Galatasaray 58-75 Fenerbahce

2008'de bir efsaneye imzamızı attık Galatasaray taraftarı olarak.

Cem Akdağ vardı.
Yeni parlayan Işıl vardı.
Seimone diye bir bomba gelmişti Wnba'den
Takım Caferağa'da bir final kaybetmişti.

Daha da artırabileceğimiz bir çok neden gelir aklımıza. Biz o tarihte bayanlara sahip çıkmıştık. Şimdi onların bize o günden daha fazla ihtiyaçları var ve bizim o gün orada bu sene tekrar sizinleyiz deme vaktimiz geldi.

Bu sene ki nedenlere bakalım bir de...

Cem Akdağ'ın ayrılmasından sonra başımıza gelen olaylar. Hoca ile yaşanan tatsızlıklar ve yeni sezonda Cem Akdağ'dan sonra Türkiye´de bu takımı yönetecek kapasitedeki tek hoca olan Ceyhun Yıldızoğlu'na seninleyiz mesajını vermek.

O günlerde parlayan Işıl Alben kötü talihsizliklerden sonra ilk kez bu sezon hazır olarak başlayacak. Ona seni çok özledik demek için büyük bir fırsat olacak elimizde.

Semione: Hepimiz özledik. Sürekli dön artık diye mesaj attık. Sahada gözler hep onu aradı. O da o gün orda olacak. Canlı canlı çok özledik be abi demek için daha iyi bir fırsat geçmeyecek elimize.

Ben sadece üç neden yazdım. İstesek sayıyı artırmak zor değil ama bu takımı desteklerken bir neden aramamız da pek söz konusu değil zaten.

O gün Kayseri, Adana, Mersin oradaydı, Yıldız Teknik, Ankaralı Aslanlar, ultrAslan... Herkes oradaydı. Eminim bu sefer de herkes orada omuz omuza olacak ve tarih tekerrü edecek.

Yeniden Yükseliyor sesimiz...
Ankara´ya Akıyoruz..

Re: Ankara'ya Akıyoruz Part'2

Tarih bi netleşssin Ceyhun hocamıza ve yeni oyuncularımıza Galatasaray taraftarının büyüklüğünü gösteririz, tıpkı 2 sene önceki gibi.

Ben de geliyorum kesin. İstanbul'dan toplu organizasyon yapalım. Forum abileri göreve 8)

Havaalanı karşılamaları gibi gar karşılamalarına da karşıyım Şamil :)

Şaka bir yana karşılar, göndeririz Şamil. Zaten GSBasket Ankara İstanbul'dan daha sağlam artık :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Havaalanı karşılamaları gibi gar karşılamalarına da karşıyım Şamil :)

Şaka bir yana karşılar, göndeririz Şamil. Zaten GSBasket Ankara İstanbul'dan daha sağlam artık :)

Yapma bunu yapma bunu abi şimdi İstanbuldan akın etcekler :) Fitili yaktın..

2 sene önceki Cumhurbaşkanlığı Kupası'nda maalesef bayan basketbol takımımızı fazla takip edemiyordum. Dolayısıyla Ankara'ya da gitmedim, bu maçtan itibaren bayan basketboluna ilgim arttı diyebilirim.

2 sene önceki konu başlığına bakmıştım 3-4 gün önce, maçın 20 Ekim'de oynanacağı belli olduktan sonra. Şimdi tekrar bakacağım, o maça giden çok kişi vardı, onların bu başlığa da anılarını yazmalarını bekliyorum açıkçası.

Başından sonuna kadar okumak insana keyif veriyor. viewtopic.php?f=2&t=5644&start=0

İstanbul'dan mutlaka organizasyon olacaktır, hatta diğer çevre illerden de yüksek katılım bekliyorum.

Geçen sene bazı kişilere çok direnildi, sonunda istediğimizi aldık.

Arda Abi'nin de dediği gibi artık Galatasaray'a yakışan bir koç, Galatasaray formasını en iyi taşıyan 2 oyuncu tekrar bizlerle.

Biz rakip takım taraftarından elbet fazla olacağız ama ne kadar fazla olursak kazanma şansımız o kadar artacak. Dileğim bizlerden o takımın taraftarlarına yer kalmasın salonda.

Herkes planlarını iptal etsin, bu maça göre ayarlasın.

Başlıktaki gibi:

"Ankara'ya Akıyoruz Part 2"

Etsinler :)

Gaza getirelim;

Hızlı tren var, Eskişehir'den 1,5 saatte Ankara'da. Süre kısaldı, uçuyor tren. Binmeniz lazım :)

Ya yanlış anlamayın arkadaşlar. Bu Ankara'ya akıyoruz dediğiniz, GS-FB cumhurbaşkanlığı maçı mı? Hangi salonda olacak acaba? Hiç belli olmaz geliriz bilet bulamayız ondan soruyorum.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Etsinler :)

Gaza getirelim;

Hızlı tren var, Eskişehir'den 1,5 saatte Ankara'da. Süre kısaldı, uçuyor tren. Binmeniz lazım :)
Konu disi ama kac basiyor bu tren? Komik gelebilir ama ciddiyim :)

Sühan Cem' Alıntı:
Ya yanlış anlamayın arkadaşlar. Bu Ankara'ya akıyoruz dediğiniz, GS-FB cumhurbaşkanlığı maçı mı? Hangi salonda olacak acaba? Hiç belli olmaz geliriz bilet bulamayız ondan soruyorum.

Evet o maç için ...

İstanbul İstanbul :)

Çok gitmek istiyorum, bakalım...

Vallahi geçen Onur Abi' ye bunu demiştim. Arda Abi 2008' de başlığı açtı şampiyon olduk, şimdi de part 2 diye açsın bir şampiyonluk daha yaşayalım dedim : )

Okul durumu tam netleşsin, sınav vakitleri falan belli olsun ben de mutlaka orada olmak istiyorum!

Bu maçın tarihi belli mi? Ekimin 2. haftası olrusa aynı ahfta sonu FB maçı var futbolda Kadıköyde. Ve orda olmak önceliğim olur. Bunun dışında kesin gelirim.