Galatasaray :89 - B.Kolej :83

2004-2005 Türkiye Erkekler Deplasmanlı Birinci Basketbol Ligini sondan ikinci sırada tamamlayarak gelecek sezon tekrar TBL de mücadale edebilmek için Play-Out oynamak durumunda kalan Galatasaray Erkek Basketbol Takımı; Manisa' daki Play-Out organizasyonunun ilk iki gününde Beykoz ve Tofaş karşısında elde ettiği galibiyetlerle 2005-2006 Basketbol Sezonunda tekrar Birinci Ligde oynama hakkını elde etti.

Play-Out' un son maçında; 08 Mayıs Pazar saat 20.15' de Büyük Kolej karşısına çıkacak olan Galatasaray bu karşılaşmayı da kazanarak sezonu az da olsa moralle kapamayı amaçlıyor. Galatasaray-Büyük Kolej karşılaşması saat 20.15' den itibaren SKY TURK' den naklen yayınlanacak

Burası MANİSA burdan çıkış yok İZMİR-UA görevini layıkıyla hatta çok üstün bir gayretle muvaffakiyete kavuştu.Yarın yine güzel bir oyunla kazanacağız benim yarın ki maç için yorumum maçta Lavvel Felton'un oynamayacağı konusunda şuanda oynan Kolej-Beykoz maçını Kolej kazanırsa yarın bizim maçta işin rahatlığından dolayı Mirko Miliçeviç oynar çünkü 1 tane uzun oyuncuları var 1 yabancı vardı onu tercih etmediler birde 2.08'lik Mirko var Galatasaray gibi uzun rotasyonu iyi olan bir takıma FELTON gibi bir 2 numarayla oynamaktansa uzun oyuncuyla oynamayı tercih ederler.Bizi yarın oldukça güzel bir maç bekliyor....

Bu arada aklıma gelmişken sky-Türk'e çok teşekkürler bizim maçlarımızı alarak çok iyi bir iş yaptılar bunun yanında gerçek bir Galatasaray'lı olan ve yüreğiyle hep Galatasaray Basketbol şubesine destek veren sayın DOĞAN HAKYEMEZ gibi bir insanı yorumcu yaptıkları çok iyi olmuş ( İsmet Badem ve Murat Murathanoğlu'nun Galatasaray hakkında yaptıkları o karamsar yorumlardan bıkmıştım) şimdi analdım ki onlaradan daha tecrübeli ve Galatasaray'lı olan DOĞAN HAKYEMEZ ne kadar iyi bir insan ve yorumcuymuş :claps :claps :claps

bütün sezon iyi oynamıstık ama maddi sorunlra yüzündeen bu duruma geldik ama 2 de 2 yaparak ligde kaldık galatasarayımız için kötü bi durum umarım yönetim ders almıstır ve seneye iyi bi kadro kurarlar bu takımda boddicker kalmalı iki macta 54 sayı attı burak sezginide ayrıca tebrik ediyorum parmagı kırık olmasına ragmen oynadı tüm galatasaray oyuncularını kutluyoerum umarım bidaha boyle bir olay yasatmazlar bize :atki

Evet arkadaşlar. Hepimize hayırlı uğurlu olsun.
Kabus geçti. Ama ömrümüzden de ömür gitti.
Ve evet play-out ta ligde kalmamız sonucu yöneticilerin de gözü açılır sanırım. Önümüzdeki seneye çok daha iyi bir takım kurulur.
Ama daha önceki bir mesajımda daha belirttiğim bir gerçek var. Biz de bu sene taraftar olarak futbola çok konsantre olduk ve basketbol takımımızı salonlarda yalnnız bıraktık. Son haftalarla can havliyle gittik maçlara o kadar. Seneye çok daha iyi bir tribün organizasyonu kurmamız gerektiğini düşünüyorum. Futbol kadar basketbola da önem verip tribünleri doldurmamız lazım. Bu konuda Beşiktaş yıllardır çok iyi organize oluyor. En iddiasız dönemlerinde bile tribünlerde destek için vardılar. O yüzden biz de takımımızı hem desteklemek hem de ateşlemek için tribünde olmalıyız. Farkındaysanız tribünlerde taraftar olunca takım daha ateşli oynadı maçlarını.
O yüzden forumda zamanı gelince bir organizasyon kuralım derim ben. Ve maçlara toplu halde gidelim. Hem yeni arkadaşlar edinir hem de takımımıza güç katarız.
Sanırım herkes bana katılıyordur.

Yarın her iki takım da maçın genelinde altyapı oyuncularını oynatabilir. Bu sayede genc oyuncular tecrübe kazanırlar.

hade bakalım 3 te 3 olur inş.
ligde kalan takımımızı kutluyorum :p
Yönetimde umarım sezon sonunda gösterdiği ilgiyi daha erken gösterir...

oleyyy

nihayet zor oldu ama oldu.BU ders olsun yeni sezonda daha basrılı olmak umuduyla tebrikler GALATASARAY
ŞEREFTİR,SENİ SEVMEK

aceba internetten veriyorlarmi
eger bilen biri varsa lutfen soyleye bilir mi ???

ellerinize saglik arkadaslar harikasin kaliteli kalitesiz olmasi onemli degil vallah benim icin yeterki izleye bilelim
avrupadayim evde anten yok kahvelerde genelde baktirmiyorlar boyel yada cam lerden, arkadaslarda bakiyoruz, :)

sene basındfan berı uzuntu cektık umarız bu senenın son macında guzel bı galıbıyet ızlerız acıkcası kumede kalacagımızı dusunmuodum ama basardık helel olsun aslanlara hemde bunu 6 kısıyle basardık bır kez daa helall olsun buarda sky turke ve dogan hakyemeze ck teseekurler mac anlatmak bole olur sov ıcın mac anlatılmaz mac objektıf anlatılır bazıları gıbı fener fener dıe sureklı konusulmaz...nese kapatalım eskı defterlerı bu sene hakkında artık bı yorum yapmak ıstemıom dersımızı aldık bı daa kı sene hersey ck ıı olcak emınım zaten canaydın soz vermıs galıba umarım futboldakı stad ve 3 yıldız transfer sozlerı gıbı olmaz nese son olarak yarın ılk ıs halıl uner ıstıfa etsın oyuncular dınlensın ve bı daa kı sene ıcın transfer calısmaları yavas yavas yavas baslasın....bu aksam herkese ıı seyırler ASLAN YUREKLI CIMBOMLULAR...bugun rahatız ck sukur...