Galatasaray - Karpaty Lviv | UEFA AL. Playoff 1. Maç

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
Hiç bir abzürtlük yok tribünün tepkisinde.Vermeleri gereken,oyuncuların hak ettiği tepkiyi verdiler.Netice olarak bugün maçı kurtardıysak bu o verilen tepki sayesindedir.Tepki lüzumsuz değil eksikti.Bu takımı topal bırakan yönetimede dokunması lazımdı bu tepkinin ucunun.

Bunun yanında ilk yarıdaki oyunu oynayanda aynı futbolcu 2. yarıdakide.Demek ki oyuncunun elindeymiş olay.Oyuncu ne yapsın demek çok garip olmuş.
Tepkiye birşey demedim aslında ama şimdi demek istiyorum,bu taraftar geçen sezon Leo Franco'yu ıslıkladı, Aykutu göklere çıkardı.Şimdi Aykuta böyle davranmak neyin nesi ? Dediğim gibi taraftarın tepkisi doğaldır.Zaten Aykut 3. kalecimiz bile olamaz!
Tepkiler yerindedir fakat taraftarın bu sönüklüğü hiçbir şekilde kabul edilemez ! Yani artık bizim maçları izlerken uyuklamak istemiyorum! Umarım anlatabilmişimdir.

Orta alana bakıyorum. Mustafa Sarp için geçen yapılan resimli eleştiri vardı.
Kusura bakmasınlarda Mustafa Sarp'a gelene kadar ondan çok laf hakeden berbat adam var. Kalecimiz yok maça 10 kişi başlıyoruz. Sol bek yok kaldık 9 sağ bek yok kaldık 8 ayhan zaten hiç yok kaldık 7. 15 kişiye karşı 7 kişi ilede ancak bu kadar. Dahada varda adam gibi oynamayan ama bu 4 lüyü sayınca onlarıda buraya katmak ayıp olur.

Barışın bir şutu vardı. Orda ramazan falan demedim. Baya bir sövdüm. Bir futbolcu zeki olmalı. Ama bizim orta alanın toplam zekası bir çocuktan az birşey fazladır.

Ayhanın bugün ileri + geri paslarında yaklaşık 30 tane hatalı pası oldu. 3-4 tanesinde topu kaptıran dan dun vuran başkası gibi göründü ama pası görmek lazım. Atanı görmek lazım.

Bu arada 3 sene önceki Steaua Bükres macinin tam bir kopyasi oldu. O macta da erken 2-0 geriye düsmüstük, Aykut hata yapmisti, sonra 2 golümüzü de ozamanki forvetimiz Nonda atmisti. Bu aksam da erken 2-0 geriye düstük, Aykut hata yapti, gollerimizi de forvetimiz Baros atti.

Umarim rövans o macin rövansi gibi sonuclanmaz.

Salih Coskun' Alıntı:
Bu arada 3 sene önceki Steaua Bükres macinin tam bir kopyasi oldu. O macta da erken 2-0 geriye düsmüstük, Aykut hata yapmisti, sonra 2 golümüzü de ozamanki forvetimiz Nonda atmisti. Bu aksam da erken 2-0 geriye düstük, Aykut hata yapti, gollerimizi de forvetimiz Baros atti.

Umarim rövans o macin rövansi gibi sonuclanmaz.

Aykut oynadığı zaman zaten 1-0 geride başlıyoruz. Bir oyuncu 1 yan top alamazmı onu geçtim yan top alamaması bir yana 2. yarıda bir pozisyon vardı. Ceza alanına koşan 1 oyuncu top havadan kavisli geliyor. Koşmaya başladı aykut ve ben direk umarım oyuncu vuramaz dedim ki tam o sırada Aykut durdu ve Hakana topu işaret ediyor müdahale et diye. Çıkmayı bilmez. Yan top alamaz. Ne iş yapar bir kaleci merak ediyorum.

Taraftarın artık tek tek oyunculara tepki göstermesindense yönetime tepki göstermesi gerekir. Mehmet Batdal daha kaçıncı maçına çıkıyor Galatasaray'da. Oysa yeni yabancı transferleri henüz oynarken göremedik. Sağlık kontrolleri laf olsun diye yapılıyor demek ki. Ayrıca oynadığı süre içerisinde kötü de değildi Mehmet. Ancak hala Baros'un alternatifi değil ne yazık ki. Kaleci Aykut'u yuhalasan ne olacak. Leo Franco yuhalandı da ne oldu. Ufuk oynayacak bir sonraki maçta. Tepki gösterilmeli ama oyunculardan çok yönetime. İflas eden yönetimin mantığıdır.

