Galatasaray :65 -Efes Pilsen :84

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gordon' Alıntı:
Sevgili murat (umuyorum yanlış anlamadım adını ..)
Maalesef oyun bizim erişebildiğimizden daha yükseklerde oynaıyor. Aslında hepimiz karşı konulmaz kadere karşı durduğumuzu iyi biliyoruz.Bu sene olmazsa seneye, olmazsa sonraki seneye...Amatör branşlardan bir şekilde kurtulacaklar. Taraftar ise treni çoktan kaçırdı. Ben bi dönem amatör branşları kapatamazlar camia klübü kafalarına geçirir diye düşünüyordum, Sonra bayan voleybol takımnı ligden çektiler.NE OLDU! 3 gün sürdü haberler...Taraftar da bütün gücüyle orada haykırmadığı için treni çoktan kaçırdı...Kaçırdık...

malesef sanirim öyle oldu ..Acıkcasi itiraf etmeliyim ki tepki verelim derken tepkinin cok dar ve sınırlı kalacagini ,sadece o anlık gelip gecici birsey oldugunuda düsünmüyor degilim ..

herzaman dedim aslında yönetimi elestirirken kendimizide elestirmeliyiz diye ..gercekten Galatasaray taraftari tepkilerinde cok yetersiz ..Abdullah bile(futboldan ornek veriyorum kusura bakmayın) bu takimda oynayamaz yürüsün gitsin dendikten sonra bile Alkıslarla bağrına basildi Galatasarayin ...veya bi kazandigimiz maçtan sonra Canaydin büyük baskan diye stad inledi adeta ...

Bizde eksiklikler cok fazla ..Taraftar profilimiz giderek ''agir abi'' veya ''cok konus az hareket et'' kalıpları arasina sıkışmaya başlıyor ..

Açıkcasi biraz daha ileri giderek soylemek gerekirse,Uefa kupasını belki kazandik ama Ruhumuzu kaybettik ...

Ftw' Alıntı:
aragorn74' Alıntı:
Çoğunuz bu sene ilk kez bir basket maçına geldiniz ve utanmadan, sıkılmadan basketçilerimize sırtınızı döndünüz.... Efes'ten 50 sayı fark yiyen Olympiakos'lular kulübü yakmamışlar halen oysa!!!

Bende Gs' ı ve taraftarını başka klüplerle karşılaştırılımasını anlamıyorum,bize ne olimpiyakostan

Oympiakos senin ne kadar umrundaysa... inan ki benim de en fazla veya en az o kadar umrumda..... Alıntı çok ilginç bir bölümden ama yanlış yerden girmişsin arkadaşım.... Olympiakos'la kıyastan ziyade... ilk maçına gelip de sırtını dönenlere gönderme yaptım.... Efes'in fark attığı ilk ve son takım biz değiliz....

RalphGS' Alıntı:
Bizde eksiklikler cok fazla ..Taraftar profilimiz giderek ''agir abi'' veya ''cok konus az hareket et'' kalıpları arasina sıkışmaya başlıyor ..

Açıkcasi biraz daha ileri giderek soylemek gerekirse,Uefa kupasını belki kazandik ama Ruhumuzu kaybettik ...

Sıkıntının ana kaynağına değindin... tebrikler kardeşim!!!!
UEFA kupası = Phyros zaferi!

O kupa başımıza maalesef çok iş açtı! Haddinden de fazlaya pahalıya mal olmuş.

O arada belirteyim bir arkadaş Özhan Canaydın borç ödüyor demiş. Son 10 yılın mali bilançolarını günlerce, haftalarca inceledim bu nedenle kendimi az da olsa yorum yapabilmeye haiz hissediyorum.Özha Canaydın borç falan ödememektedir, zaten içinde bulunduğumuz durumda ciddi borç ödemek imkansızdır. Eğer yok yahu bilmemne falan diyen varsa da sistemin nasıl yürüdüğünü bir maç öncesi veya sonrası ayrıntılarıyla anlatır, belgesiyle de kanıtlarım...

gordon' Alıntı:
O arada belirteyim bir arkadaş Özhan Canaydın borç ödüyor demiş. Son 10 yılın mali bilançolarını günlerce, haftalarca inceledim bu nedenle kendimi az da olsa yorum yapabilmeye haiz hissediyorum.Özha Canaydın borç falan ödememektedir, zaten içinde bulunduğumuz durumda ciddi borç ödemek imkansızdır. Eğer yok yahu bilmemne falan diyen varsa da sistemin nasıl yürüdüğünü bir maç öncesi veya sonrası ayrıntılarıyla anlatır, belgesiyle de kanıtlarım...

