Galatasaray - Bursaspor | TSL 2.Hafta

Haftaya da Eskisehirspor'a yeniliriz. Acaba ilk puanimizi ne zaman alacagiz?

Hakan-Ayhan-Barış derhal gitmeli..Adnanlar utanmalı,taraftar daha ne yapsın sabretti sabretti yeter artık..Takım ruhsuz,Orta Sahada adam yok,Adnanlar ne işe duruyor acaba..Rijkaarda kimse laf söylemesin adam hakan ve Mustafaya pas nasıl verilir onu mu öğretecek...

Valla kimse Keita diye bağırmasın şimdi,Keita çirkef rezil bir oyuncu bize yakışmıyordu bazılarına göre.Yok şimdi öyle KEİTA filan :oops:

Ayrıca FANTASTİK bir oyuncu,bize hiçbirşey vermedi? diyen onlarca insan vardı.

Keita sayfası kapandı.

Adnan Sezgin'i oraya getireni değilde,Adnan Sezgin'i istifaya davet eden işbirlikçi zihniyette istifa etmeli...Yok artık tablonun sorumlusu karşıda sen uzantılarına tepki göster...Yemezler...Bu tabloda Başkan'ı eleştirmeden futbolcuya,Rijkaard'a yok bilmem kime suç atanların hesaplarınıda yemezler...Varmı onların suçu elbet vardır,Ancak ilk önce başına sonra kalanlarına!

Kürşat Turkay' Alıntı:
Hakan-Ayhan-Barış derhal gitmeli..Adnanlar utanmalı,taraftar daha ne yapsın sabretti sabretti yeter artık..Takım ruhsuz,Orta Sahada adam yok,Adnanlar ne işe duruyor acaba..Rijkaarda kimse laf söylemesin adam hakan ve Mustafaya pas nasıl verilir onu mu öğretecek...
aynen katılyorum ayrıca adam oyuna ikinci forvet koyamıyor yokki.ama adnanlar cezayı kesecekler teknik ekibe

Takimda disiplinsizlik varsa ondan da Adnan Sezgin mi sorumlu? Bütün oyuncular formsuz ise Adnan Sezgin mi suclu?? Bu rezaletin sorumlusu yönetim oldugu kadar Rijkaard'dir, kimse bana masal anlatmasin!!

Salih Coskun' Alıntı:
Takimda disiplinsizlik varsa ondan da Adnan Sezgin mi sorumlu? Bütün oyuncular formsuz ise Adnan Sezgin mi suclu?? Bu rezaletin sorumlusu yönetim oldugu kadar Rijkaard'dir, kimse bana masal anlatmasin!!
Barış-Mustafa-Ayhan maksimum ne verebilir??Hakan nasıl pas atamaz ..Satılacak adam kurtarıcı diye sokulmak zorunda neden kalınır??Forvet alternatifi nasıl olamaz??Yedek kulübesi Elano dışında anadolu takımı kadrosu gibi neden olur?..Bunlarda da Rijkaard suçlu herhalde..

Sercan Karabıçak' Alıntı:
Bakın beyler Keita'yı 8 milyon avroya aldık,8 milyon 100 bin avroya sattık.Galatasaray tarihinde bu kadar kazançlı bir satış olmadı :oops: :oops:
17 milyon Dolar'a alip 3 kazma oyuncu karsiliginda bedavaya verdigimiz Jardel düsünüldügünde hakli baskan, Galatasaray tarihinde böyle bir kazanc elde etmedi :)

Gerçekten bu kadar kötümüyüz anlamak çok zor, yani bir sivas kadarda puan alamıyormuyuz? :( İşler çok kötü gidiyor.Perşembe eleniriz bize göre çok güçlüler .Çok iyi defans yapıyorlar.Biz bunları haketmedik !

Haftaya da yıllardır puan alamadığımız Eskişehir deplasmanına gidiyoruz. Kahraman Maraş Spor taraftarı olmak nasıl bir duyguymuş yavaş yavaş anlıyorum malesef. Adnan Polat BAŞARISIZ. Aslantepe ortasıralara oynayan bir anadolu takımı ile dolmaz. Bunu anlamak istemiyor.

İlk yarı boyunca rakibe 3 pas üstüste yaptırmıyorsun,

10 küsür korner atıyorsun hiçbiri tehlike yaratmıyor,

Kalene gelen ilk top gol oluyor,

Hakem şerefsizi Volkan şerefsizine kırmızı kart göstermiyor.

Adaletin yok futbol.

Frank Rijkaard şu takıma bile futbolu öğretmeyi başardı, Adnan ikilisi ise...

Diyecek söz yok, ADNAN SEZGİN-ADNAN POLAT ikilisi ya yarına 2 dünya yıldızı getirecek ya da derhal İSTİFA edecek. Dünya yıldızıyla da olmuyor tabi, sene sonunda İSTİFA'dan başka seçenekleri yok.

Gidin artık, bıktık..

Kürşat Turkay' Alıntı:
[quote="Salih Coskun":5dw19cmt]Takimda disiplinsizlik varsa ondan da Adnan Sezgin mi sorumlu? Bütün oyuncular formsuz ise Adnan Sezgin mi suclu?? Bu rezaletin sorumlusu yönetim oldugu kadar Rijkaard'dir, kimse bana masal anlatmasin!!
Barış-Mustafa-Ayhan maksimum ne verebilir??Hakan nasıl pas atamaz ..Satılacak adam kurtarıcı diye sokulmak zorunda neden kalınır??Forvet alternatifi nasıl olamaz??Yedek kulübesi Elano dışında anadolu takımı kadrosu gibi neden olur?..Bunlarda da Rijkaard suçlu herhalde..[/quote:5dw19cmt]
Biz Sabri-Servet-Emre Güngör-Hakan Balta ve Aykut 5'lisiyle, orta sahada Mehmet Topal, Ayhan ve Baris üclüsüyle son 6 hafta tüm maclarimizi gol yemeden kazanarak sampiyon olduk. Bugün kadroda hemen hemen ayni oyuncular var ve hepsi de kariyerlerinin en formsuz dönemlerini geciriyor. Takimda birlik beraberlik yok, dagitilmis tüm takim herkes kendi halinde oynuyor. Inanc yok, teknik direktöre güven yok takimda.