Galatasarayda Transfer Bitmez.

Bizi medya cok kötülüyor

Sistem takımı olma yolundayız

:)

Mehmet Batdal sakatlandigi icin oyundan alinmis bu arada...

Mustafa Yanar' Alıntı:
Tepkiye birşey demedim aslında ama şimdi demek istiyorum,bu taraftar geçen sezon Leo Franco'yu ıslıkladı, Aykutu göklere çıkardı.Şimdi Aykuta böyle davranmak neyin nesi ? Dediğim gibi taraftarın tepkisi doğaldır.Zaten Aykut 3. kalecimiz bile olamaz!
Tepkiler yerindedir fakat taraftarın bu sönüklüğü hiçbir şekilde kabul edilemez ! Yani artık bizim maçları izlerken uyuklamak istemiyorum! Umarım anlatabilmişimdir.

Valla Mustafa hani artık şehir efsanesi olmuştur UEFA zamanındaki tribünlerimiz.Ben ozaman maç sektirmeden oralardaydım.Avrupa,lig,kupa,...

Denir ya oyuncuları gaza getiren tribün diye.Orada eksik var tribünleri o denli gaza getiren oyuncular,sahaya konulan oyun vardı ortada.son 6-7 sezondur izlediklerimizde ortada.

Doğan SAĞLAM' Alıntı:
Denir ya oyuncuları gaza getiren tribün diye.Orada eksik var tribünleri o denli gaza getiren oyuncular,sahaya konulan oyun vardı ortada.son 6-7 sezondur izlediklerimizde ortada.

Umarım o oyuncular haftaya sahada olur ne diyeyim abi.

Bilen bilir, öyle çok fazla ahkam kesen, hocaya akıl veren bir yapım yoktur. Yalnız, Bursa karşısında Aykut ve Hakan Balta´yı ilk 11´de görürsem cidden balataları sıyırırım.

Serkan Kurtuluş´u koy, daha iyi oynar Balta´dan. Belki o zaman 4 numaramız elini kafasının arasına koyup düşünme zahmetinde bulunur. Sağ bek, sol bek mevkiinde oynuyor ben sakat ya da cezalı değilken.

Ne tesadüf ki, sezon başında yönetimin sözleşmesini uzatmak için nazlandığı Kewell ile Baros Adnan Polat yönetimini ipten aldı.

ya anlamıyorum rijkardı astınız hemen batdalı bitirdi diye nasıl maç izliyorsnuz adamın maçtan çıkarken ki surat ifadesini görmedinizmi o acıyı sonra doktorun yanına gidişi ..hayret ya hemen hemen sallayalım ...sanki çok alternatifli kadro varda hoca takımı kuramıyor.arda da milli maçlarda oynadığı topun yarısını oynamıyor.çok kuvvetsizdi yine kendıne bakmıyor yada üst üste maç kaldırmıyor vücudu

Bütün oyuncuları Allah'a havale ediyorum.

Kazandıkları paranın helal olduğunu düşünüyorlarsa ne mutlu ama içerinde biraz vicdan varsa ya mesleklerini yaparlar ya da haketmediği paraları yemezler...

Umut Öncel' Alıntı:
ultrAslan içindeki veya maça giden arkadaşlara/abilere soruyorum neden yönetim ve hoca yuhlanmıyor?

Bu akşam ultrAslan'dan kimse kimseyi yuhlamadı. İlk oldu ama her şeyde yuhlamayı adet edinmiş olanlarda hak ettiğini aldı, bir daha sahadaki takımın Galatasaray, ne kadar kötü olsa da oyuncuların Galatasaray oyuncusu olduğunu, ve kendilerinin üç kuruş verip aldığı kombine ile kulübün sahibi olmadıklarını anlarlarsa sorun olmaz.

Şu sahadaki oyuncuları (Baros,Kewell,Arda belki biraz Neill bunlar hariç) desteklemedikleri için taraftara sallamak oldukça güç bence hala o sahada o forma ile mücade etme hakkına sahip oldukları için fazlasıyla şanslılar.

Maçın fotoğrafı; Adnan Polat'ın gözlerindeki acizliktir, bir yönetici bir başkan olarak sahadaki oyuncusundan o bile istediğini alamayıp tepki vermesidir.

Sayın Helvacı ise şunu bilmeli her şeyi bildiğini gibi taraftar dersini almış, iyi toparlandı vs. demeyi biliyorsa kendileride ders almayı toparlanmayı bilsin bir zahmet o 14 günde biter ama sadece biten 14 gün olmaz bunun farkında olsunlar.