Vallah ben hep canlı yaında elinde evraklarla anlattığı meseleler ile ilgili yazdım bu açıklamayı. Ayrıca dergimizde de zamanında uzun uzun anlatmıştı artık Galatasaray isminin bankalarda tekrar temize çoktığını. Sanem Altan'ın röportajında da kendi ağızından duydum bu konuları.... ama borçödüyoruz deyip de bunu yapmıyorsa... bunu da artık işin içinde olanlar muhakkak değerlendirmeli....

Para, Para, Para

Gerçekten çok enteresan,

Ümit Karanı yolladılar, kiralık olarak, gittiği takım , bizim verdiğimizi vermeyecek, elde tutmak için farkını biz ödeyeceğiz,

Saido ne bekliyor,
Menegerleri iyice köşeye sıkışmamızı bekliyorlar,
Zira Romen i aldık, nasılsa saido yu yollama mecburiyeti var, tazminatını da ödeyeceğiz, alacaklarını da,
Canaydın, Süren'in borcunu ödüyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bu takım, 118 milyondolar boçla alındı, Sürenden, devlert bu paradan 30 kusur milyon dolar vergi borcu sildi, su an borç, 150 milyon dolar üzeri,

Fatih terim döneminde yanlış transfere ödenen para yaklaşık 50 küsür milyon dolar, oynamayan, tazminat ve tüm alacaklarını alıp giden yabancı ve yerlilere,

Sevgili Kardeşim,

Örneğin Bn Basket takımının aylık bütçesi, 15 bin dolar, kuruşu ödenmiyor, bu paranın kat be kat fazlası bir futbolcuya maç başı ödeniyor,

Nasıl mı Kurtulur, 3 ay kaldı sezon bitimine, en süper üç yabancı alsalar 3 ayda 30 - 40 bin dolar öderler ve de play off oynarlar,

50 milyon dolarları sokağa atan bu klubun, bir şubesini kurtarmak için 40 bin doları mı yok,

Sevgiler,

Sevgili aragorn durumuzu çok basit bir örnekle açıklayayım izin verirsen...

Vakıfbank'a 200 milyon kredi kartı borcun var ve kapatman gerekiyor. Bunu Akbank'dan daha yüksek faizle nakit avans olarak çekip Vakıfbank'a olan borcunu kapatmak bor ödemek midir? Reel olarak borç ödeyebilmek için bütçe fazlan olması gerekir ki bizim klübümüzde 2000 yılındaki 1-1 gelmeden sonra her yıl ortalama %45 civarı bütçe açığı var...Borç ödemek söz konusu bile değil...

Burda bazı kimseler meseleyi saptırıyor. Zaten birkaç tane forumda bazı tipler çıkıp 3 senedir her olayı saptırıyor. Kendi ürkekliklerinin, korkaklıklarının ve acizliklerinin farkında olanlar ve bu hallerini taraftarlıklarına yansıtanlar, beceren yapar beceremeyen laf sokar mantığıyla gelip millete taraftarlık dersi veriyor.

Sırtını dönmüşmüş de böyle olmazmış. Kardeşim adamları sırtını döndüğü zaman gördün de maçtan sonra oyuncuyu çağırırken görme sorunu oldu ? Orda bağıran vatandaşların yönetim kurulunu hedef aldığının farkına varmak çok mu zor ? Bağıranlar da gelmiş maçtan sonra burda yazmış neyi niye yaptığını, okumakta mı zor ?

Emmeye gelmezsiniz, gömmeye gelmezsiniz ondan sonra da ben şöyleyim,-böyleyim,eskiden başkaydı, afra tafralar, bilmemkim gelene kadar yokum. Yoksan yoksun kardeşim ! Kimse kimseyi zorla tutmuyor burda. Rantçıya da finansman sağlamak istemezmiş. Söyle de kimmiş bu rantçılar bu sitede biz de öğrenelim, bundan sonra dikkat edelim.

