Eurobasket2009 Elemeleri Fransa-TÜRKİYE

Fenerden adam almaz ise olmaz.Ömer Onan'ı alır götürür Polonya'ya Tanjevic...

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":2eqzkv7w]Elemelerdede şöyle bir kadro :)

C Mehmet , Hüseyin , Ermal
PF Kaya , Kerem ,
SF Hido , Ersan , Cenk
SG Sinan
PG Kerem ,Ender , Engin

Tutabilen tutsun hadi

:) :)

Harika kadro olur.Ama Oğuz Savaş ve Ömer Aşık'tan biri elbet kadroda olmalı...[/quote:2eqzkv7w]

pivot mevkiinde ki adamların yerine oğuz semih ömeri koyduk mu tamamdır beyler senelerdir bunun için uğraşıyoruz sen hala hüseynden bahsediyosun unutun artık şu hüseyini yko hüseyin falan semih oynucak bu takım da ömer oynucak oğuz oynucak hiç olmadı 17 yaşında ki enes oynucak hüseyin değil.Fb ülkere hep diyoruz Türk oyuncuları iyi diye kurduğun takıma bak afedersin de bu kadar da taraflı takım kurulmaz...

Hüseyin Çıtak' Alıntı:
Fransa'ya yazık oldu sanırım.Gelecek sene Polonya'da yoklar büyük ihtimalle...
Eğer dünkü gibi sadece Parker'ın sürüklediği bir takım olacaklarsa katılmamaları çok çok iyi. Dünkü maçta Fransa'yı değil, Parker'ı izledim sadece.

Onur BALCI' Alıntı:
[quote="Hüseyin Çıtak":2npbfd4b]Fransa'ya yazık oldu sanırım.Gelecek sene Polonya'da yoklar büyük ihtimalle...
Eğer dünkü gibi sadece Parker'ın sürüklediği bir takım olacaklarsa katılmamaları çok çok iyi. Dünkü maçta Fransa'yı değil, Parker'ı izledim sadece.[/quote:2npbfd4b]
Haklısın Onur Abi.Fransa sadece Parker'a bakan bir takım.Böyle bir takımda Avrupa Şampiyonası'na yakışmaz bence.

Polonya'ya gidebilselerdi Nba patentli oyuncuları oynaycaktı seneye...Kolay lokma gördüler sanırım grupları...Bizim bu havayı yitirmememiz lazım seneye Polonya'da.Yitirirsek Dünya Şampiyonasında da başarı kazanamayız.Polonya'da iyi bir sonuç çıkarsa Dünya Şampiyonasında seyirci desteğiyle yarı final veya final oynayabilir.Polonya'da başarılı olmalarını canı gönülden diliyorum ve 4 gözle bekliyorum :) 2010 da Abdi İpekçi'de destanlar yazacağız Allah'ın izniyle... 8)

Emin Doğanca' Alıntı:
Elemelerdede şöyle bir kadro :)

PF Kaya , Kerem ,
SF Hido , Ersan , Cenk
SG Sinan
PG Kerem ,Ender , Engin

Tutabilen tutsun hadi
olmuoyor işte bu kadroyla...bu kadronun başarılı olabileceği tek yer basketbol menajerlik oyunlarıdır...hele ki hüseyin filan artık milli takım için geçmiştir ki uzunu herşeyinden bol olan ender takımlardan biriyiz...ermaldir hüseyindir bunların zamanı geçti bence
benim kadrom
potaaltı
oğuz ömer fatih
kaya kerem ersan
dış oyuncular
hido sinan ömer onan
kerem engin ender
bence bu kadroyla süper iş yaparız...mehmet paşa'nın ise bu takımda artık yeri yok.yeteneğine laf eden çarpılır ama TÜRK MİLLİ TAKIMI diyince şöyle bir duracaksın

Ömer Aşık döndüğü zaman Fatih'e gerek kalmayacak bana göre.Ömer onun yaptığı işleri fazlasıyla yapacaktır zaten.

Kaya-Gönlüm-Ö.Aşık-Oğuz-Semih

Ersan-Hedo-Cenk-Sinan-Ö.Onan-Ender-Tunçeri

Deniz Baskın' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":33zxo6fv]Elemelerdede şöyle bir kadro :)

PF Kaya , Kerem ,
SF Hido , Ersan , Cenk
SG Sinan
PG Kerem ,Ender , Engin

Tutabilen tutsun hadi
olmuoyor işte bu kadroyla...bu kadronun başarılı olabileceği tek yer basketbol menajerlik oyunlarıdır...hele ki hüseyin filan artık milli takım için geçmiştir ki uzunu herşeyinden bol olan ender takımlardan biriyiz...ermaldir hüseyindir bunların zamanı geçti bence
benim kadrom
potaaltı
oğuz ömer fatih
kaya kerem ersan
dış oyuncular
hido sinan ömer onan
kerem engin ender
bence bu kadroyla süper iş yaparız...mehmet paşa'nın ise bu takımda artık yeri yok.yeteneğine laf eden çarpılır ama TÜRK MİLLİ TAKIMI diyince şöyle bir duracaksın[/quote:33zxo6fv]

Kardeşm kadron güzel ama arkadaşında dedi gibi semihle ömer gelince zaten ihtiyaç kalmayacak fatihe onun yerine koyduk mu onu bi de cenkin yerinde en azından istkrarını bildiğimz ömer onan oldu mu bu takım yine böyle formda oldu mu çok can yakarız 2009 da.

aynen haklısın artık hüseyin,ibo filan bu devirler bitti...dilerim semihte bişiy çıkar da oynayamaz 11 dev 1 terbiyesiz dam gitmeyiz dolayısıyla