EURO 2020

Şampiyon olsa şaşırtmaz dediğiniz takımlar (En fazla 3 seçim yapabilirsiniz)

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .
Milli takım ile alakalı mesajların buraya yazılmasının ne gibi bir sakıncası var. Euro 2020 'de bulunmasak tamam ama olduğumuz bir turnuvada oynanan her maç zaten dolaylı yoldan bizi ilgilendiriyor. Euro 2020 bizim için Milli takım anlamına geliyor şuan. Yeri gelecek b grubundan 2.tur da bizim için kim gelse daha iyi olur diye fikir yüreteceğiz ya da en iyi 3.olarak f ve ya c grubunun birincilerini konuşacağız o zaman ne yapalım arafa mı yazalım. Ben şuan Galler ile milli takımımızın oyununu konuşmak istiyorum Galler ile ilgili olan kısmı buraya milli takım ile alakalı olan kısmı diğer başlığa mı yazayım? Sonuçta turnuva bu her takımın birbirini ilgilendirme olasılığı var ve milli takımda bunlardan bağımsız bir şekilde yorumlanamaz. Milli takım ile ilgili yorumların hangi başlık altında olmasını düşünüyorsunuz diye bir anket açın tüm forum karar versin, herhangi bir art niyet veya hakeret olmayan mesajları silmek ne demek.

Milli takım ile alakalı mesajların buraya yazılmasının ne gibi bir sakıncası var. Euro 2020 'de bulunmasak tamam ama olduğumuz bir turnuvada oynanan her maç zaten dolaylı yoldan bizi ilgilendiriyor. Euro 2020 bizim için Milli takım anlamına geliyor şuan. Yeri gelecek b grubundan 2.tur da bizim için kim gelse daha iyi olur diye fikir yüreteceğiz ya da en iyi 3.olarak f ve ya c grubunun birincilerini konuşacağız o zaman ne yapalım arafa mı yazalım. Ben şuan Galler ile milli takımımızın oyununu konuşmak istiyorum Galler ile ilgili olan kısmı buraya milli takım ile alakalı olan kısmı diğer başlığa mı yazayım? Sonuçta turnuva bu her takımın birbirini ilgilendirme olasılığı var ve milli takımda bunlardan bağımsız bir şekilde yorumlanamaz. Milli takım ile ilgili yorumların hangi başlık altında olmasını düşünüyorsunuz diye bir anket açın tüm forum karar versin, herhangi bir art niyet veya hakeret olmayan mesajları silmek ne demek.

Diğer başlığı milli takımla ilgili konu bütünlüğü olsun diye açtım. Ama burada hiç bahsedilmez diye bir durum yok tabi. Verdiğiniz örneklerdeki gibi yazılar elbette ki uygun olur. Ancak sadece milli takımla ilgili yazılar o konuda başlık varken buraya olmuyor. EURO 2020 sadece bizim milli takımımız üzerinden görülmesin diye 2 ayrı başlık açmıştım zaten. Ama maçı bile yokken veya herhangi bir gelişme yaşanmamışken sahadaki oyunla ilgili fikirlerimizi belirteceksek mesela o yazının konusu burası değil.

Bu seferde Almanya kuponumu yatırdı,karşılıklı gol olur oynamıştım,olmasıda lazımdı ama olmadı,Alamanya kaybedince ben de kaybetmiş sayıldım .. Diğer maçta Italya - İsviçre KG olur oynadım,oranıda yüksek,olacak zaten,İsviçre gol atar İtalya'ya

Geçende Rusya gol atamadı diye yatmıştı kuponum,bundan sonra Rusları ve Almanları takipteyim,kalan iki maçta kaç gol atacaklar bakalım

Bence ilk maçlara bakarsak şampiyonluk adaylarım hollanda italya ve belçika bence bu turnuva supriz turnuvası olacak ayrıca fransa çok kötü oynadı dün almanya olmasa karşısında ki kaybederlerdi ha portekiz çok mu farklı ama kupayı almaya yetmez bence şu şekilde almanyayi yakalamışsın ebedi rakipsiniz 5lik 6lik yapması lazımdı

Son iddia kuponumda yattı,zarar etmeden bırakıyorum,maçlara hep KG var oynadım takımlar resmen bilerek gol atmadılar,önüne gelen defans yaptı,artık bol gol izlersiniz,her maçta karşılıklı gol olur.

Bu arada İngiltere milli takımına çok gıcık oluyorum be,hiçbir zaman sevemedim onları,her maçları iğrenç

Son iddia kuponumda yattı,zarar etmeden bırakıyorum,maçlara hep KG var oynadım takımlar resmen bilerek gol atmadılar,önüne gelen defans yaptı,artık bol gol izlersiniz,her maçta karşılıklı gol olur.

Bu arada İngiltere milli takımına çok gıcık oluyorum be,hiçbir zaman sevemedim onları,her maçları iğrenç
Kupon yapmayı bıraktıktan sonra bugün oynanan üç maçtada karşılıklı gol oldu,Almanya'dan gol yemeyen Fransa Macaristan'dan yedi,Fransa'ya 1 gol atamadığı için kuponumu yatıran Almanya Portekiz'e 4 attı.

Eğer kupon yapsaydım Ispanya Polonya maçında karşılıklı gol olur oynayacaktım,oynamadim sonuç 1 - 1

Bu şanssızlıkla nasıl bu günlere gelmişim acaba 😀

Anket maç saatine kadar yeniden açılmıştır. Güncellemeleriniz varsa ya da ilk kez oy kullanacaksanız gerçekleştirebilirsiniz.