Galatasaray Fenerbahçe maçında olay

Sen Galatasaraysın arkadaş eğer böyle atılma durumu olursa profesyonel takımımı çekerim ligden dersin sonra bakın bakalım federasyonun neresi tutuşuyor. Araya Digitürk'ler filan nasıl girecek kapımıza gelip nasıl yalvaracaklar ama yönetimde yürek yok alayı pısırık. Adnan's anca kendi taraftarına erkek dışarda ise banvit reklamındaki çocuklar gibi pısırık. Ayrıca gerekirse çekelim altyapıyı ligden ne olcak aramızda oynarız bu mudur mesele ama bunu federasyon yapamaz , yaptırmamalıyız. Bi kere yürek koy yönetim bir kere ya git hakem satın al demiyoruz git hakkımızı koru diyoruz.

Sühan Cem' Alıntı:
Bu arada bugün Sarıyer'deki Behçet Kemal Çağlar lisesinde kantin fiyatlarını protesto eden liseli öğrencilere (ki yaşları 14-16 arası oluyor) Önce okul yönetimi ve kantin sahibi, ardından polis saldırmış ve dövmüş. Şimdi okul yönetimi ve polis 14-16 yaş arası çocukları dövünce düzeni sağlamış oluyor ama sahada dayak yiyen oğlunu yeğenini kurtarmaya çalışan hısım akraba ana baba "şerefsiz" , "it sürüsü" oluyor öyle mi? Sizi gidi demokrasi havarileri sizi...
Polyannacılık (Nasil yaziliyorsa) olmuş bu biraz. Benim gördüğüm görüntülerde hiç akrabasını kurtarmaya çalışan tipler yok. Artık bunu savunmayı bırakın. Herkesin iyi bir cezaya ihtiyacı var... O sahaya girip burun kıran şahıslar burada ceza almalı. Kulube ceza vermek hicbir zaman cozum olmadı olmayacakta...

Ya Mazhar tamam akrabası değil eşkiya olsun sen oradaki esas mevzuyu kaçıırıyorsun alt metin arıyorsun. Abicim ilim irfan sahibi Öğretmenler, toplumda şiddeti önlemesi gereken polisler 17 de değil 14-16 yaş arası çocukalrı tekme tokat dövünce hiç kimse bişi demiyor. Ama 17 yaşında çocuğu "eşkiya" dövünce eşkiya olyuor şerefsiz oluyor. Eğer bir şerefsizlik varsa çıkıp konuşanalr bu haber içnide konuşacaktı. Hadi o dövenler cahil cühela. Öğretmen dediğimiz kitle demi Cahil? Polis zaten bunu ota moka yapmıyormu? Onların daha fazla stres- öfke kontrolü terapisi görmüş olması gerekmiyor mu? Galatasaraylı fenerli bilmem, bu olayı yapan adama rahatlıkla hakaret etme hakkını gören ŞEREFSİZLER çıksınalrda bu olay hakkında konuşsunlar bakalım?

Gelecegin Lefterlerini döverek Metin Oktay'ın kemiklerini sızlattınız..

Bu pankartı açmışlar Fenerliler 17 yaş altı takımlarının son maçında

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
Gecelegin Lefterlerini döverek Metin Oktay'ın kemiklerini sızlattınız..

Bu pankartı açmışlar Fenerliler 17 yaş altı takımlarının son maçında

Evet seyirci gelmiş bugün ki maça.
Havlayıp durdular...

Enes Kömürcü' Alıntı:
6 maç seyircisiz oynama cezası vermişler bize.
Açıkcası komik buldum hani hoşuma gitmesine gitti de bari göstermelikten olsa üç beş bir şey daha koysalarmış yanına zaten seyircisiz oynanıyo maçlar saçma olmuş o yüzden. :)

Hakikaten çok saçma bir ceza olmuş. Piyango gib bir ceza almışız yani. Zaten gelen üç beş taraftar, onların da çoğu o çocukların akrabası, arkadaşları falandır...

SN Başkandan İnciler vol9548943895478942:
Protesto yapanlar ile 16 yaşındaki çocuklara dayak atanlar aynı zihniyete mensuptu. Bir Galatasaray başkanı taraftarına bunu dedi. Ha ben de protesto yapanları destekliyorum. Ne oldu şimdi? Bende mi saldıranlardanım la yoksa?

Adnan Polat'a bu süreçten sonra Galatasaray başkanı demek makama hakarettir,makama saygısızlıktır...İsim kullanılmasını talep ediyorum arkadaşlardan...Kendisi fiil ehliyeini çoktan kaybettiği gibi bana sorarsanız artık hak ehliyetinide kaybetmiştir...Kısacası kendisi bir hiçtir...