Euroleague 8.Hafta | Galatasaray 85-81 Darüşşafaka

Bende yenileceğimizi düşünüyorum o halde iyi bir fark yiyelim ki bir şeyler değişsin artık!! Böyle kör topal gitmez bir sene..En azından önümüzdeki senenin planlaması yapılsın ve bu ölçüde hoca bakılsın..O değilde beni kendi takımımın yenilmesini isteyecek duruma getirenlere yazıklar olsun!!

NTV haber yapıyor:

'Yalçın Granit seyirciyle buluşacak, kendisi Daçka forması giymişti'
'GS de işler karışık, 2 oyun kurucu da kadro dışı, sadece Can kaldı geriye, o da daha hiç oynamadı EL de'
'FIBA 1 ay transfer yasağı getirdi, cezanın uzaması gündemde'
'seyircinin durumu önemli, GS seyircisi genelde takım kötü gittiğinde takımını yanlız bırakır!'
'Daçka çok formda, yenilgisiz CSKA yı yendiler çok moralliler'

bu nedir yahu??? bir takımın lobisi bu kadar mı zayıf olur???

NTV haber yapıyor:

'Yalçın Granit seyirciyle buluşacak, kendisi Daçka forması giymişti'
'GS de işler karışık, 2 oyun kurucu da kadro dışı, sadece Can kaldı geriye, o da daha hiç oynamadı EL de'
'FIBA 1 ay transfer yasağı getirdi, cezanın uzaması gündemde'
'seyircinin durumu önemli, GS seyircisi genelde takım kötü gittiğinde takımını yanlız bırakır!'
'Daçka çok formda, yenilgisiz CSKA yı yendiler çok moralliler'

bu nedir yahu??? bir takımın lobisi bu kadar mı zayıf olur???

Gerçekten bu lobi olayı da ayrı bir sorunumuz!! Özellikle basketbolda durum çok kötü!! Bunu düzeltecek bir yönetim lazım..Hazır Ali Koç FB başkanlığına soyunmuşken, bizde de Ali Sabancı başkanlığa soyunsa artık..

Şu kadro dışı olaylarından sonra maçı hiç izleyesim yok. Çok çirkin olaylar oluyor. En çok ihtiyacımız olan guardların Zalgiris maçı sonrasında eğlenmeye gitmesi ilginç. Niye Blake Schilb ya da Emir gitmiyor da bu ikisi gidiyor. Hep zor durumda kalan biz oluyoruz.

Emir in oyun kurucu oynadığı bölümde Zalgiris maçını kafa kafaya getirme durumu olmuştu. Biraz da ona güvenerek, hazırda fırsat varken oyun kurucuları kadro dışı bıraktı.
Kalmak istiyor anladığım kadarıyla ve bu sayede de oyun kurucu transferi yaptırmak istiyor. Arroyo yu almak için çabalar olabilir bunlar.

Yalnız bu kadar planlı hareket edebilen Hoca, takımda rotasyon yapmayı taktik vermeyi çalışsa, takım başka yerlerde olurdu.

Tamamen kişisel görüşümdür.

Emir in oyun kurucu oynadığı bölümde Zalgiris maçını kafa kafaya getirme durumu olmuştu. Biraz da ona güvenerek, hazırda fırsat varken oyun kurucuları kadro dışı bıraktı.
Kalmak istiyor anladığım kadarıyla ve bu sayede de oyun kurucu transferi yaptırmak istiyor. Arroyo yu almak için çabalar olabilir bunlar.

Yalnız bu kadar planlı hareket edebilen Hoca, takımda rotasyon yapmayı taktik vermeyi çalışsa, takım başka yerlerde olurdu.

Transfer yasağı geldi sanmıyorum böyle düşündüğünü.

Bu planlı hareket edebilmek değil ya Hakan Bey, bu başka bişey ve hiç ama hiç hoş şeyler değil bunlar..

Guard rotasyonunda sinan'ın böyle süreler alıp sakatlanmaması mucize . Hazır dentmon ve russ kadro dısı kalmisken , sinan'ın ergin ataman ile sürelerini paylaşmasını bekliyorum .

Euroleague 8.Hafta | Galatasaray - Darüşşafaka

Bravo hoca, micov'u 4'te başlat aferin sana. Şu anda hiç koçumuz olmasa daha iyi olur takım için Ataman olacağına. Yani kendi adıma beni bile bu noktaya getirdi artık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Daçka'nın kadro çok geniş, birbirinden değerli yabancılar var. Birini durdursan öbürü atıyor. Bizim takım bu haldeyken, bu maçı almamız büyük sürpriz olur.

Kendi sahasında bu kadar kötü üçlük atan başka takım var mıdır bilmiyorum. Gelen her takım bizi üçlük manyağı yapıp gidiyor, bizim yüzdemiz ise yerlerde sürünüyor.