Galatasaray | 11 Haziran 2022 Seçimli Genel Kurulu

Yeni başkanımız kim olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Yine güçlü yönetim için çatı aday olarak Dursun Özbek'i ikna etme çalışmaları başlamış. Koskoca kulüpte başka adam mı kalmadı yahu? Madem güçlü bir liste ve yönetim var, başka biri olsun. İlla Dursun Özbek ısrarı neden yahu?

Yine güçlü yönetim için çatı aday olarak Dursun Özbek'i ikna etme çalışmaları başlamış. Koskoca kulüpte başka adam mı kalmadı yahu? Madem güçlü bir liste ve yönetim var, başka biri olsun. İlla Dursun Özbek ısrarı neden yahu?
Dursun Özbek en yüklü ödeme çıkabilecek insan vede Liseliler arasında sevilen isimdir.

Devlet ile ilişkisi oldukça iyidir.

İşler Terse gidersede üstü rahat çizilebilcek durumdada =)

Dursun Özbek’in başkanlığını normalde beğenmem. Benim kafamda ideal çatı adayı Ünal Aysal’dır her zaman ama belli ki Aysal istemiyor. Dolayısıyla diğer çatı adayının hem parası olacak hem de parasını gerektiğinde harcamaya istekli olacak, üstüne devletle de ilişkileri iyi olacak. Dursun Özbek bu profile uyuyor. gerçekten güçlü bir yönetimle girecekse dursun Özbek’e rağmen o yönetim başarılı olabilir. Dolayısıyla Eşref H ve Metin Öztürk’e oranla daha iyi bir seçim olacaktır kuşkusuz ama ben onun bile gireceğini sanmıyorum seçime.

Matematigim iyi degil ama senelik 5m dolar getirecek otel projesinin hesabi tutmadi diyebilirim.
Pek iyi anilarimiz yok kendisi ile. Genel kurula giderse 2 oy almasi bile beni sasirtir.
Netekim biri baskan iken girdigi son iki secimi kaybetti. Bir kisiye daha net bir mesaj verilemez sanirim.

Dursun Özbek aday olması halinde eğer başkan seçilirse Fatih Terim ile çalışacak. (Ajans 1905)

Çoğu kişi Dursun Özbek aday olmasın diye dua etmeye başlayacaktır.
Hayırlısı bakalım...

Dursun Özbek aday olması halinde eğer başkan seçilirse Fatih Terim ile çalışacak. (Ajans 1905)

Çoğu kişi Dursun Özbek aday olmasın diye dua etmeye başlayacaktır.
Hayırlısı bakalım...
Dursun Özbek Zeki adam riski minimanilize etmenin peşine gidicektir.

Seçimi zaten garanti görmez ise girmez
Burda asıl önemli Konu Fatih Hoca gelsin, gelmesin demem ancak Selçukla Necati ile teknik ekip olmaz.

Fatih Hoca gelirse Muhakkak Arda yanında olur ama bence kendine cidden yabancı bir ekip kurmalı analistci, taktiknisyen kondisyoner, kaleci antrenörü

Şuanki Kaleci Antrenörü ile çalısırım Torenttin ekibinden.

Son düzenleme:
Eşref Hamamcıoğlu'nun yabancı hoca listesinde Slavia Prag'ın td si Trpisovsky ve kupa kurdu olduğu söylenen Marko Nikolic varmış.
Vizyon muthis. Iyi ki Guatemala ligi takimlarindan Coban Imperial veya Peru ligi takimlarinda Ayacucho'nun hocasi yok listesinde. Tek kelime ile yazik ki hemde ne. Slavia liginde Trpisovsky bey ilk Plzen'i gecsin, Nikolic'te Imparator Fatih hocamizi ekarte edebilsin de gorelim. Nedir bu basina gelenler klubun yetti.

Burak Elmas Kayinbabasi ile Secim calismalarina baslamis.

Metin Beyin 200 den fazla oy alacagini düşünmuyorum.

