EuroLeague Fantasy Challenge 2018-2019

Neredeyse duvarları yumrukluycam evde.Kaptanı M.James mi yapsam Gudaitis mi yapsam derken gittim Gudaitis yaptım 30 sayı zarar ettim.Hücum faul yapmaktan başka bir şey yapmadı bugün Gudaitis beyefendi.Head to head liginde ise 9 hafta sonra kaybettim Bayça Oral'ı tebrik ederim.Micov'dan 20.9 Micic'den 21 almışken sırf kaptan seçiminde Mike James yapmamak için yaptığım inat yüzünden kötü bir hafta oluyor benim için.

Bu hafta tek hatam Angelo Caloiaro'yu çıkarmak olmuş,adam 33 pr yaptı.

Buna karşın Vesely'i bu hafta kaptanlıktan almıştım doğru hamle
Moerman'ı çıkarmıştım doğru hamle
Beabouis'i çıkarmıştım doğru
Randolph'u almıştım doğru
Micic'i almıştım doğru
Mike James'i kaptan yapmıştım doğru
Ha birde Kalinic'i almıştım o da doğru

Maçların yarısı oynanmadı daha.
Benim 2. sıraya yükseldiğim oldu ilk günün sonunda ama haftayı ilk 50 de bitirememiştim.

Rahmetli Annem; nazar tasi ezer derdi surekli! Bayca Beycigim ne goz varmis sende arkadas :) Mehmet Yilmaz Beyi yerle yeksan ettin :)
Ya sormayın Mehmet Bey. Kaptandan kaybetti Mehmet Yılmaz. Kaptanı james yapsa alacaktı. Yoksa nazar da diyemeyiz. Ben Mehmet Yılmaz'ın tercihlerini beğeniyorum yoksa.

Neredeyse duvarları yumrukluycam evde.Kaptanı M.James mi yapsam Gudaitis mi yapsam derken gittim Gudaitis yaptım 30 sayı zarar ettim.Hücum faul yapmaktan başka bir şey yapmadı bugün Gudaitis beyefendi.Head to head liginde ise 9 hafta sonra kaybettim Bayça Oral'ı tebrik ederim.Micov'dan 20.9 Micic'den 21 almışken sırf kaptan seçiminde Mike James yapmamak için yaptığım inat yüzünden kötü bir hafta oluyor benim için.

James'i kaptan yapsan, alacaktın Mehmetcim. Kötü bir hata oldu sana 30 PIR'e patladı. yoksa diğer tercihlerde sıkıntı yok. Ama olsun hala diğer takımın lider Enjoy.

Bu arada h2h ligimizde çoğu kişi oynamayı bırakmış malesef. Böyle zevkli olmuyor. Keşke bırakmasalardı. Daha keyifli olurdu.

Ben 15 takım hakkımın tamamını kullanmıştım. 4 tanesini artif olarak kontrol ediyorum artık, + birde liglerdeki ezik dandik takımımı biraz.
Kalanlarda bol fanteziler yapıyorum yada vaktim olmadığında aynı kadroyla işi şansa bırakıyorum.
Bugüne kadar fanteziler tuttumu derseniz, cevabım "ehh" olur. Johnny Obrient 40 küsür yaptığında mesela takımdaydı ama shengelia 5 getirmişti mesela ve beklenen etkiyi yapamamıştı takım. Yada Wilbekini kaptan yapıp 66 getirdiği hafta takımın geri kalanından 56 alıp 122 de kaldığım da olmuştu.
Bu sefer umutluyum, Caloiaro yu kaptan yaptığım takım 4 oyuncudan 127 getirmiş durumda, De Colo, Clyburn, Williams ve Bitadze nin llerinde herşey..

Bence en çok tercih yapılan oyuncular dünkü maçlardaydı o yüzden şaşırdım biraz. Sanırım James’in kaptan olması ve Micov sayesinde 110 a kadar geldim. Bugün Williams-Hackett ne yaptıysa yaptı artık..

Ya sormayın Mehmet Bey. Kaptandan kaybetti Mehmet Yılmaz. Kaptanı james yapsa alacaktı. Yoksa nazar da diyemeyiz. Ben Mehmet Yılmaz'ın tercihlerini beğeniyorum yoksa.

Bu arada h2h ligimizde çoğu kişi oynamayı bırakmış malesef. Böyle zevkli olmuyor. Keşke bırakmasalardı. Daha keyifli olurdu.

Son 10 hafta için isteyenlerle lig açmak çok iyi olur. Sene başında liglere katılamamıştım, benim için de takım kurma için motivasyon olur. Şifreler özel mesajla alınsın kısmına da ayrıca katılıyorum.

