Neler yeni

EuroCup 9. Hafta | AS Monaco 76-71 Galatasaray

geçmiş olsun.zaten bu sene avrupa ne bu koçun ne de yönetimin harcı değil boşa uçak parası vermezler bare ! ligde play off kovalamaya devam Galatasaray basketbolunu bu hale getirenler ne kadar rahatlar acaba

Dagildik oyle boyle degil hemde !
Mehmet bey takıma sanırım biraz fazla güveniyorsunuz. Bu takımın ne oynadığı belli değil. Gökseninin umarsız driveları, Webster ve Klobucarın top kayıpları, ne idüğü belirsiz bir savunma, kaçan boş şutlar, içeriye inmeyen toplar. Ben kapattım valla. Hiç olmazsa Emir olsaydı da onu izleseydik.

Amanin dostlar geri donduk :) Haydi be cocuklar cok sevdim sizi :)

Lacombe ve Jarred Jones 4 ledi haybi be cocuklar alalim su maci. please please :)

Kaybettik kaybettik ama ne degisik bir takimiz anlamak guc :) Ben mactan zevk aldim. Bi de yenseydik varya dehset olacakti.
Mehmet Bey deplasmanda 3 maçı böyle kaybettik. İkisi uzatmada biri son anlarda. Takımda inanılmaz bir tecrübe eksikliği var. Koç ta bence takıma hakim olamıyor. Kimi zamanlarda çok büyük seriler yiyoruz. Genç olduğumuzdan dolayı potansiyelimiz de var geri de geliyoruz ama kazanamıyoruz. Ne yapsak olmuyor. Önemli olan maçı yakın oynamak değil, maçı kazanmak.

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 0)