Eşref Bey ile yarişır ordada ışıtan,bikem ,nihat kırmızı bu beceriksizlerden kendini kurtarmasi lazim.

Kurtulmak yetmez Cok iyi isimleri eklemesi lazim vede Para koymasi lazim Dekontu ile göstermesi lazim

Son düzenleme:
Yine Dursun Özbek haberleri var🤔
Gelecekse bari güçlü bir yönetim ile gelsin.

Erden Timur'un da Dursun Özbek'in listesine gireceği bilgisine ulaştım.

Metin Öztürk'ün de adaylıktan çekildiği ve Dursun Özbek'in listesinde olma ihtimali masada duruyor.

Galatasaray tek adaylı seçime doğru ilerliyor. Aynı durum Eşref Hamamcıoğlu için de geçerli. Adaylıktan çekilme ihtimali var tıpkı Metin Öztürk gibi.

Liste için ismi geçenler; Ali Yüce ve Erden Timur.

Dursun Özbek'in başkan olması halinde Fatih Terim'in tekrar geri dönüş ihtimalinden de bahsedebiliriz.

(Haluk Yürekli)

Son düzenleme:
Sevindim desem yalan olmaz :) Umarim guclu bir yonetim listesiyle gelir.Cunku Galatasaray icin su an onemli olan tamamen kasa kolayligi.Bunu da yapabilecek isim mevcut adaylari da dusundugumuzde Dursun Ozbek.Hepimiz adimiz gibi biliyoruz ki camianin zengin isimleri Ali Sabanci,Unal Aysal falan asla aday olmaz.

Sevindim desem yalan olmaz :) Umarim guclu bir yonetim listesiyle gelir.Cunku Galatasaray icin su an onemli olan tamamen kasa kolayligi.Bunu da yapabilecek isim mevcut adaylari da dusundugumuzde Dursun Ozbek.Hepimiz adimiz gibi biliyoruz ki camianin zengin isimleri Ali Sabanci,Unal Aysal falan asla aday olmaz.

Cemal Özgürkey, Erden Timur, Ali Yüce, İbrahim Hatipoğlu listede ismi geçen isimler. Cemal Özgürkey Pazarlamada, Erden Bey basketbol şubesinde, Ali Yüce voleybol şubesinde bizi bambaşka yerlere götürür eğer doğru ise. Fatih hoca bence td olarak değilde Florya'nın direk başına geçsin. Td olarakta Nuri Şahin o olmazsa Okan Buruk olur.

Cemal Özgürkey, Erden Timur, Ali Yüce, İbrahim Hatipoğlu listede ismi geçen isimler. Cemal Özgürkey Pazarlamada, Erden Bey basketbol şubesinde, Ali Yüce voleybol şubesinde bizi bambaşka yerlere götürür eğer doğru ise. Fatih hoca bence td olarak değilde Florya'nın direk başına geçsin. Td olarakta Nuri Şahin o olmazsa Okan Buruk olur.
Fatih Hoca’yi cok sevsem ve cok saygi duysam da bence teknik direktorluk olarak bizdeki misyonunu tamamladi.Ya Okan Buruk veya Nuri Sahin gelsin ya da vizyon sahibi,elit bir yabanci gelsin.

Ne yaptilar ne ettiler ikna etmeyi başardilar adami memlekette bile rahat birakmadilar.

Herseye varım Fatih Hoca disinda artik olmasin.Anlamsız kavgalardan ,yana geri Futbolundan,Adamciliktan,Haziranda subat,subat ayinda haziran denmesinden illahlah geldi.

Sergen
Nuri
Okan
Farke

Hayalde olsa zidane ilk 5 adayim

Gecmisten daha guclu bir ekip geliyor gecmisteki hatalardan ders aldiysa ,Galatasaraya fayda saglar.

Galatasarayin Mustafa Cengiz zamani kazanilan her kupada imzasi vardir ,kurduğu kadro ile döneminbdolar kuruna göre çok ucuk rakamlar degildi