EuroLeague Fantasy Challenge 2018-2019

Ben de katildim 6. isim olarak. En iyi takimim degil belki ama en umutsuz isim ve en umutlu hislerle katildim. Godot'yu Beklerken :)

Nick Calathes - Sloukas
Zanis Peiners - Johannes Voigtmann
Goga Bitadze - Nando De Colo
Will Clyburn - Mike James (C)

Nick Calathesi ister istemez aldim. Zanis Peiners ise en buyuk suprizim digerleri bildiginiz gibi. Hepinize bol sans dilerim aziz dostlarim.

Son 10 hafta için h2h ligi kurarsam kimler katılır? Katılmak isteyenler bu mesajı beğenirse sayımızı bilmiş oluruz. Şifreyi de özel mesajla gönderebiliriz. 2019 yılında gruba mesaj yazanlar (son mesajı yazandan başlayarak geriye doğru yazıyorum)

1-Ayhan Bozdeniz
2-Muhammed Selçuk
3- Hakan Sağlam
4- Mehmet Yılmaz
5- Bayça Oral
6- Bayram Kurtulmuş
7- Mehmet Derin
8- Ümit Berk
9- Eren Beni
10- Tolga Çıralı
11- Eyüp Özkaya
12- Kaan Şencan ,

Gözümden kaçan veya ayrıca katılmak isteyenler de elbette beğenebilir veya mesaj yazabilir.
Sayımız belli olduğunda ligi kurayım diyorum ama her türlü fikire de açığım.

Bayça'ya : Bu hafta müsait olduğum için sık takip edebilirim amacıyla ben belirttim ama önceki liglerin kurucusu olarak bu ligi şahsen kurmak istersen elbette sana devredebilirim . Maksat son 10 hafta aktif kullanıcılar ile oynayıp eğlenmek.

Siz kurabilirsiniz tabi. Ben de katılırım. Bu arada katılmak isteyenler arasında Aykut Kadıoğlu'da var. Onu da ekleyebiliriz. Bana da mesaj atar mısınız Hakan Bey?

10 kisi olmusuz yeni ligde, bize 10 kisi daha lazim. Nerede bu Tolga Cirali Bey, Kerem Secer Bey ve diger arkadaslar ? Zeynep Emir Hanimin haberi olsa o da katilirdi bence.

Bize 10 kisi lazim diyerek sozlerime son vereyim de insafa gelip katilan olur belki :)

Aaaa Zeynep Emir Hanim kesin burayi okuyor olmali ki katilmis :) Cok sevindim valla :) Sifreyi nasil ogrendi acaba :) Neyse katilmasi onemli nasil katildigi degil :)

Tolga Bey ve Kerem Secer Bey ve diger guzel insanlari da bekliyoruz.

Zeynep Emir hanımla tanışmak nasip olmadı. Burayı kesin okuyor ama konusmuyor malesef. Ya da başka takma ad kullanıyor. Aykut Kadıoğlu'da katılacak gruba akşama. Kerem Seçer bırakmıştı malesef katılacağını sanmam.

Sakatlıkları olan oyunculardan Vesely kesin yok, Davies belli değil, Mike James çok büyük ihtimal var. Üçü de kadromda. Geçen hafta 3 hakkı da yedeklere kullanmak bana bu hafta epey sıkıntı yaratacak gibi.

Yazdığımız mesajları silme imkanımız yok mu? bazen fark etmeden yazılmış olan şeyleri yazıyorum, sileyim diyorum ama silme seçeneğini göremedim.

Son düzenleme:
Son 10 hafta için h2h ligi kurarsam kimler katılır? Katılmak isteyenler bu mesajı beğenirse sayımızı bilmiş oluruz. Şifreyi de özel mesajla gönderebiliriz. 2019 yılında gruba mesaj yazanlar (son mesajı yazandan başlayarak geriye doğru yazıyorum)

1-Ayhan Bozdeniz
2-Muhammed Selçuk
3- Hakan Sağlam
4- Mehmet Yılmaz
5- Bayça Oral
6- Bayram Kurtulmuş
7- Mehmet Derin
8- Ümit Berk
9- Eren Beni
10- Tolga Çıralı
11- Eyüp Özkaya
12- Kaan Şencan ,

Gözümden kaçan veya ayrıca katılmak isteyenler de elbette beğenebilir veya mesaj yazabilir.
Sayımız belli olduğunda ligi kurayım diyorum ama her türlü fikire de açığım.

Bayça'ya : Bu hafta müsait olduğum için sık takip edebilirim amacıyla ben belirttim ama önceki liglerin kurucusu olarak bu ligi şahsen kurmak istersen elbette sana devredebilirim . Maksat son 10 hafta aktif kullanıcılar ile oynayıp eğlenmek.

Eğer kontenjan varsa katılabilirim yeni lige. Yoğunluktan foruma pek yazamıyorum bu sene ama zaman zaman takip ediyorum, iyi eğlenceler ve bol şans herkese

Enteresan bir hafta olacak gibi.

Aslında bu hafta Guaditis ve Ayon'dan birini kredileri biraz düşmüşken almak istiyordum ama Vesely'den dolayı alamıyordum.Vesely'nin sakatlık haberi sonrası az önce sil baştan yeni değişiklikler yaptım.Davies'i de riske etmek istemedim onu da çıkardım.3 değişiklik hakkı yetmedi bu hafta 5 değişiklik hakkım olsa 5'ini de kullanırdım.

Aslında bu hafta Guaditis ve Ayon'dan birini kredileri biraz düşmüşken almak istiyordum ama Vesely'den dolayı alamıyordum.Vesely'nin sakatlık haberi sonrası az önce sil baştan yeni değişiklikler yaptım.Davies'i de riske etmek istemedim onu da çıkardım.3 değişiklik hakkı yetmedi bu hafta 5 değişiklik hakkım olsa 5'ini de kullanırdım.
Katılıyorum bu hafta 5 değişiklik hakkım olsa ben de kullanırdım.Almak istediğim oyuncular var kadrodan çıkarmak istediklerim var hala karar veremedim değişikliklere son anda bir şeyler yapıcam ama hiçbir türlü içime sinmeyecek sanırım

Davies'deki sıkıntı nedir arkadaşlar???