Galatasaray | 11 Haziran 2022 Seçimli Genel Kurulu

Yeni başkanımız kim olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Oy hakki olan kisi sayisi 9k civari. Yuksek katilim dedigimiz 4k ve uzeri mi oluyor bu halde.
Guzel bir iddia ama toplasaniz 10k bile olmayan bir camia icin biraz ici bos olmus. Keske icini de doldursaniz.

Oy hakki olan kisi sayisi 9k civari. Yuksek katilim dedigimiz 4k ve uzeri mi oluyor bu halde.
Guzel bir iddia ama toplasaniz 10k bile olmayan bir camia icin biraz ici bos olmus. Keske icini de doldursaniz.

4000 altı katılım olursa Eşref Bey, üstü olursa Metin Öztürk'ün şansı daha yüksek olur gibi.

Vaat veren başkanlar bundan sonra bu vaatleri keşke noter tasdikli verseler...

Son secimde burak beye ve yiğit beye oy verenler ne yönde oy kullanacaklar acaba sizin verdiğiniz rakamlara göre sanki oy vermeye gitmeyecekler gibi anladığım büyük çoğunlukla bu büyük sorun sanki diye düşünüyorum
Kim gider gitmez bilmem Bayram arifesi herkes tatile çıkıyor kaldıkı bu seçime tepkide olucaktır. Burak Beyin kemik kadrosu vede Albayrakların ekibinin bu seçime gidiceklerini düşünmüyorum.

Seçime gitmicek otomatik kemik 700 800 kişi demek 300 400 kişi bayram arifesi diye gelmez otomatik 1000 1100 eksik olur bu seçim.

Başkanın ismi önemli değil anlamıyorsunuz arkadaşlar kulüplerin mal varlığına el konulacak bu durumda en avantajlı kulüp biziz en azından borclarimiz silinmiş olacak eşref bey bu durumu bildiğinden sallamıyor en azından onu bu durum biraz öne cikariyoriyor azda olsa

Bu lig yerli hoca ligi. Eşref Bey ısrarla yabancı hoca üzerinde duruyor. Şu görüşmeden sonra bende Metin Öztürknaz farkla öne geçti. Ama seçimin olmayacağı haberleri çıktı yine. Bakalım neler olacak...
Yani adamin getirecegi yerli teknik direktorde Samet Aybaba,Bulent Korkmaz falan degil.Faal Turk hocalar icerisinde en basarililardan biri ve Gs icin en uygun olani.
Esref Hamamcioglu’nu istemememin bir diger nedeni de vaat vermekten cekindigi icin midir bilmem ama iyice kuculecegiz mesaji veriyor.Bu da beni korkutuyor acikcasi.

Şampiyon olduktan sonra ertesi sezon 15.siradaydi Başakşehir.

Sergen keza sampiyon oldu yollar ayrıldı.

Ersun Yanal keza sampiyon oldu,ardindan basarisi yok.

Yani bu 3 teknik adamin ortak yanı istikrarli başarı yok.Basarisizliginda bir ölçüsü olur.

İnsallah Okan Buruk gelmez.Bize her zaman kendini yenileyecek,başarıya her zaman aç olacak hoca lazım.

Baskan adaylarini, yonetimlerini ve konusmalarini gordukten sonra ahh be aday olsaydim keske diyen kac kisi var acaba?

Şampiyon olduktan sonra ertesi sezon 15.siradaydi Başakşehir.

Sergen keza sampiyon oldu yollar ayrıldı.

Ersun Yanal keza sampiyon oldu,ardindan basarisi yok.

Yani bu 3 teknik adamin ortak yanı istikrarli başarı yok.Basarisizliginda bir ölçüsü olur.

İnsallah Okan Buruk gelmez.Bize her zaman kendini yenileyecek,başarıya her zaman aç olacak hoca lazım.

Okan Buruk Akhisar ve Rizespor'da başarılı oldu. O sene ŞL'ye verdiği önem yüzünden çoğu maçta rotasyon yaptı. Yerli hoca olacaksa en doğru tercih Okan hocadır.

Yani adamin getirecegi yerli teknik direktorde Samet Aybaba,Bulent Korkmaz falan degil.Faal Turk hocalar icerisinde en basarililardan biri ve Gs icin en uygun olani.
Esref Hamamcioglu’nu istemememin bir diger nedeni de vaat vermekten cekindigi icin midir bilmem ama iyice kuculecegiz mesaji veriyor.Bu da beni korkutuyor acikcasi.

Küçülmekten ziyade vasatlık vadediyor. Burak Elmas dönemini bile arayabiliriz. 2 başkan da çok ümit vermiyor ama Metin Öztürk bir tık önde benim için. Tabi Genel Kurul ne der onu çok bilmiyorum. Ama sanki malesef Eşref bey, başkan olacak gibi...

Seçim ertelenmesin yeter. Futbol takımı kadrosu oldukça kötü bence mali durum da kötü, teknik direktör kim gelirse gelsin işi çok zor, yerli hoca en azından vakit kaybına neden olmaz daha pratik hareket eder.