Galatasaray : 69 - Efes Pilsen : 88

Aliemre' Alıntı:
bide dikkatimi çekti Alper Yılmaz sakat sakat deyneklerle salona geldi ancak Solomon bugün salonda bile yoktu acaba diyorum PAO dan sonra bir sürtüşme...vs olmuş olabilirmi ki bu bence efesi çok etkiler
Yanlis hatirlamiyorsam Ismet Badem bi ara Solomon midesinden rahatsiz ve maçtan önce salona geldi gitti gibi biseyler dedi. Son dedigini yanlis hatirliyor olabilirim, eger öyleyse tv'den izleyen baska bi arkadas düzeltsin.

valla macı tvden izlemek bile sarmadı yani bizim takım göya sıkmadı efes kasmadı falan (nekadar saçam dimi...) yani maçı nsadece tribünde oturan kardeşlerimizi izlemek adına (pnr,özlem,ali,utku, başka da kimse göremedim:( ) bide salonda hiç pankartv yoktu ne iş???

Bahtsizbedewi' Alıntı:
valla macı tvden izlemek bile sarmadı yani bizim takım göya sıkmadı efes kasmadı falan (nekadar saçam dimi...) yani maçı nsadece tribünde oturan kardeşlerimizi izlemek adına (pnr,özlem,ali,utku, başka da kimse göremedim:( ) bide salonda hiç pankartv yoktu ne iş???

Bahtsız; yazı karakterin çok şekil :p

Diger pankartları bilemem ama Efes macına ben gitmedigim icin gsbasket.org pankartı da yoktu :muhaha

Pankartı gördügünüz her macta Arda vardır heh ufak bir bilgilendirme ;)

bu maçta türk basketboluna bi katkımız oldu..o da şu:efes ve türk milli takımının yedek oyuncularına iyi bi antreman maçı verddik 8) :oops: :oops:

Bahtsizbedewi' Alıntı:

yanımda yenilmezArmada pankartıda t-shirtu de vardı.
ama bu sefer gönul pankartını açtım. yetmezmi....

gunlerdır;

balıkesir bandırma
boşver gitsin aldırma
kaçan balık büyük olur
kaçamayan ızgaraaaa

modundayım...

ARdaQue' Alıntı:
Bahtsizbedewi' Alıntı:

Bahtsız; yazı karakterin çok şekil :p

Diger pankartları bilemem ama Efes macına ben gitmedigim icin gsbasket.org pankartı da yoktu :muhaha

Pankartı gördügünüz her macta Arda vardır heh ufak bir bilgilendirme ;)

Bizde zaten aramızda konuştuk,reis yok pankart'ta yok... :atki

ya yazacak 1 sey yoktu zaten kasmayın ne seyırcı vardı ne taraftar oyuncular desen her kes nmac bıtsede gıtsekmodundaydı....

ozan' Alıntı:
bu maçta türk basketboluna bi katkımız oldu..o da şu:efes ve türk milli takımının yedek oyuncularına iyi bi antreman maçı verddik 8) :oops: :oops:
Tamamen katılıyorum Tanjeviç adamlara 4-5 dakika süre veriyor ama adamlar çok kalite 4 tane gelecek vaad eden oyuncu bizi çökertmeyi başardı valla diye bişey yok Helal Olsun Bravo.....