Galatasaray 58-75 Fenerbahce

Re: Ankara'ya Akıyoruz Part'2

Abi, 21 Ekim'de AL gruplarının üçüncü maçı var.O maçı pazartesiye koyarlar.

Derbi maç 25 Ekim Pazartesi olur.

Hüseyin Çıtak' Alıntı:
Abi, 21 Ekim'de AL gruplarının üçüncü maçı var.O maçı pazartesiye koyarlar.

Derbi maç 25 Ekim Pazartesi olur.
Maç Ali Sami Yen'de değil ki niye pazartesiye koysunlar. Cumartesi'ye bile koymazlar

Ayrıca daha gruplara kalmadık ki, belki üçüncü maç deplasman olur.

Elbette orada olacağım!
2 sene önce yaşadıklarım hala aklımda, hayatımın en özel anları arasına girdi.

AÇIK SÖYLÜYORUM GELMEYEN PİŞMAN OLUR!

Geçmişe doğru ufak bir yolculuk yaptım başlığı okuyunca.

Maçtan bir gün önce takımı otelde ziyaret etmiştik. Sağ olsun Cem Hoca yemekten sonra Işıl ve Esra´nın bir süre bizimle sohbet etmesine izin vermişti. Işıl ile Esra´daki heyecanı gördüğümüzde şampiyon olacağımız yönünde bizde bir tereddüt kalmamıştı. Onların merak ettiği şey; kupayı taraftarla bütünleşerek mi kaldıracağız yoksa boş tribünlere mi... Işıl da Esra da Müge Erdem de bu sorunun yanıtını merak ediyordu. Müge Hanım, İstanbul´dan taraftar gelecek bunu biliyoruz, Ankara´nın ve çevre illerin ilgisi nasıl diyordu.

Maç günü İstanbul, Mersin, Adana başta olmak üzere birçok ilden taraftar gelince buluşma noktası olan Karanfil Sokak sarı kırmızıya büründü bir nevi. Maçta biz tribüne ağırlığımızı koyduk, oyuncularımız maça ağırlığını koydu...

Aynı coşkuyu 20 Ekim´de tekrar yaşamak umuduyla...

Çook uzun yollar gidip, dereleri tepeleri aşıp gelmeyi göze aldım ben de.. :)

Gelenleri gardan, AŞTİ'den, Kızılay'dan, İstanbul girişinden, Konya girişinden, Samsun girişinden, Eskişehir girişinden her yerden de alırız. Bu seneye süper başlayacağız! ;)

Belki Bayan Takımımız bölümüne hiç girmeyecektim bugün yani foruma bile giresim gelmeyebilrdi. Ama az önce uyandım ve rüyamda bir bayan basket maçındaydım :D Dedim hadi bir bakayım şuraya. Sonra bu başlığı gördüm işte. Herhalde bir işaret falan bana bu. Gelmeliyim yani o maça :)

İki sene önce idi, o zamanlar buradan kimseyi tanımıyordum. Yorumları okur, arada bir de yazardım.

Bir gün o maçın topicini gördüm, öyle bir inanmıştım ki giydim formamı ve salona koştum. Bileti bile gişenin önünde Ömer Haliloğlu'ndan almıştım, o kadar heyecanlıydım ki Ömer Haliloğlu bile heyecanımı anlamış ve bana takılmıştı..

Şimdi aynı heyecanı 2 sene sonra tekrardan yaşıyoruz, 20 Ekim'de bir tarih yazmak için yine yanındayız takımımızın. Hepinizi bekliyoruz, maçtan önce ve sonra güzel anlar yaşamak dileğiyle.

Gelde seni Etimesgutta Mevlana Pide ve Kebap salonuna götüreyim. Bizim burada bi pide yiyelim bi daha Havzan etli ekmein önünden bile geçmezsin :) .

Bu arada Bi kaç fotoğraf ekleyeyim birazdan gerçekten ilk gidişimiz hafızalarda kolay kolay silenecek gibi değil.

Barış Şişman' Alıntı:
İki sene önce idi, o zamanlar buradan kimseyi tanımıyordum. Yorumları okur, arada bir de yazardım.
Sanırım ben o durumdayım şimdi biraz :) Bir aksilik çıkmasın nolur ya. İçim kıpır kıpır oldu şu an :D