Galatasaray: 73 - Itü : 78

tek kelime: hayalkirikligi...baya endiselenmeye basladim acikcasi

Yahu ne play off u? Hala umudunuz var mı sizin? Takım küme düşüyor hala play off umudu sayıklıyoruz. Sezon başından beri ne gibi bir gelişme var takımın oyununda da bizi umutlandırsın? Hergün daha kötüye gidiyoruz. Uzun yok uzun yok diye sayıkladı hazret, gitti kendi seçerek adam aldı "aralığı bekleyin" dedi onu dedi bunu dedi küme düşmenin eşiğine getirdi.

Sezon başı başarısız olmuş bu adamı kovmayarak büyük hata yapıldı. Devre arasında bile kovsak başkasını getirsek eminim bu takım İTÜ yü de yenerdi başka takımları da.. Bu aşamadan sonra kovsan da farketmez.. Artık H.Ü kovulsun istemiyorum. Ondan sonra geelcek suçsuz günahsız adama kalacak küme düşmenin utancı... Bu utanç H.Ü ye kalmalı başka hocaya değil. Gerçi az biraz utanç duysa 1 dk durmaz istifa eder.. Sorsan binbir türlü mazeret bulur.

aaahhh ahhh...Fatih'i verseler böyle olmazdı, şimdi ilk 4 de olurduk di mi hocam!Ben size küme düşmenin suçlularını söyleyeyim hoca adına şimdideen:

1.Ülkerspor: Fatih solağı vermedi
2. Oyuncular: Hocayı sabote ettiler.
3.Yöetim: Sözlerini tutmadı.
4.Ülkerspor: Fatih Solağı vermedi
5.Arda Vekiloğlu: Umutları boş çıkardı.

Sen çok çalıştın, galatasaray için herşeyi yaptımama bu engellerle baş edemedin, bu nedenle suçsuzsun...Değil mi sayın hocam?

YAZIKLAR OLSUN SANA HALIL UNER YONETIN-MIN YAPTIGI BI HATA VAR DOGRU O DA BU ADAMI HALA TAKIMIN BASINDA TUTMASIDR...YONETIMI SUCLAYAN ARKADASLAR DAHA YONETIM NE YAPSIN PARAMIZIN OLMADIGINI HERKES BILIO BU RAGMEN 4YABANCIMIZ VAR BENCE IYILER TAKIMIN BI BOK YAPTIGI ALAN 3LUK SALLIO DOGRU DURUST HUCUM YAPAMIOZ O ADAM HALA TAKINI BASINDA VALLA YAZIKLAR OLSUNN...........KIMSE DUR DEMIYECEK MI....GSBASKET.ORG DUR DIYE MIYECEK MIYIZ.....TAKIMIN ERIYISINI MI SEYREDECEZ....YAPMAYIN GALATASARAYLILIK BU DEGIL....BISEYLER YAPMALIYIZ BU ADAM ISTIFA ETMELI ARTIK....

Cogu elestiriye katilabilirim ama ITU maci izin elestiri yapmak gercekten zor arkadaslar.

1-Takim 6.5 kisi oynadi.Fazlasi degil.Tek elestiri Ismet oyniyamazmiydi olabilir ancak.Umutta sutlari disinda vasatin uzerindeydi.Birazdan yazacagim konuyada dikkat cekeyim simdiden.

2-Cezalarin oneminden cok zamani dedim bir baska topicte.Mactan 20 saat once bildirilen cezaya karsi napabilirsiniz.ITU ye karsi calisildiysa butun setler degisicek.3 set varsa 2 sette Burak vardi mutlaka.Zaten mactada gorduk tek bir setimiz vardi ITU macinda.Ve demin dedigim olaya geliyorum.Bu settede kilit adam Umuttu.Tin tin topu getiriyor Ron screenlerden cikip topu alip Nick yada Brian a geciren bir set gordum sahada sadece.

3-Donald dunki macin en buyuk handikapidir.Bilmiyorum sorunlari ne olcude ama dunku macta gorunen ve gorunmeyen kisimlarda yaptiklari affedilmez.Macin en onemli anlarinda maci yokusa surdu.

4-ITU de bize karsi ozel oyniyan insanlar var.ITU hicbir macinda bu kadar hirsli olmuyor.Golden sonra yapilmayan hareketler gorduk sahada.Serdar i zaten Arda dile getirmis.

Sonuc olarak Isik gormek istiyen arkadaslar Ulker ve Banvit macinda gordu bence.Takim eskiye gore cok daha iyi oynarken 5 dakikalik bir olay bir sezonu goturme noktasina geldi.Evet ben hala Kochlu sezondan daha iyi bir sezonumuz oldugunu dusunuyorum.Ve bu takimin kume dusme tehlikesi gecirecegini dusunuyorum.

Kendi adima bu hafta affedilebilecek cok sey vardi.Hani hukukta vardir ya ."Hafifletici sebepler nedeniyle tahliye".
Ama onumuzdeki TT,Dacka,Tekel maclarinda maglubiyet ondan dahada onemlisi yine sacmaliklar gorursek bunun affi olmaz kendi nedzimde.
Her zaman soyledigim gibi "Kume Dusmenin Hesabini Kimse Veremez"

Cogunuz karsi cikicak belki.Kimseyle tartismaya girmiyecem bu yuzdende.Ama bana gore su an destek ve inanc zamanidir.Olacak olaylar sonrasi ben demistim diyerek mutlumu olucaksiniz.Bu sizi tatmin mi edicek.Ben inaniyorum bu takima.Onumuzdeki 3 mac bize cok sey gostericek.

