Erman Kunter

Erman Kunter le anlaşıldı

Şimdi telefon geldi.Hayırlı olsun.
Son anda bir aksilik atılmazsa iş imzaya kaldı.
Oh be.

OHHHH BEEEEEEEEEEEE ....

Şampiyonluk kadar güzel bi haber valla , hem şu heriften kurtulduk hemde istediğimiz hocaya kavuşmuş olduk umarım bir an önce imza atar hayırlı olsun.

Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Galatasaray, antrenör Erman Kunter ile prensipte anlaştı.
08 Haziran 2006 14:15
Yazı boyutunu büyütmek için

Galatasaray Genel Menajeri Müge Berkalp, önceki yıllarda da sarı-kırmızılı takımı çalıştıran ve son olarak Fransa'nın ASVEL Villeurbanne takımının antrenörlüğünü yapan Erman Kunter ile prensipte anlaştıklarını söyledi. Berkalp, Kunter ile henüz sözleşme imzalamadıklarını belirterek, ''Erman Kunter ile prensipte anlaşma sağladık. Önümüzdeki hafta da oyuncularla görüşeceğiz'' dedi. Bu arada, basketbol şube başkanı Tuğrul Demir, sezonun bitmesi ve yeni sezon için bir yemek verdi. Yemeğe kulüp başkanı Özhan Canaydın'ın yanı sıra kulübün yönetim kurulu üyeleri, şube çalışanları ve teknik ekip katıldı

kaynak:haber7.com

Uzun süredir ilk defa lise tayfası bir işe yaradı galiba. Bkz. İsyan topiğindeki mesajım...

Vallahi çok güzel oldu be!

sonunda istediğimiz bi coach'la anlaştık haıyrlı olsun...

iddia li bi takim kurulacak 2 yil aradan sonra...erman kunter bu subeyi yeniden ayaga kaldiracaktir..2 sezon once hic kimsenin sans vermedigi , yabancilarini begenmedigi sezona bi hayli gec girmis bi takimla neler yaptigini hatirlayinca bu sezondan daha fazla umutluyum artik...umarim eldeki kadroyu korur ve ustune 2-3 tane ii yabanci ve turk transferi yapariz...o zaman onumuzdeki sene gercekten galatasaray imizin senesi olur...haydi kunter haydi aslanlar :atki

ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhh. :atki
bundan büyük sevinç olamazdı benim için şu anda.umarım bu sene yönetim de basketbola biraz daha fazla pay ayırır ve iyi bir takımla sezona gireriz
bu arada üner'in durumunun ne olacağını bilen var mı?Eğer üner kalırsa Erman Kuntaer'i rahat bırakmayabilir.

Halil Üner'in şubeyle bi alakası kalacak olsa Erman Kunter'le anlaşılamazdı.

abi halil üner durumu nolmuş.
umudum yoktu ama.hani derler ya bişeyi 100 kere soylersen olur diye biz burda bin kere soyledik oldu.şükür yani.

bravo bravo sonunda bu takımıda biri el attı.erman kunteri getirenin eline yüreğine sağlık.artık takıma tam destek :atki :atki :atki :claps :claps :claps

Çok çok güzel bir haber.

2002-03 senesindeki hareketliliği yakalayıp devamını getirebilirsek harika olur. :atki:

Bu durumda Halil Üner'e de bugüne kadar verdiği hizmetler için teşekkür etmek gerekli. :claps

Çok güzel bi haber gerçektende, Erman hocanın son sezonunda hemen

hemen şimdikiyle eşdeğer bi kadroyla ligi 3.bitirmiş Playoff da

fenerbahceyi yenip, yarı finalde efese elenmişdik sanırım Hüseyin Beşok

da Fransa liginde ztn o tip bi kac oyuncu aldıkmı ilk 3 e oynarız gine