Erkekler T.T.K | Ziraat Bankası - GALATASARAY

Burak Eyvel' Alıntı:
Her top Celetians'a veriliyor. Aynı Play Station'da oynuyor gibiler.

Aslında böyle oyuncular hem avantaj hem dezavantaj.Onun gibi bir silaha sahip olmak büyük avantaj ama diğer oyuncularda tembelliğe sebeb olmadığı sürece, bu anlamda Ziraat takımında bir Celitans tembelliği olmuş gördüm. At Celitans'a nasıl olsa o öldürüyor. Diğer oyuncularda en az onun kadar sorumluluk alırsa işte o zaman Celitans gibi oyuncular bir avantaj olur.

Yalnız seviyorum bu oyuncuyu, oyunculuğuna diyecek laf yok zaten ve ayrıca sadece oyunuyla ilgileniyor. Keşke diyorum. :)

Ziraat Bankasını yenen takım bence her takımı yenebilir. Şampiyonluk için yola çıkmaya 5 var gibi:) Şaka maka amatör sporlardan kurtaracak Adnan Polat. futbol Takımı da Kupayı alırsa sorma gitsin saat kaç diye:)

Emel Dizili' Alıntı:
[quote="Burak Eyvel":2b96slcj] Her top Celetians'a veriliyor. Aynı Play Station'da oynuyor gibiler.

Aslında böyle oyuncular hem avantaj hem dezavantaj.Onun gibi bir silaha sahip olmak büyük avantaj ama diğer oyuncularda tembelliğe sebeb olmadığı sürece, bu anlamda Ziraat takımında bir Celitans tembelliği olmuş gördüm. At Celitans'a nasıl olsa o öldürüyor. Diğer oyuncularda en az onun kadar sorumluluk alırsa işte o zaman Celitans gibi oyuncular bir avantaj olur.

Yalnız seviyorum bu oyuncuyu, oyunculuğuna diyecek laf yok zaten ve ayrıca sadece oyunuyla ilgileniyor. Keşke diyorum. :)[/quote:2b96slcj]

Evet çok iyi bir oyuncu ama bence Ziraat değerlendiremiyor. Keşke diyoruz :)

Helal olsun size aslanlar! Ligin en güçlü takımlarından birini yendik, hem de 2-0'dan geri gelerek. Çok mutlu oldum gerçekten.

Yiğit Çelebi' Alıntı:
Bu takımın Ziraati yenmesinden ilginci Onur Yavuz abimizin salonda olmasıydı.

Biz de bu yüzden biraz tedirgin olduk Onur'u salonda görünce. Ama takım mücadelesiyle Onur'u bile yendi :)
Salondaydık. Gerçekten ilk iki set Ziraat için çok rahat geçti. Biz bir oyun oynamadık, Ziraat de gayet rahattı. Üçüncü setten itibaren mücadele harikaydı. Fenerbahçe maçından beri aynı şeyi söylüyorum: kadromuz pek iyi değil ama bu yılki hırs ve mücadele çok güzel. Işık Hoca'nın bun yılki tercihlerini de daha çok beğeniyorum. Tebrikler aslanlar...
Bazin konusunda görüşlerim değişmedi. Yabancı hakkını ne yazık ki iyi kullanamıyoruz bir süredir. Barca-Bazin yerine, örneğin Tischer-Celitans bizde olsaydı şampiyonluğun bir numaralı adayıydık.

Emel Dizili' Alıntı:
[quote="Burak Eyvel":s25ojqt6] Her top Celetians'a veriliyor. Aynı Play Station'da oynuyor gibiler.

Yalnız seviyorum bu oyuncuyu, oyunculuğuna diyecek laf yok zaten ve ayrıca sadece oyunuyla ilgileniyor. Keşke diyorum. :)[/quote:s25ojqt6]

Bugün tüm Ziraat gibi Celitans'da döküldü. Düşünün servis bile atamadı.

2-0 geriye düştüğümüzde de takıma güveniyordum vs. diye ekelik taslamayacağım. Çünkü ilk iki setteki mücadelemiz ve iki takım arasındaki kadro gücü o andan sonra umut vermiyordu tur adına. Oysa ki Ziraat de iyi değildi ve aramızda hayıflanıyorduk, Ziraat´i böyle bulmuşken fırsatı değerlendirmeliyiz diye.

3. setin başlamasıyla birlikte her şey tersine döndü. Oyuncular temsil ettiği armayı hatırladı ve ilk iki sette yarattıkları tüm hayal kırıklıklarını telafi etti.

Telekom maçının ardından Ziraat deplasmanından da alnımın akıyla çıktım. Ben tribünde konuşurum. : )

Tribün demişken aklıma geldi, yaklaşık 15-20 kişilik bir grup vardı takıma destek veren. Doğru-yanlış destek de verdiler takımımıza, sağ olsunlar. Yalnız çıkışta Ziraat Bankası´nı destekleyen, yaş ortalaması 10 olan çocuklarla, ne alıp veremediğiniz var? O çocuklar Galatasaray´a küfretse dahi onlara saldırmaya yeltenmenin ne gibi bir mantığı olabilir? Pes diyorum, sadece pes!

Maçı 3. setten itibaren seyretmeye başladım şansıma denk geldi artık.Bu takım nasıl 2 set verdi diye diye izledim.

Tebrikler aslanlara.

Söylenecek birşey yok tek kelime mükemmel ve muhteşem bir geri dönüş. Tebrikler Aslanlara. Salonda heyecandan oyunu izleyemedim :)

valla muhtesem oynuyorlar bu takım bırazz daha seyırcı destegıyle yenemeyecegı takım yok. Mactan sonra Yasın ın acıklamalarıda cok etkılıyıcıydı. Gercekten yuregını koyarak oynuyorlar tum alt subeler bır kez daha tebrık ederım.

Takımın sayılardan sonra sevinirken yüzlerinden hırs gerçekten izlenmeye değerdi.

Gol atmış gibi seviniyordu bizimkiler :)

Burak Barut' Alıntı:
Takımın sayılardan sonra sevinirken yüzlerinden hırs gerçekten izlenmeye değerdi.

Gol atmış gibi seviniyordu bizimkiler :)
Hele Volkan'ın uzatmada koyduğu bloktan sonra bir sevinci vardı ki gerçekten görülmeye değer. ;)