YA SABIR !

aragorn74 kimse takima sirtini donmedi donmezde, orda olan cocuklarin hepsi her maca gelen insanlar, bu takim icin yasayan insanlar, yasin 30'mus bu tip elestiriler yapacagina gel yasi 40 olan abilerimiz gibi takimin yaninda dur,destek ver.
gs taraftari oyuncusuna sirtini donmedi alkis tuttu, takimini bagirina basti, yalan yanlis iftira atiyorsun.
olimpiakos taraftarina ozenmende ayri bir komedi olmus, olimpiakos taraftari kendi oyuncusunu tesislerde komalik eden, kendi takiminin otobüsünü yakan, avrupanin en holigan ve ariza taraftarlarindan birisidir.

kendi baskanlarina silah cektiler bir pano maci sonrasi, ama senin tribun kulturun bunlari bilmeye ogrenmeye yetmez, cekirdek citlerken racon kesmeyin burda.

gs taraftari gs taraftaridir, kimseylede kiyaslanamaz...

aragorn74' Alıntı:
Ya şu protesto işi olursa çok güleceğim....

Hani burada çok güzel organize olup da maç günleri salonlara yansıtılamadı da bir türlü "niyet".....

"Geliyoruz" gazını verip atılan 100 msj.... salonda ise maç başlarken 20 kişi.....

Yönetimi protesto etmek isteyen eder... herkes kendi fikrini savunur, ona göre de hareket eder.... ama dün takıma sırtını dönenlere bir çift sözümüz var elbette:

Çoğunuz bu sene ilk kez bir basket maçına geldiniz ve utanmadan, sıkılmadan basketçilerimize sırtınızı döndünüz.... Efes'ten 50 sayı fark yiyen Olympiakos'lular kulübü yakmamışlar halen oysa!!!

Bu basketçiler ki size ta geçen sezondan beri bir gün sırt döndü mü, desteklemiyorsunuz diye???? Hayatımda hiç bu kadar sinir olduğumu hatırlamıyorum.

Yaw yaş olmuş 30... ben bu tür şeyleri kaldıramıyorum, yani yeni taraftarlık profili artık bizimkine benzemiyor.... Ben taraftarı, kulübünü her şartta destekleyen ve ona özellikle zor zamanlarda sahip çıkan olarak bilirdim... eskidenmiş.

Koyun siyah çelenginizi ve bilin ki, kesinlikle basında yer alacak bu haber.... ama şunu da bilinki... sadece aranızdan "bazıları" meşhur olacak... bunun haricinde....

Hem basın hem ezikler bir kez daha "kendi kalemize attığımız bir golü" daha konuşacak!

Herkese saygılarımla.

Süresiz olarak emekliliğimi duyuruyorum bu vesileyle. Fırat kardeşim Asker'den dönünceye dek en azından! Ondan da buradan özür diliyorum.

Beceremedik!

Bak güzel kadesım....

1. Siz kimsiniz onu bır ogrenmek ısterım benı soracak olursan cogu arkadasım tanır...

2.Sen hıcmı tırbun tarıhı bılmmıyorsun Olimpiyaskos taraftarı ile kıyaslıyorsun...

3.Sırt donme olayı tr değil dunyanın bır cok ulkesinde yapılan bır trıbun tavrı, ayrıca taraftrar takımını korü körüne desteleyen değil yeri geldıgınde mudahale edendır """ Taraf omaktan gelir"""

4.Sırtına donenler bazıları evlerınde kıc büyütürken karda kışta stat salon gezenler...

5.Bunu yazan ben 26 yasında 4 sezondan bu yana hemen hemen butun maclara gıden bırı...

Klavye uzerınde yazmak suya yazı yazmakla esdeger bari mantıklı bırsey yazda bırseyler kapalım tecrubelerınden :!: :!:

aragorn74;
Birader nedir bu önyargı, bu saldırganlık?
Bence yazmadan önce biraz düşün yazacaklarını,
Orada insalar yönetime tepki koydu sadece yönetime. Maç bitimi takımı tribüne çağırıp alkışladılar. Zaten şu şartlarda en son eleştirilecek insanlar bu takımın oyuncuları bu kadar kötü şartlarda başkaları olsa kimbilir neler yaparlardı?
Maça ilk kez gelen insanlar demişsin hadi diyelim ki ilk kez geldiler herkes bi yerden başlamalı değil mi?
Yoksa benim duymadığım yeni kurallar mı çıktı maça ilk kez gelenler bağıramaz ya da basketboldan anlamaz diye ?
Orayagelen insanlara teşekkür edeceğin yere daha adamların ne boka tepki verdiğini bile anlayamadan gelip burada millete giydiriyorsun.
Yaptığın ayıptır birader tek kelimeyle ayıptır.

dünkü efes maçından sonra alti yedi kişi yıldızla rmaçını izleridk verdimiz destekle ilk maçda 37 sayı fark yiyen kısalra maçı kazandırdık . ailelerini tşk ü en büyük mutluluk bizim için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...