Hackett yaklaşık 20 dk oyunda kalıp 0 şut denemiş. Gel de çıldırma. De Colo’dan çıkmıştım bu yüzden , 27 yapacağı tutmuş. Her hafta batıran düşük yüzdeli Cole’dan çıkıp Wilbekin yaptım 20 yapmış Cole da. Bi de Douglas olayı var ki hiç girmiyorum 30 yapmış Wilbekine gitmiştim..Gel de bırakma bu oyunu şimdi..

Son düzenleme:
Ben 15 takım hakkımın tamamını kullanmıştım. 4 tanesini artif olarak kontrol ediyorum artık, + birde liglerdeki ezik dandik takımımı biraz.
Kalanlarda bol fanteziler yapıyorum yada vaktim olmadığında aynı kadroyla işi şansa bırakıyorum.
Bugüne kadar fanteziler tuttumu derseniz, cevabım "ehh" olur. Johnny Obrient 40 küsür yaptığında mesela takımdaydı ama shengelia 5 getirmişti mesela ve beklenen etkiyi yapamamıştı takım. Yada Wilbekini kaptan yapıp 66 getirdiği hafta takımın geri kalanından 56 alıp 122 de kaldığım da olmuştu.
Bu sefer umutluyum, Caloiaro yu kaptan yaptığım takım 4 oyuncudan 127 getirmiş durumda, De Colo, Clyburn, Williams ve Bitadze nin llerinde herşey..
Bu takımım 222 puanla haftanın 19. su olmuş.

Son 10 hafta için h2h ligi kurarsam kimler katılır? Katılmak isteyenler bu mesajı beğenirse sayımızı bilmiş oluruz. Şifreyi de özel mesajla gönderebiliriz. 2019 yılında gruba mesaj yazanlar (son mesajı yazandan başlayarak geriye doğru yazıyorum)

1-Ayhan Bozdeniz
2-Muhammed Selçuk
3- Hakan Sağlam
4- Mehmet Yılmaz
5- Bayça Oral
6- Bayram Kurtulmuş
7- Mehmet Derin
8- Ümit Berk
9- Eren Beni
10- Tolga Çıralı
11- Eyüp Özkaya
12- Kaan Şencan ,

Gözümden kaçan veya ayrıca katılmak isteyenler de elbette beğenebilir veya mesaj yazabilir.
Sayımız belli olduğunda ligi kurayım diyorum ama her türlü fikire de açığım.

Bayça'ya : Bu hafta müsait olduğum için sık takip edebilirim amacıyla ben belirttim ama önceki liglerin kurucusu olarak bu ligi şahsen kurmak istersen elbette sana devredebilirim . Maksat son 10 hafta aktif kullanıcılar ile oynayıp eğlenmek.

Son 10 hafta için h2h ligi kurarsam kimler katılır? Katılmak isteyenler bu mesajı beğenirse sayımızı bilmiş oluruz. Şifreyi de özel mesajla gönderebiliriz. 2019 yılında gruba mesaj yazanlar (son mesajı yazandan başlayarak geriye doğru yazıyorum)

1-Ayhan Bozdeniz
2-Muhammed Selçuk
3- Hakan Sağlam
4- Mehmet Yılmaz
5- Bayça Oral
6- Bayram Kurtulmuş
7- Mehmet Derin
8- Ümit Berk
9- Eren Beni
10- Tolga Çıralı
11- Eyüp Özkaya
12- Kaan Şencan ,

Gözümden kaçan veya ayrıca katılmak isteyenler de elbette beğenebilir veya mesaj yazabilir.
Sayımız belli olduğunda ligi kurayım diyorum ama her türlü fikire de açığım.

Bayça'ya : Bu hafta müsait olduğum için sık takip edebilirim amacıyla ben belirttim ama önceki liglerin kurucusu olarak bu ligi şahsen kurmak istersen elbette sana devredebilirim . Maksat son 10 hafta aktif kullanıcılar ile oynayıp eğlenmek.
Hemen yapalim lutfen :) Su yalan dunyada baska bir eglencem yok benim.

Ligi kurup, beğenen herkese kodu özel mesaj yoluyla ilettim. 12 takımdan oluşuyor şimdilik ama sayı artarsa veya azalırsa güncelleme yaparım. şimdiden 7 olduk.
iş yoğunluğu olmadığı sürece her hafta bitiminde panoramalar ile haftanın değerlendirmesini yapacağım. Herkes en iyi takımıyla katılacağı ve aktif kullanıcılar arasında olacağı için zevkli geçeceğini düşünüyorum.