Erkekler T.T.K | Ziraat Bankası - GALATASARAY

Maçı açtıdığımda 2 0 gerideydik.

İzlemem uğurlu geldi sanırım :p

Nemer'i hucümda ne zaman fazla kullansak pozitif olarak yansıyor bize.

Helal olsun Aslanlar !

Yasin yürü be! Savaşa gidiyormuş gibi konuşuyor..
Şimdi biri çıksın desin bu takım full salona oynarsa şampiyon olamaz!
Eeee Mef maçına kimler geliyor?

İlk defa bu sene takımımızın Voleybol maçını izledim. Birkaç birşey sormak istiyorum çünkü anlamam pek.
Öncelikle Yasin kimdir, nedir, biri anlatabilir mi? Aşırı hayran kaldım adama, işte Galatasarayın oyuncusu. Geçen sene izlediğimde görememiştim onu bu takımda, sanırım bu sene gelmiş.
İkincisi Bazin. Harika bir pasör. Biraz da onun hakkında öğrenebilir miyim?
Merthan ve Volkan'ın hırslarına da hayran kaldım.
Fakat Nemer ve Barca yetersiz geldi gözüme. İkisinden birinin yerine Celitans olsa süper olurdu, gerçi mevki olarak fikrim yok.
Ama Nemer kesinlikle bizim oyuncumuz olamaz gibi geldi bana.

Helal olsun bee aslanlarimiza!! Ligin favorilerinden Halkbank, Fenerbahce ve Ziraat Bankasini yendigimize göre bu sene cifte kupa sevinci bile yasayabiliriz. Vay be bu kadar güclü oldugumuzu düsünmüyordum tebrikler emegi gecen herkese.

Özgür Ayten' Alıntı:
İlk defa bu sene takımımızın Voleybol maçını izledim. Birkaç birşey sormak istiyorum çünkü anlamam pek.
Öncelikle Yasin kimdir, nedir, biri anlatabilir mi? Aşırı hayran kaldım adama, işte Galatasarayın oyuncusu. Geçen sene izlediğimde görememiştim onu bu takımda, sanırım bu sene gelmiş.
İkincisi Bazin. Harika bir pasör. Biraz da onun hakkında öğrenebilir miyim?
Merthan ve Volkan'ın hırslarına da hayran kaldım.
Fakat Nemer ve Barca yetersiz geldi gözüme. İkisinden birinin yerine Celitans olsa süper olurdu, gerçi mevki olarak fikrim yok.
Ama Nemer kesinlikle bizim oyuncumuz olamaz gibi geldi bana.

Merhaba Özgür; Yasin 3 sene önce bizdeydi.Olaylı bir şekilde Ziraat Bankasına gitti,oradan fenerbahçeye geçti sonra bize geri döndü. Gerçekten bizde oynadığı zamanda çok kaliteli bir oyuncuydu şimdide öyle. Formanın hakkını veriyor. Diğer konularda pek anlaşamayacağız herhalde :) Bana göre de Yannick bu takımın oyuncusu değil kesinlikle Caner'i Galatasarayın uzun yıllar pasörü yapmalıyız. Murathan geçen senede vardı,şans verildiğinde elinden geleni yapıyor. Volkan tecrübeli bir oyuncu geçen sene İBB'de oynadı.Barca bana görede yetersiz ama Nemer şuan takımın en iyi yabancısı bana göre o boyla çok güzel işler çıkarıyor.

Saygılarımla

Bu Takımı bir başka seviyorum. Bu takım şampiyon olursa süpriz olmaz. Kadro yapımız çok iyi geçen seneki iskelet korunup nokta transferler yapıldı. Bu sezon futboldan bir şey olmayacağına göre yönetim voleybol takımımıza tam destek vermelidir. Bu takımın hırsına hayranım.

Merhaba Burak ağabey. Yannick derken 2 numara formalı pasörümüzden mi bahsettiniz? Bana iyi gibi geldi. Geçen sene uzun boylu bir Alman pasörümüz olduğunu hatırlıyorum ve çok kötü geliyordu bana.
Yasin Fenerbahçe'ye de gitmiş demek. Hırsı ve oyunuyla, bileğindeki sarı kırmızıyla fanatik Galatasaraylı gibi geldi bana, hatta altyapımızdan yetişmiş olabilir mi diye düşündüm bir ara : )

Özgür Ayten' Alıntı:
Merhaba Burak ağabey. Yannick derken 2 numara formalı pasörümüzden mi bahsettiniz? Bana iyi gibi geldi. Geçen sene uzun boylu bir Alman pasörümüz olduğunu hatırlıyorum ve çok kötü geliyordu bana.
Yasin Fenerbahçe'ye de gitmiş demek. Hırsı ve oyunuyla, bileğindeki sarı kırmızıyla fanatik Galatasaraylı gibi geldi bana, hatta altyapımızdan yetişmiş olabilir mi diye düşündüm bir ara : )

17 Yaşındayım abi olmayabilirim :) Yannick evet 2 numara geçen seneki uzundan ): iyi ama bence CANER'le devam etmeliyiz.

Ziraat'ı yakından izlememiştim, ama bu akşam bakma şansı oldu bence abartıldığı kadar yok, Ziraat'ın oynayış stili Play Stationda voleybol olsa bende öyle oynarım yani. Her top Celetians'a veriliyor. Aynı Play Station'da oynuyor gibiler.

Helal olsun bütün takıma. Bugün yenilmiş bile olsalardı yaptıkları mücadele ile tebrik edilmeyi hakedeceklerdi.
Hani bugün takımda kim iyiydi deseler şahsım adına net bir cevap vermekte zorlanırım. Hatta Kemal çok iyi değildi, yerine giren Volkan hücumda istenileni veremedi, Barca'dan da çok faydalanamadık ama sonuç galibiyet. Sanırım bu galibiyetin karşılığına gelecek şey, mücadele ve takım olmayı başarabilmek. Bugün hocanın maç içindeki taktikleri de iyi sonuç verdi, Caner iyi gününde değildi, Işık hoca onu dışarı almak için 2 setin sonunu bekledi. Belki biraz daha önce bu değişikliği yapabilirdi.
Sonuç olarak galip gelmek güzel, Ziraat gibi önemli bir takımı eleyerek yolumuza devam ediyoruz. Tekerlekli basketbol takımımızı bir kenara koyarsak Erkek basket takımımızdan sonra izlemesi en keyif veren ve en çok desteği hak eden takımın erkek voleybol takımımız olduğunu birkez daha söylemek lazım.