötü oynadı ama bu ifadelerde hiç hoş olmamış. Oyuncularımıza biraz saygılı olmakta fayda var.

Antipatik olmaya başladı sebebi de basit A Takım seviyesine ne fizik ne de mental anlamda gelmemiş bir çocuğu sırf gümdem kazanmak altyapı işliyor izlenimini devam ettirmek için sahaya sürüyorlar herkesin söyledi tek şey; yetenekli tamam ama burası Galatasaray ise daha fazla olumlu verileri olmalı, bu fizik ile imkanı yok ilerleyemez...

Olan takıma oluyor oyuna girdikten sonra resmen 1 kişi eksik oynuyoruz...

Pas tercihleri, oyun zekası çok sınırlı bir de güçsüz ve yetersiz fizik eklenince ona verilen dakikalar resmen ızdırap oluyor...

Bu vücut yapısı ile nasıl Galatasaray?da oynayabiliyor anlamış değilim. Tamam, futbolcu ufak-tefek olabilir ama asla çelimsiz olamaz. Yere sağlam basamıyor ki en ufak şarjda, omuz müdahelesinde yıkılır gider...

Şahsen umudum yok kendisinden ki çok fazla şans verilmesinden yana da değilim.

Emin Doğanca' Alıntı:
[quote="Burak Barut":2lrh6k6s]Elimde bi kızılcık sopası olsa emin olun peşine düşüp döverdim onu bu gece.
Evet bugün bence de çok kötü oynadı ama bu ifadelerde hiç hoş olmamış. Oyuncularımıza biraz saygılı olmakta fayda var.[/quote:2lrh6k6s]

Saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum.Kraldan çok kralcı olmayın lütfen.

Emre Çolak'ı Arsenal'de oynayan Wilshere'a benzetirdim her zaman. Gerek oynadığı mevkii, gerekse Emre'nin fiziksel yapısı Wilshere'ı aklıma getirir. Ama, benimkisi aslında bir umut, bir dilekmiş galiba. Büyük de konuşmak istemiyorum, Emre büyük oyuncu olamaz diye. Olabilir, ama şu ana kadar bir kademe üste çıkamadı.