Eurobasket2009 Elemeleri Fransa-TÜRKİYE

HEdo yok ama bu çocuklar öyle bi büyüledi ki bizi galip geleceğimizden şüphem yok doğrusu.Alır gelriz bu maçıda Allah'ın izniyle.

Biz Fransa' ya tatile gidiyor gibiyiz. Oyuncular Paris' te alış-veriş falan yapar. :) Çok kasacağımızı düşünmüyorum Tanjevic daha çok şans vermediği oyunculardan kurulu bir takımla oynar bana göre. Biz zaten grup liderliğini garantilemiş durumdayız ama 6' da 6 hiç de fena olmaz yani :)

6 da 6 yaparsak çok iyi olur.ama yenemesekte bu takım kanıtlaması gereken bir çok şeyi kanıtladı

bu arada bu maç ne zman saat kaçta...bilgilendirirseniz sevinirim

Bu maçı da galibiyetle noktamamız takımın kendine olan güvenini artıracaktır.Umarım galibiyet elde ederiz. Çekişmeli ve zevkli mücadele geçecektir...

Budur be budur ağLıyorum şuan bu kadar mı güzel oynanır bu kadar mı güzel savaşılır hepsine helal olsun fatihe barıa engne sinana bak koçlarım benim hadi kerem ersan her zamanda bu çocukların savaşına verdiği katkıya helal olsun

başlığı değiştirmemiz lazım galiba.Parker-Türkiye diye...Hakemlerde Fransızlara çalışıyor kazanırsak Avrupa anlayacaktır artık bu takımın kapasitesini...

kazandık kazandık kazandıkkkkkkkkkk...İşte bu kadar...Bravo Dev adamlar ...Teşekkürler Dev adamlar...

Semih TİYANŞAN' Alıntı:
HEdo yok ama bu çocuklar öyle bi büyüledi ki bizi galip geleceğimizden şüphem yok doğrusu.Alır gelriz bu maçıda Allah'ın izniyle.

Hedosuz mehmetsiz ömer aşık sız semihsiz ibrahimsiz serkansız bize bu güveni sağlayan takıma helal olsunn.....

Ersanıma bak yaa ne güzel konuşuyor:)bi de milli marşı okusa tam olcak onu da öğrensin artık.

VAlla Berkay bilmioyorum ben israil yenmiş işte çekleri sadece onu biliyorum.

A grubundan Sırbistan ve Bulgaristan (italya dışarıda kaldı).B grubundan Makedonya Letonya.C grubundan TÜRKİYE.D grubundan Britanya(ingiltere)...İsrail ve Fransa arasından bir takım daha belli olacak.Mağlubiyeti olmayan tek takım bizim takımımız oldu.

Turnuvada da şöyle bir kadro :)

C Mehmet , Hüseyin , Ermal
PF Kaya , Kerem ,
SF Hido , Ersan , Cenk
SG Sinan
PG Kerem ,Ender , Engin

Tutabilen tutsun hadi

Emin Doğanca' Alıntı:
Elemelerdede şöyle bir kadro :)

C Mehmet , Hüseyin , Ermal
PF Kaya , Kerem ,
SF Hido , Ersan , Cenk
SG Sinan
PG Kerem ,Ender , Engin

Tutabilen tutsun hadi

:) :)

Harika kadro olur.Ama Oğuz Savaş ve Ömer Aşık'tan biri elbet kadroda olmalı...