Galatasaray :65 -Efes Pilsen :84

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beles bilet olayına gelince ...

Galatasaray Abdi ipekcide oynadigi hicbir macta biletten para kazanmiyor ...bu direkt salon kirasi olarak gsm ye gidiyor ...

bende acıkcasi basket maclarına parasiz giriyorum ..

ama 7 senedir kombine bilet sahibiyim ..sahte hicbir ürün kullanmam...evim galatasaray malzemeleriyle dolu ..dergi üyesiyim ...

pankart ve bayrak organizasyonları icin 500 milyona yakın cebimden para cıktı ...

Yani birine laf ederken diger kisileride düsünün ......Eger desteklemek icin gelen insanların 3-5 milyonu laf ediliyorsa ben o insanların parasini cebimdende karşılarım gücüm el verdigince ...

Gordon... elma ile armutları fazla karıştırmışsın...
Yukarıda saydığın kriterlerle,bizim konuştuğumuz konunun alakası yok...

Burda maçlarda daha kalabalık görünelim daha çok sesimiz çıksın diye çaba harcarken sen derin konulara dalmışsın...anlaşılan memnunsun oturduğun yerden tamam orda oturmaya devam et...ama burda asla eleştiri yapmaya kalkma çünkü gün gelir oradada oturacak yer bulamazsın...

gsm ne murat ? =)
Abdi Ipekci Vakfina gidiyor para.
Bunun karsiliginda bedava oynuyoruz salonda.

Bu yuzden gelir-salon-takim kurma gibi topicler aciyoruz.

şimdi eğer organize olacaksak, bu hafta Bn ların hedef maçı yok,
Banvit maçı çok önemli, Sonrasındada Kızların içerde orim cam ve dışarda burhaniye maçları var,
Bu iki maçları alamazlarsa kesin küme düşecekler, hiç kurtuluş yok,
Banvit maçına odaklanalım,

X' Alıntı:
gsm ne murat ? =)
Abdi Ipekci Vakfina gidiyor para.
Bunun karsiliginda bedava oynuyoruz salonda.

Bu yuzden gelir-salon-takim kurma gibi topicler aciyoruz.
genclik spor mudurlugunun bir kolu benim bildigim ..ismi yanlıs soyluyor olabilirim..yani kulubumuzun cebine para girmiyor ...

desinler bana kulubun kasasina giriyor direkt para ..20 milyon vermeyede raziyim murat...

ismlerle oynama üzerime 8) 8) 8)

Bu hafta birseyler yapmak icin en uygun hafta.Hem erkeklerde hemde bayanlarda dibe vurduk.Bundan sonra telafisi olmayan maclar geliyor.
Efes macindaki protestolar da guzeldi kullanilabilir.

mata biraderim o adamın adı, sanı bende vardır buradaki insanlardan bahsetmiyorum fakat o aynı insanlar, fenerbahçe gibi önemli bir maçta tribünün sorumluluğunu o zata bırakarak aynı suça ortak olmuşlardır. Biz buralarda iş yaptığımız Galatasaraya elimiz yettiğince katkı verdiğimiz için teşekkür falan beklemiyoruz, her transfer döneminde 25-30 oyuncu yayınlarım keşfedilmemiş liglerden belki biri görür de inceler diye birgün de biri bişi dese diye beklmedim.Ama bir kısım insanlar biz bağırdık çağırdık siz ne yaptınız eşşek herifler diye girince bazı şeyler konuşmak şart olur...

Tamam beyler çelenkse çelenk,çiçekse çiçek, böcekse böcek... Verin bir hesap nosu bilmemnesi biz de burdan gönderelim birşeyler.

biraz geçte olsa benim yeldegirmenleriyle yaptigim ve artik vazgectigim mücadeleye birileri katilmis.

bir galatasaray taraftari olarak bu takimi 2 senedir bu durumlara dusuren halil ünere destek vermenin galatasaraylilikla ne alakasi oldugunu bana kimse anlatamadi burada. kimse(2-3 kisi haric) git diyemedi halile. burada dedigim siz galatasaray menfaatlerinin onüne kendi menfaatlerinizi koyuyorsunuz sözlerime - sen bir sponsormu buldun bu takima bir yabanci oyuncu mu önerdin de elestiriyorsun- dendi 20 senesi tribünde gecmis biri olarak hic sponsor bulmak aklima gelmemisti.

ben bile vazgectim burada bunlari tartismaktan dedim ya aslolan galatasaray olmayinca her sey bos.

Doğru söylüyorsunuz cimbom34 kardeşim. başarılı işin rantı çok olur.Bize paramızla bile yer kalmaz bedava tribünlerden .Neyse inaşşlah klüp bizim para vererek yer bulamayacağımız kadar başarılı olur da, Abdi İpekçiyi dolduracak 10 bin kşi gelir...

Çok haklısınız ama bu şu anda fayda mı getirir zarar mı verir bilinmez,
Ancak ben kesinlikle savunma yapmıyorum, ama o bile inanın çok çaba sarfediyor, bu şartlarda gerçekten çok güçlü, şu an hocalık değil resmen sihirbazlık yapıyor.

Önder abi hoşdöndün, inşallah Galatasaray adına daha kötü günlere gitmeyiz bazı insanlar üzerindeki ısrarlar yüzünden...

X' i bende çok eleştridim orda neişin var gel tribünde bğaıralım filan diye , ama sonra baktımki o haklı ,adamın nekadar uğraştığını biliyorum sadece bir hafta sonu gelip bağırmakla yetinmiyor(burda kimseye laf attığım yok,yanlış anlama olmasın) hafta içi basket kovalıyor ,ailesi bir yandan sıkıştırırken hala GS kovalıyor , ama vipte ama sokakda ,ama başka yerde oda onun tarzı bende isterim yanımızda gelip bağırmasını...

p.s: bilmiyorum X burda yazmak istemezdim ama yazasım geldi kusura bakma.

Ben ozelikle Tv de yayinlanirsa eger mac, izlerim

Fener ve Efes maclarindan sonra biz iyi mi oynadik kotu mu oynadik bir turlu anlamadim...Bir bakmissin 3lu rekoruna dogru gidiyoruz, bir bakmissin top kayibi rekoruna....

Su an da klasman a bakarsak cok ciddi problemlerdeyiz..Ama ben su Burak geldikten sonra, birde Boddicker in attigi sayilardan sonra genede baya umutluyum..Su Little de yeni gelmis daha dinlenmemis..Umarim fikstur biraz lehimize dogru iken suratla tirmalanaz yukariya dogru...

Baska yolu varmi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...