Eurobasket 2009 | TÜRKİYE-Fransa

Hidayet'le ilgili yapılan tüm eleştirilere katılıyorum.Nba yıldızı diyorsak biz bu adama takımı taşıması gerekirdi ama turnuva boyu takım Hidayet i taşıdı.

Ben kendi adıma Kerem Tunçeri,Ersan ve Ömer Aşık'a teşekkür ediyorum.Elinden gelen herseyi yaptılar.
Hido maç boyu tek sayı attıgında nerdeyse gooolll diye sevinen spikerlere inat her maç iyi oynadılar ama medyada pek fazla yer bulamadılar ne yazıkki.

Hido nun sunu anlaması gerekir.Tamam Nba de oynuyor olabilirsin ama sen Kobe değilsin.
O yüzden 3 kişi arasına girip geri çekilip atış vs vs bunlara gerek yok.
Senden Kobe gibi oynamanı bekleyen yok.Ama en azından reklamlarda esip gürlediğin kadar maçlarda da birşey yap.
Artık Amerikalı oldun buralarda oynamak seni kesmiyor olabilir ama biraz gayret et Hido.
Yoksa 2010 a da sana güvenip gideceksek vah bizim halimize.

Bogdan Tanjevic içinse söylenecek çok şey var ama kısaca,Kaya Peker öpsün seni diyorum zat-ı muhtereme.

Saadet Unal' Alıntı:
Adam iyi ki bir reklam filmin de oynadı tövbe artık bir ömür kurtulamaz dilinizden :?

Oynadığı reklam filmleri 1 tane değil. Sadece 1 firma ile ilgili olabilir ama maaşallah dizi izler gibi takip ettik reklamları.

Hidayet belli etmişti zaten Türkiye'ye, Avrupa'ya basketbol oynamaya değil reklam filmi çekmeye geldiğini...

NBA'de final oynadı diye 2 kişi arasına dalmanın, geriye çekilerek atışlar yapıp artistik hareketlerin hiç lüzumu yoktu !

Tugay Aktepe' Alıntı:
NBA'de final oynadı diye 2 kişi arasına dalmanın, geriye çekilerek atışlar yapıp artistik hareketlerin hiç lüzumu yoktu !

Söyledğimiz,eleştirmemize sebep olan buydu işte.Hido NBA finalindeki gibi oynasa ne kendi rezil olurdu ne bizi rezil ederdi.NBA finallerinin ve tüm sezonun sorumluluk sahibi,direksyondaki adamı bu turnuvada kendini Vince Carter,Kobe karışımı bir yaratık zannetmeye başladı.

Hidayet NBA'de dişlik takıyor muydu ? Ben takmıyor diye biliyordum ama yanlışım varsa düzeltin.

Ayrıca sayesinde 3G'den sahibi olmadan nefret etmeye başladım.