Galatasaray | 11 Haziran 2022 Seçimli Genel Kurulu

Yeni başkanımız kim olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Bir kac örnek verde bilelim biz de zengin olmuş muhalifleri ,hırsızlara muhtaç olacağımıza ağlayalım önemli değil, alt tarafı kulüp taraftarıyız.
pegasus sahibi , anadolu grup tepe yönetimindeki insanlar daha çok var.
Sen yöneticilierin beceriksizliklerini bile git siyasete bağla , 2002-2022 arası GS kaç kupa aldı.
Yok bu tür taraftara burak elmas bile fazla , burak başkan , kerem yıldızımız , bizde 2.ligde şampiyonluğa oynarız.

Verdiğin örnekler komik bile değil sabancı ve ozilhan dededen zengin adamlar.Ben fenerin durumunu anlatıyorum sen hikaye anlatıyorsun.

Verdiğin örnekler komik bile değil sabancı ve ozilhan dededen zengin adamlar.Ben fenerin durumunu anlatıyorum sen hikaye anlatıyorsun.
yahu hayat zaten sana hikaye gibi.
Ben GS ya destek olabilecek , muhalif zengin kişi örnekleri verdim.
Cidden bu GS layık size.
Durmak yok , yenilmeye devam.

Ben Aziz Yıldırımı amatör branşlara çok ciddi sponsorlar buldu , tesis yatırımları yaptı ( adamın yaptığı topuk yaylası bile tek başına yeterli ) , bu konularda bizim yöneticilerden çok başarılı idi diyorum. Sen bana yok iktidar , yok bu zenginler diye hikaye okuyorsun.

son 20 yılda klubü yönetenlerin , yönetimsel başarızlıklarında siyaset en az konu olacak başlıktır.

Son düzenleme:
Galatasaray'a hiç mi hükümetle yakın olan bir başkan adayı, yönetici gelmedi mi ki biz bugün bunları konuşuyoruz. Galatasaray'da sorunlar burda yazılanların hiçbiri değil. Kulüp yıllardır milattan önce kalmış tüzükle, milattan öncede kalmış bir kurul anlayışıyla yönetiliyor.

Hep diyorlar ya Galatasaray'ı lise yönetsin.. Son 20 yıldır lisenin el vermediği kim aday olmuş, kim başkan olmuş da Galatasaray'ın borcu buralara gelmiş, bütün kaynakları sömürülmemiş?

Her seçim aynı şeyleri, farklı kişiler üzerinde duyuyoruz "X parayla geliyor, X sponsor olacak, X projesi var, Y projesi var" diye. Yahu bu kulüpte, divan kurulları sırf yönetimi tehdit edebilmek için yıllardır sportif branşları A.Ş statüsüne getirmiyor. Neyin siyaseti? Siyasetin kralı Galatasaray'ın içinde dönüyor.

İş adamısınız, holding sahibiniz, grup şirketleriniz var. Kafayı kırdınız bu kurda Galatasaray branşına sponsor oldunuz. Size paranızı kontrol etme izni vermiyorlar. Sen parayı ver çekil diyorlar. Allah aşkına kim bu ortamda neye sponsor olsun bana biri anlatabilir mi?

Galatasaray'da 1000'i aşkın kişi, seçimden seçime aidatı ödenerek, başkan adayı belirleyebiliyor. Anadolu grubunun yüksek mertebedeki üyeleri Galatasaray'lıysa, Anadolu grubunun yönetim kurulu başkanı Beşiktaşlı. Rahmi Koç Beşiktaşlı. Beşiktaş'a über destek mi veriyor bu adamlar şimdi?

Galatasaray hala birilerinin paralarına muhtaç edilmeye çalışılıyor. Yönetim şekli değişmeden, o para sağ cepten çıkar, sol cebe girer. Yıllardır da böyle oluyor. Allah aşkına Mecidiyeköyün ortasında kulübün parasını harcayıp bina diktiler. 5 senedir inşaat halinde duruyor. Kimse çıkıp hesap soramıyor. Ne siyaseti, neyin siyaseti allah aşkına.

