Galatasaray: 87 Pınar Karşıyaka: 71

burada iti macından sonra hemen heyecanla elestirmeye baslayan arkadaslarımız bu mactan sonra susmuslardır isim vermiyorum onlar bilirler kendilerni gercekten o mactan sonra hemde izlemedikleri bir amctan sonra cok acımasız elestiriler vardı ne yazıki ypaıcı olamk lazım biraz su an hersey güllük gülüstanlık değil daha bana kalırsa bir yabancı kısa sart ve üzülerek belirtmeiliyimki garnett bir fiyasko neyse takımı ovmeyelim daha erken yermeye hic gerek yok onu zaten sabit kafalı görüşleri olan arkadaslarımız bütün yaz yaptılar takımı gorünce sesleri biraz kesilir sanırım ya da onalrdsa ovmeye baslarlar ki zaten bizim istediğimiz de bu karamsarlığa gerek yok

Karşıyaka'yı yenerek çeyrek finale kalmak güzel bir olay. Bu sene en azından heyecan olacak herhalde...

Bob Marley' Alıntı:
- Öncelikle edirne'deki uni'lere tesekkürler, galibiyetlerimizdeki paylari büyük. ama "sus, soru sorma" olarak bildigimiz beste versiyonundaki israr biraz gereksizdi, çok sıkıcı oldu.

haklısın samiyen'de bile sürekli aynı tezahuratı yapmak beni sıkıyor.
fakat burda olay farklı.edirneli kardeşlerimizin bircogu tezahuratları bilmiyor.bunu kolay ezberlediler ve cok sevdiler.ekranları basında sizler sıkılmıs olabilirsiniz ama biz bu tezahuratı soylerken nerdeyse sahaya atlıycaktık :)

uA-UNI59' Alıntı:
Harun ve Kaan sağolun
bu çoçuklar harika lafına koptum

Esas biz size yaptığınız misafirperverlikten dolayı teşşekür ederim özelliklede Yıldızın uyutmayan gurubuna katlandınız yani sağolun arkadaşlar..

güzel maö oldu seyirci olarak muhteşemdik.Meşale ve sis olayıda güzeldi.Herşey umarım dahada iyi olucak.ama çok yorgunum yakında uyuyacam

Ahmet başkan,bütün yıldızlı kardeşlerimin canı sagolsun,uykusuz geceler feda olsun onlara ;)

bu arada kaan'ın soyledigi "bu cocuklar harika" olayına bende koptum :) zira kendisi icimizde yasca ufak olan "cocuklardan" biri ;) :)

ya arkadaşlar kusura bakmayın bu edirendeki maçların hepsini izledim tatilden yeni geldim,transferler gerçetken garnet har5iç bayaa iyi ama umarım sene sonunda yine dixon ve hadley gitmezler bana göre bu ikili ile bir dahaki sene içinde kontrat yapılmalı(ikiside kaliteli oyuncular olduğuunu gösterdiler)
Bir şeyi merak ediyorum bana göre gçn sene ne kdr kötü olursakta olurum brian boddickerı umaırm göndermemişler gerçekten çok merak ediyorum.Boddicker mı gitmek istedi yoksa bizimkiler mi gönderdi?şu an boddicker bizde olsa inanılmaz bi kadro olurduk,şu an peki boddicker oynuyo mu bi yerde?

MCS' Alıntı:
ya arkadaşlar kusura bakmayın bu edirendeki maçların hepsini izledim tatilden yeni geldim,transferler gerçetken garnet har5iç bayaa iyi ama umarım sene sonunda yine dixon ve hadley gitmezler bana göre bu ikili ile bir dahaki sene içinde kontrat yapılmalı(ikiside kaliteli oyuncular olduğuunu gösterdiler)
Bir şeyi merak ediyorum bana göre gçn sene ne kdr kötü olursakta olurum brian boddickerı umaırm göndermemişler gerçekten çok merak ediyorum.Boddicker mı gitmek istedi yoksa bizimkiler mi gönderdi?şu an boddicker bizde olsa inanılmaz bi kadro olurduk,şu an peki boddicker oynuyo mu bi yerde?
Bildiğim kadarıyla Almanya 2. liginde. :(

saol valla ya inanamıyorum ya ciddi gçn sen playout oynadık düşüyodu kaz daha bu adamın emeği katkınamaz haıyr boş ta bi adam değil,çok para isteyeceğinide sanmıyorum.Getire getire garnet geldi ona yanıyorum.

Boddicker ne yapıp edip geri getirilmeli. Hatta bunun için taraftar olarak kampanya başlatmalıyız. 2.ligde oynayacagına gelsin bize işte.

2.ligde değil, 1.ligdeki Ludwigsburg takımında. BB'nin gideceği geçen sezondan belliydi, aklı pek buralarda değil gibiydi zaten.

ya nese adam toz olup gitmis iste ama ozellikle cem abiye ve bilgisi olanlara garnet nezaman gidecek ,,, yerine dusunulen ve kulanıza gelen oyuncular varmı,,,,ve 3-4 oynayan bi yabancı daha alınacakmı??????

Takım şu an şüphesiz çok iyi hele şu iki seneden sonra gerçekten iyi ama rakiplerimizde bzm kdr güçlü.Halil hoca son maçta garneteda pek sıcak bakmadı iki stepsten sonra hele çıldırdı,umarım yollarlar.Fatih solak,hüseyin demiral,burak sezgin bu üç adamın yanına sağlam bi adam daha alabilsek olabilirse bi üç numarada ;şemsettin baştan iyi olmak üzere enfes olur ama sanmıyorum geleceğini.Birinci kalite yerli uzunlar mirsad,kerem gönlüm,ermal,kaya bunları alamayız getirilirse muhtemeln yabancı getirilir.Türkiyeden alınabialcekler ortas ınısf :asım pars,nedim dal,nedim yücel.Hüseyin Beşokda olabilirdi alternatif ama transfer oldu galiba

Bence Boddicker'ı unutalım.Ayrıca Tekel maçında parasını alamadığı için bilerek oynamadığını da unutmayalım.

Abi kesinlikle halil hocaya sorulması lazım bu konunun,çünkü bu adam bırakmak çok büyük bi hatadır,şu 4 senedir Koch la birlikte Boddicker en isabetli transferlerimiz şimdi hadley ve dixonı bulduk bunların yanına bide boddicker olsaydı ahhh ahhhhh

abi boddicker iddiaa ediyorum kochtan sonra Gsın yapıtğı en iyi transferdi bu sene dixon ve hadley gibi iki iyi kısayı bulmuşken boddickerda olsaydı harika olurdu

abiler hic bosa konusmayalım halil hocaya sorsak ne yazar sormasak ne bu adam geri gelmicek ewet bb iy oyuncuydu ama gitti biz simdiki takıma sahip cıkalım yeter

Boddicker için aynı olumlu görüşlere sahip değilim bir kere adam savunma yapmıyordu en büyük özelliği eli çok düzdündü ve bazı maçlarda skor yükünü yükleniyordu.Basketbola 3 numara başlsaydı çok daha iyi olurdu ama 4 için yetersiz ribound alamıyor savunmada kolunu ble kaldırmıyor.Geçen seneki kötü takımda çok sayı atması bizi yanıltmasın bence daha savaşçı bir uzun alınmalı.

bırakın bb yide garnet gidecekmi uzun gelcekmi nası biri gelcek bence bunlar daha onemli
bunun yanında bence skorer desean a yardımcı skor yapabilecek bi 3 numara alınmalı