Galatasaray :89 - B.Kolej :83

3 maç üstüste kazanmak ne kdr güzel bir duyguymuş
bütün bi sene yaşıyamamıştık

nese öyle veya böyle ligde kaldık

bütün takıma ve teknik heyete tbrkler ..

evet,sonunda komadan çıktık..son 1 aydır hergün yaşadığımız küme düşme stresinden kurtulduk ve 3 te 3 yaparak kaybolan prestijimizi biraz olsun kurtardık.. takımın 3 günlük performansına bakacak olursak ilk gözüme çarpan,bütün sezonda olduğu gibi savunmadaki zafiyet oldu..oyuncular birebirde hep geçildiler,dolayısıylada 2.lig takımlarından bile çok fazla sayı yedik..maçları hep geriden gelerek kazanmamızın sebebiyse oyuncularımızın kalitesi ve 1.lig tecrübelerinin ağır basmasıydı..playout maçlarının tartışmasız mvp si Boddicker,ilk geldiği günlerdeki gibi oynadı ve ne kadar kaliteli ve çok yönlü bi oyuncu olduğunu herkese gösterdi..bir kere daha söylüyorum Boddicker euroligin her takımında rahatlıkla oynar,fiziğini geliştirirsede NBA e gider..Burak her takıma lazım bi oyuncu,bu maçlarda oynamasaydı çok zorlanırdık,ilk 2 gün çok katkı yaptı..Arda ilk maçtaki kötü oyunundan sonra silkindi ve kendine gelerek son 2 maçta mükemmel oynadı..O’nu hep böyle görmek istiyoruz..bu maçları oynamamızın bizim açımızdan çok olumlu yanlarıda olmadı değil..en başta İsmet zorunluluktan bulduğu şansı mükemmel kullandı ve gelecek için çok olumlu sinyaller verdi..bilhassa son Kolej maçındaki oyunu ve sol forvetten atığı üst üste 2 üçlük,izlediğim 3 maçta beni en keyiflendiren ve en çok bağırtan anlardı..umarım müessese takımlarına gidip kenarda paslanmayı seçmez ve gelecek 10 yılda GS’nin ve milli takımın oyunkurucusu olur..gelecek birkaç yılda GS basketbol organizasyonunu İsmet’in çevresinde oluşturabilir..ve Cihad..özellikle 2.maçta çok kritik anlarda mükemmel işler yaptı..hem sayı hem ribaund katkısı,hemde oyun zekasıyla bu maçlar Cihad’ın kendini göstermesi için büyük bi şans oldu..biraz şutunu geliştirirse müthiş oyuncu olur..Ufuk’da aldığı sürelerde üzerine düşeni fazlasıyla yaptı..Umut’a gelince,çok kötü bi sezon geçirdi,playouttada pek varlık gösteremedi..bence 2.lig oyuncusu..taraftarda istemiyor..hizmetleri için teşekkür edip göndermek lazım

uA İzmir,Balıkesir ve varsa digerlerinin de ellerine,ayaklarına,yüreklerine saglık...Kolej macı formalite olmasına ragmen bile macın son saniyesine kadar hic durmadan takımı cok iyi desteklediler. Gerçekten helal olsun...

Keep ile Ron'da onların arasında oturuyordu bugün.

merak

beyler ben bir seyi merak ediyorum!!!!!BU forumda YAZANLAR BASKET MAÇINADA GELSE BİZ SU ANDA BU KONULARI DEĞİLDE ŞAMPİYONLUK HAKKINDA KONUŞURDUK!!!KLAVYEDEN YAZMAK,SALLAMAK ÇOOK KOLAY ÖNEMLİ OLAN İCRAAT AMA NERDE!!!!BU SENE HEPİMİZE DERS OLSUN!!SENEYE TAKIMIMIZI ASLA YALNIZ BIRAKMAYALIM!!!HANGİ DEPLASMA GİDERSEN o İLİN KORDİNATÖRLERİ ORGANİZASYON YAPSIN!!!BU SENE BOYLE GELDİ GEÇTİ BU SENE SADECE YÖNETİM FUTBOL A YATIRIM YAPTI!!!İNŞALLAH BU OLAY BİR DAHA OLMAZ!!!!!YÖNETİM KADAR BİZDE SUÇLUYUZ!!TAKIMIN HER ZAMAN YANINDA OLALIM!!!!

KUPALARA LAYIKSIN SEN ŞANLI GALATASRAY :atki

Admin:bide büyük haflerle yazmasan gözümüze sokmasan

Admin:bide büyük haflerle yazmasan gözümüze sokmasan
tamam unutmuşum pardon

İSTE ultrAslanİZMİR in play OUT maçındaki Resimler

024.jpg
[/quote]
012.jpg
001.jpg
014.jpg
[/img]http://www.ultraslan.com/tribun/uAizmir ... sa/015.jpg
[quote:68cb0]

HER ZAMAN SENİNLER !!!!uAİZMİR
[/quote:68cb0] :atki

Fotoğraflar Saygın abinin dediği gibi gerçek Galatasaray taraftarını gösteriyor.
Bir de bir abimizde takımımızın kırmızı forması var.Ben Galatasaray Store'dan kırmızıyı almak istiyordum ama bulamayınca sarıyı aldım.Acaba kırmızı formalar çıktı mı?

koch' Alıntı:
Fotoğraflar Saygın abinin dediği gibi gerçek Galatasaray taraftarını gösteriyor.
Bir de bir abimizde takımımızın kırmızı forması var.Ben Galatasaray Store'dan kırmızıyı almak istiyordum ama bulamayınca sarıyı aldım.Acaba kırmızı formalar çıktı mı?
O KIRMIZI FORMALI BARIŞ ABİMİZ O FORMAYI TUBORG MAÇINDA arda abiden aldı storede satılmıyor normalde hocam :eek:key

ultrAslan35' Alıntı:
koch' Alıntı:
O KIRMIZI FORMALI BARIŞ ABİMİZ O FORMAYI TUBORG MAÇINDA arda abiden aldı storede satılmıyor normalde hocam :eek:key
Az çok tahmin etmiştim.Bilgi için teşekkürler. :eek:key

SPONSOR GELİYOR...

Galatasaray, basketbolda Ülker ile büyük bir sponsorluk anlaşması imzalamaya hazırlanıyor. Kendisine ait bir basketbol takımı da olan Ülker'in, Cola Turka için Beşiktaş ile yaptığına benzer bir sözleşme, Cafe Crown için de Galatasaray'la yapılacak. Sarı-Karmızılı takımın adının yanına Cafe Crown eklenecek ve bu isim, ayrı bir şube olarak lige böşlece tescil edilecek. Anlaşmanın en az 5 milyon dolar artı çeşitli ürünlerin reklam haklarının kullanılmasını içereceği de söyleniyor.

HAYDİ HAYIRLI UĞURLU OLSUN HERKESEE :eek:key :atki