Umarim yazdiklarim ayiklanmadan anlasilir.Ciddi soyluyorum iki kelime alip tartismaya acmayin.Cunku boyle tartismalara giremiyecek kadar yoruldum.Cabamiz Galatasaraymi yoksa ben soylemistimmi.Bunu dusunun.

Tesekkurler.

Doğrudur İTÜ yenilgisinin hiçbir açıklaması olamaz.Yalnız 6.5 oyuncuyla maçı kaybettikten sonra herşeyi Halil Üner'e yıkmak da hiç doğru değil.Little ise Halil Üner ve teknik kadroya bakıyor.Yetenekleri azımsanamaz ama mental olarak çok eksiği var.

Az önce Telekom fener maçını izledim, Önümüzdeki hafta bir mucize olmazsa bu Telekom bizi dağıtır arkadaşlar. Ancak İtü maçında salonda 10.000 kişi olsaydı ve biz yine bu oyuncularla olsaydık inanın bu maçı kazanırdık. Önümüzdeki hafta C.tesi futbol takımının maçı saat 19:00'da umarım herşey yolunda gider ve telekom maçını Pazar A. Cömert te oynarız ve Ali Sami Yen'de maç için duyuru yapılır.

Takımımızla ilgili söyleyebileceğim en önemli şey ise Litlle ile bu iş olmayacak arkadaşlar. Bize atletik bir 5 numara lazım. Daven port'u izledim ve hayran kaldım. Adam harika bir 5 numara değil ancak çok iyi bir atlet.

Umarım herşey güzel olur..

Almeida' Alıntı:
Az önce Telekom fener maçını izledim, Önümüzdeki hafta bir mucize olmazsa bu Telekom bizi dağıtır arkadaşlar. Ancak İtü maçında salonda 10.000 kişi olsaydı ve biz yine bu oyuncularla olsaydık inanın bu maçı kazanırdık. Önümüzdeki hafta C.tesi futbol takımının maçı saat 19:00'da umarım herşey yolunda gider ve telekom maçını Pazar A. Cömert te oynarız ve Ali Sami Yen'de maç için duyuru yapılır.

Takımımızla ilgili söyleyebileceğim en önemli şey ise Litlle ile bu iş olmayacak arkadaşlar. Bize atletik bir 5 numara lazım. Daven port'u izledim ve hayran kaldım. Adam harika bir 5 numara değil ancak çok iyi bir atlet.

Arkadaşım çok güzel ve doğru yazmışsın ama Little'ın en etkili yanı atletliği zaten.

Davenportun her hareketi bana batiyor.
Davenport benim inanilmaz begendigim bir oyuncudur.Geri cekilerek attigi sutu onlemenin imkani yok gibi.

Davenport bosta olunca acaba dedim alabilirmiyiz.O sirada Donald da yoktu.
Ama menejeriyle aramiz kotuymus maddi sikintilar nedeniyle. :(

Su anda Donald yerine Davenport olsaydi...Mis mustan nefret ederim ama bu oyle bir durumki.

Walla Ben Gelemedim Rize de Diğer Aslanları Destekliyodum ,Keşke Baskette Bu Haftayı Galibiyetle Bitirseydi

Masallar vardır, hikayeler, fıkralar... Biz Dede Korkutl hıkayeleri bilriiz. Nasreddin Hoca fıkralarına güleriz.
bizim hoca ise La Fonteinden masalarla 1,5 yıl uyutmaya çalışıyooo. siz daha uyanamadınız mı?
neyi savunuyorsunuz.

macın krıtiğine girersem yok birşey. bu hafta sebep cezalı oyunculardan bulundu. haftaya ne denecek bakalım. şimdiden söyleyeyım bugun seyrettığım telekom karşında şansımız yok gibi. sene başında bizden de kotu başlayan telekom bugun toparlanmış birvazıyette artık. görunun köy kılavuz istemiyor. bizde ise aynı tas aynı hamam.

geçti play off kervanı. ligde kalalım bari

maçı izlerken utandım!! oynadığımız basketbol 2.lig ayarında bile değildi..cezalar mazeret olmamalo bence. adam gibi oynasak biz 6 kişiylede yenebiledik itü yü..itü nün kadrosu çokmu derin?harun dışında kim var?! sahada gs değil,sanki bi lise takımı vardı. :oops: ancak bir lise takımını çalıştırabilecek h.üner in takımındanda fazla bişey beklemek hayalcilik olur zaten :!: bu adam hafta boyu idmanlarda napıyo acaba?allahaşkına takımın doğru dürüst bi hücum seti,birazcık olsun savunma disiplini varmı arkadaşlar :oops: kenardan"pressure,pressure"diye bağırmakla savunma yaptırılmaz halil hoca,yaptırılmaz!!!

koch' Alıntı:
Almeida' Alıntı:

Arkadaşım çok güzel ve doğru yazmışsın ama Little'ın en etkili yanı atletliği zaten.

Tamam dostum ama sanırım atlet derken 2 şeyi atlamışım topu tutabilen ve potaya sokabilen!

Almeida' Alıntı:
koch' Alıntı:
Almeida' Alıntı:

Tamam dostum ama sanırım atlet derken 2 şeyi atlamışım topu tutabilen ve potaya sokabilen!
Neyse zaten Little'ın yerine yeni bir yabancı alıyormuşuz.Artık bu muhabbet de biter.Yetenekli bir oyuncuydu ama mental açıdan bu kadar sorunlu bir oyuncuyu Galatasaray kaldıramaz.