Erman Kunter

Aman Allah göstermesin Fenerliler o güneşli güzel günleri Allah bize de nasip etmesin... :D

Bu sene Galatasarayımızı güzel günler bekliyor....
Sonunda oldu...
Sayın Halil Üner'e bundan sonraki spor yaşamında başarılar...
Acısıyla tatlısıyla (play-off) deneyimiyle kısacası herşey için teşekkürler..
Başarılar....
Sayın Erman Kunter'in de görevi Hayırlı Uğurlu olsun :claps :claps

Gerçekten GALATASARAY'ımıza yakışan ve hakettiği yerlere taşıyacak olan Erman Kunter'e başarılar. Büyük GALATASARAY Camiasına (özellikle Basketbol Şubesine) Hayırlı olsun.
Artık Hiçbirşey Eskisi Gibi OLMAYACAK !!!!!!

bak bu ii oldu ki biz erken konuşmayalım derim önce imzayı hatta onu geçtim takımın başında sahada görelim çünkü gsye gelen biri 2 kere düşünür belki şimdi vaz bile geçmiş olabilir :D :D

derin bi ohhh çekmiş olduk arkadaşlarrr inşallah imzayı atarda hayrlı olur oleyyyy

Kunter imzayı atmadan inanılması güç bir haber ama yolun sonu aydınlık görünüyor. Üç senelik kabus sona erdi. Umarım taraftar da ölü toprağını atar üstünden. Tribünlerdeki yerini alır, Galatasaray taraftarına, basketbol seyircisine yakışacak şekilde desteğini verir.

Her ne kadar üç sezon boyunca çok eleştirsem de Galatasaray´ımız için çaba sarf eden Halil Üner´e teşekkürler.

Günaydın Herkese,

Bugunkü Fanatik gazetesinde Erman Kunter'in Fransa'ya giderek yabancı oyuncu arayışlarına başladığı bile yazılmış. Hatta 2 milyon dolarlık bir bütçe ayrılmış deniyor..

3 sene öncede erman hoca vardı galatasarayımzıın basında ve getirdiği yabancılarla o sezon 3. sırayı almıstık o zaman aklıma gelenlerden sadece jason robert koch u hatırlıorum insalah bu senede kaliteli transferler yapcaz hadi hayırlı olsun :atki

#Artık benim takımım da savunma yapacak.
#Artık benim takımım da mücadele edecek.
#Artık benim takımımın oyuncuları da yerdeki topa 3 kişi dalıp topu bize kazandıramasalar da tribünlerden alkış alacaklar.
#Artık benim takımımın seyircisi de play-offlarda Abdi İpekçi'yi dolduracak.
#Artık benim takımımımın seyircisi de takımı yenilse bile takımını alkışlayarak salondan ayrılacak.
Tıpkı 3 sene önceki gibi...
Yarınki sınav öncesi kan yaptı be. :)

Erman Kunter daha önceki döneminde düşük bütçeyle çalışmasına rağmen başarılı olmuştu.bu sefer daha fazla bütçe ayrılırsa en azından bir play-off yarı finali yapabiliriz.Ayrıca üç senedir takımımız basketbol adına ortaya pek birşey koyamıyordu.bu seneden itibaren daha nitelikli basketbolla birlikte seyirci sayımız da artabilir.
Bu arada yarın sınava girecek tüm arkadaşlara başarılar.

YA son zamanlarda aldığım en güzel haber bravo yönetim basketbol u hatırlamanız sewindirici :atk
HAYATIMIZ GALATASARAY

koch' Alıntı:
#Artık benim takımım da savunma yapacak.
#Artık benim takımım da mücadele edecek.
#Artık benim takımımın oyuncuları da yerdeki topa 3 kişi dalıp topu bize kazandıramasalar da tribünlerden alkış alacaklar.
#Artık benim takımımın seyircisi de play-offlarda Abdi İpekçi'yi dolduracak.
#Artık benim takımımımın seyircisi de takımı yenilse bile takımını alkışlayarak salondan ayrılacak.
Tıpkı 3 sene önceki gibi...
Yarınki sınav öncesi kan yaptı be. :)

aman koch biz dikkatli olalım yarın sınav var şimdi sevinçten başımıza kaza falan gelmesin takım içinde hayırlı olsun gs ye güvenimiz tam sınavda herkese başarılar

ilk başta erman hoca gibi biriyle anlaşma imzalanması gerçekten insanı mutlu eden bir haber.gazeteden bunu okuduğumda hemen hayal ettiğim gs play-off'da yarı final oynadığı.(inanıyorum bu sene hayalim gerçekleşecek.)gs için bence çok büyük bir adım.vee aklıma ilk gelen artık malik topu al boş adam bulursan ona at yok bulamadın her zamanki gibi sen kullan hucüm anlayışından kurtulacağız. :) :)

Bence Erman hoca Cholet ten kendi oyuncusu eski Galatasaraylı Terrell Lyday'i ve Hüseyin Beşok'u getirebilir.Şemsettin büyük ihtimalle gider.Malik de gidebilir belki.

benedict' Alıntı:
Bence Erman hoca Cholet ten kendi oyuncusu eski Galatasaraylı Terrell Lyday'i ve Hüseyin Beşok'u getirebilir.Şemsettin büyük ihtimalle gider.Malik de gidebilir belki.
Bugün benim aklıma da bu iki oyuncu geldi.Ancak Lyday'in Ural Great'teki istatistiklerini baktım ve hiç de fena olmayan bir sezon geçirmiş.Rusya'daki piyasayı biliyoruz Lyday'i getirmek kolay olmayacaktır.Ancak Hüseyin gelirse müthiş olur.Zaten bütçe söylendiği gibiyse Erman kunter en iyi transferleri yapacaktır.