Galatasaray başkanlık makamı gasbedilmistir bugün seçim kararını alacağını hiç sanmıyorum alsa bile firat develioglu denen sahis eli ile tekrar mahkemelere goturecektir o nedenle 4 mayis aksamina kadar imzalar toplanip 11 haziranda secime gidilmesi sarttir mevcut adaylarin cekilip camianin buyugu bir kisinin tek aday olarak girmesi ve onun yönetimi ile bu dönemi geçmemiz şart diye düşünüyorum

yahu hayat zaten sana hikaye gibi.
Ben GS ya destek olabilecek , muhalif zengin kişi örnekleri verdim.
Cidden bu GS layık size.
Durmak yok , yenilmeye devam.

Ben Aziz Yıldırımı amatör branşlara çok ciddi sponsorlar buldu , tesis yatırımları yaptı ( adamın yaptığı topuk yaylası bile tek başına yeterli ) , bu konularda bizim yöneticilerden çok başarılı idi diyorum. Sen bana yok iktidar , yok bu zenginler diye hikaye okuyorsun.

son 20 yılda klubü yönetenlerin , yönetimsel başarızlıklarında siyaset en az konu olacak başlıktır.
Sen beni ne tanıyorsun ki hayat bana hikaye diyebiliyorsun.Ben azizin nasıl beş para etmez biri olduğunu anlatıyorum,Gs nin durumunu değil , sen böyle birini kulübde istiyorsun.Neyse bayram sabahi uzatmayalım. İyi bayramlar herkese

Başkanlık seçiminin 04-11 Haziran’da yapılacağı açıklandı.
1 aylık kayıp özellikle amatör şubeleri inşAllah olumsuz etkilemez. Tabi öncelikle bu tarihte seçim, bir kez daha ertelenmeden yapılır.
Bu 1 aylık süreçte umarım daha güçlü bir başkan ve yönetim kurulu ortaya çıkar. Yoksa gerçekten 1 aylık kayıp bize çok pahalıya patlayacaktır...

Galatasaray’daki seçimi iptal ettiren Fırat Develioğlu, 4-11 Haziran’da yapılacak seçimde başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Neden bu kadar uğraştığı şimdi anlaşılıyor. Bakalım başka bir aday daha çıkacak mı?

Galatasaray’daki seçimi iptal ettiren Fırat Develioğlu, 4-11 Haziran’da yapılacak seçimde başkanlığa aday olduğunu açıkladı. Neden bu kadar uğraştığı şimdi anlaşılıyor. Bakalım başka bir aday daha çıkacak mı?
Boş bir açıklama. 100 üyenin imzası ve 49 kişilik bir ekip kurması gerekiyor. Bu Adnancı'yı üyelikten atmayan genel kurula da yazıklar olsun.

Boş bir açıklama. 100 üyenin imzası ve 49 kişilik bir ekip kurması gerekiyor. Bu Adnancı'yı üyelikten atmayan genel kurula da yazıklar olsun.

Gerçekten 100 üye imzası ve 49 kişilik ekibi kurabilirse onları da ihraç etmek lazım. Büyük rezillik.

Fırat Develioğlu Galatasaray Lisesi mezunu ve amcaoğlu Prof.Dr. Murat Develioğlu şu an Galatasaray Lisesi Müdürü..

(Süleyman Rodop)

Son düzenleme:
Bildiğiniz kulübü ele geçirmeye çalışıyorlar rahmetli başkan mustafa cengiz hakli çıktı terim de bu işin içinde bence samimi değil bence secimi engelleyemecegini anlayınca adayım diyor yarın tutuklanirsa sasirmam o derece durum var

Geçen dönemki rahmetli Mustafa Cengiz ve yönetimi Yiğit Şardan'ın seçime girmesi için seçimi tarihini uzatmıştı. Bu Fırat bey de şimdilik kendisi için yapmış bu işi.

Geçen dönemki rahmetli Mustafa Cengiz ve yönetimi Yiğit Şardan'ın seçime girmesi için seçimi tarihini uzatmıştı. Bu Fırat bey de şimdilik kendisi için yapmış bu işi.

Nihat, Mustafa Cengiz yönetimine atılan en büyük iftira bu. O seçimin zaten Mayıs içinde olması mümkün değildi çünkü akp hariç tüm kurumlara genel kurul yapmak yasaktı. Orada gittiler iptal edip sadece 1 hafta ötelediler seçimi ki çok seviyorlardılarsa ilk tarihte de toplanabilirdiler ve o bir hafta kaybıda yaşamazdık.
Burak Elmas ise açıkça yalanlar söyledi. Ben insanların kendi ellerinde olan işlerle ilgili yaptıkları açıklamalara güvenirim. Genel kurul kararına uyacağız dedi ve sonrasında uyar gibi görünüp uymamak için 40 takla attı.

Nihat, Mustafa Cengiz yönetimine atılan en büyük iftira bu. O seçimin zaten Mayıs içinde olması mümkün değildi çünkü akp hariç tüm kurumlara genel kurul yapmak yasaktı. Orada gittiler iptal edip sadece 1 hafta ötelediler seçimi ki çok seviyorlardılarsa ilk tarihte de toplanabilirdiler ve o bir hafta kaybıda yaşamazdık.
Burak Elmas ise açıkça yalanlar söyledi. Ben insanların kendi ellerinde olan işlerle ilgili yaptıkları açıklamalara güvenirim. Genel kurul kararına uyacağız dedi ve sonrasında uyar gibi görünüp uymamak için 40 takla attı.

Burak Elmas da aynı hatayı yapıyor. Zaten üye iken eleştirdiği her şeyi kendisi de yaptı 😀 Üye Burak Elmas ile Başkan Burak Elmas arasında 360 derece fark var.

Ben zaten bunu anlamıyorum. 4 11 Haziran diyorlar ya, neden 4 te çoğunluk sağlayamıyorlar da 11 ine bırakıyorlar. Sonra seçim ertelenince de yaygara çıkarıyor. Mesela bu son ertelenen seçim. 1 hafta öncesinde toplanmışsın, yapsana seçimini. Neden sonra ki haftaya bırakıyorsun. Hatta çok net hatırlıyorum, dışarda yaşlılar olduğu için içeride ki gençlerin onlara müsade etmesi için duyuru yapmıştı Divan Başkanı Aykut Bey. Üyeleri tanıtma yerine seçime o gün gitselerdi ertelenmeyecekti. Muhtemelen şimdi de aynısı olacak. 4 Haziran da çoğunluk olmayacak, seçim yapılmayacak. 11 Haziranda da yine iptal edilecek. Gerçi iptal ettiren şahıs Başkan adayı olduğu için iptal edilmeyedebilir😀

Galatasaray Başkan Adayı Metin Öztürk, fikir ayrılığı yaşadığı gerekçesiyle Levent Nazifoğlu'nu ekibine almayacak.(@TransferWeb1)

Haber doğru ise Metin Öztürk adına çok doğru hamle. Şansı şimdi daha da arttı.

Adnan Öztürk:

"Nihat Doğan, Zekeriya Öz ve Mehmet Kocaslan'ı geçmişte ihraç ettirdim sıra Fırat Develioğlu'nda."

(Alper Mert Twitter)

Eli değmişken Işıtan Gün'ü de ihraç ettirsin...

Ali Koç gelecek sene takımlarının hocaları için branşlarında first-class hocalar ile anlaştığı söyleniyor.
Bayan basketbol Maljkovic, Erkek basketbol İtioudis, Futbol Jesus.
Bize de böyle maddi anlamda güçlü bir başkan lazım.
Umarım seçimin bu şekilde ertelenmesi işimize yarar. Güçlü başkan, güçlü yönetim ve Güçlü Galatasaray görürüz...

4 sene sonra beyni birazcık da olsa çalışmaya mı başlamış :D 1500 gündür bu adamın aklı neredeydi ? :D Getirdiği 213214 vasat hoca ve 213213 vasat altı futbolcudan sonra 1 arpa boyu yol alabilmiş, ne güzel. Demek ki parayla olmuyormuş işler.