Galatasaray - Karpaty Lviv | UEFA AL. Playoff 1. Maç

O halde muhtesem 3'lümüze kavustuk sonunda.
Baris - Ayhan - Sarp :)

Nasıl sert adam videolarında baktığımda genelde adamları Cana sakatlıyordu bizde durmadan sakatlanmaya başladı takıma uymaya mı çalışıyor ne?:

Bursa maçında da yok büyük ihtimal çünkü diz sakatlığı.

yarın için cananın oynamaması bence bizim yararımıza olacak çünnkü gerçekten hazır değil.25 dk iyi oynadı sivasta sonra yürüdü sahada .yarın batdal ilk 11 çıkarsa 1 veya 2 gol atar .ama ali turanı nasıl tutacağız onu bilmiyorum :)
şaka bir yana taraftarın da desteğiyle tempolu başlarız ilk 45 dk da işi bitiririz .bitiremessek zaten maçı kaybederiz .çünkü sivas gibi ilk resmi maçını oynayan bir takıma 45 ten sonra eziliyorsan,8 resmi maç oynamış ukrayna takımı seni perişan eder .

Cana'nın sakatlanması başka, oynamaması başka olay. Sakatlanmasına sevinecek olanımız yoktur heralde? Kaldı ki hazır olmayan bir oyuncu da maçlarda oynaya oynaya hazır duruma gelir. Antremandaki maçla resmi müsabaka maçları asla bir olamaz..

Bu arada ne çok oyuncumuz sakatlanıyor yahu :( Florya'da da mı bir büyü var yoksa :roll:

canayı hazırlamak için uefadan veya süper ligden kopmamız mı lazım ?süper profesyonel dediler lider dediler ,profesyonel oyuncu hiç mi çalışmaz tatilde .hiç olmadı kilo almaz profesyonel oyucu kendine bakar ama ben yavaş yavaş bir sene önce 6,5 milyon euroya alıp bir sene sonra 2 milyon euro ucuza sunderland in niye sattığını anlıyorum.bence sunderland tok satıcı rolünü iyi yaptı ve zaarın neresiden dönülse kardır dedi

volkan taşdelen' Alıntı:
canayı hazırlamak için uefadan veya süper ligden kopmamız mı lazım ?süper profesyonel dediler lider dediler ,profesyonel oyuncu hiç mi çalışmaz tatilde .hiç olmadı kilo almaz profesyonel oyucu kendine bakar ama ben yavaş yavaş bir sene önce 6,5 milyon euroya alıp bir sene sonra 2 milyon euro ucuza sunderland in niye sattığını anlıyorum.bence sunderland tok satıcı rolünü iyi yaptı ve zaarın neresiden dönülse kardır dedi

Cana'nın ayrılışından taranftarın ne derece hoşnut olmadığından haberiniz var mı?

evet okudum o haberleri doğrudur da büyük ihtimal ama ben olaya şu yönde bakıyorum örneğin kewell veya barosu birinci sezonunun ardından yönetim aldığı paranın 2 milyon euro aşağısına satsaydı taraftarın tepkisi ne olurdu ve yönetim satabilirmiydi o riski alıp ?ben inanmıyorum arkadaşım benim takımım için çok yararlı olan bir oyuncuyu sırf gitmek istedi diye 2 milyon aşağıya zarar ederek satmam.bana mantıksız geliyor.demek ki olsada olur olmasa da olur bir oyuncuydu sunderland için .takımda yer bulan ama takıma sınıf atlatamayan bir oyuncu .bana de ki cana mustafa sarptan şu şu özellikleriyle farklı bir oyuncu ?ama ben sana sayabilirim beğenmediğim sarpın artılarını şu anda ki canadan.daha tempolu daha kuvvetli daha aktif.en önemlisi de bir maç içerisinde en az 10-15 kez arası ceza sahasına girer buda bir defansif orta saha oyuncusu için çok büyük bir özelliktir.cananın tek artısını söyleyebilirim o da futbol fundmental ı sarptan çok daha iyidir.

Sühan Cem' Alıntı:
Arkadaşlar takıma inancınız olsun. Bir kez taraftar olmayı başaralım. GS'ımızın her anında yanında olmayı bilelim.
Yalnız değilmişim :p

Eleştirmek için bile orada olmak gerekli. GS seyircisi mızıkçı çocuklar gibi. KLüsüp hemen statddan kaçıyor. Oysaki özelikle buradaki arkadaşalr çok iyi bilecektir. Geçen sene salonlarımızı doldurduğumuz için yönetim basketbola ağırlık vermeye başladı.

Gerekirse kaeciye, golcüye, Hocaya başkana RAĞMEN takımın yanında olacağız arkadaşlar. Bunun kaçarı göçeri yok.

Genelde beni yaniltir takimim, yarin icin pek umutlu degilim umarim yine yanilirim...

yarinki maçta Sabri'nin olmaması çok kötü.o bölgede sivas maçında çok zorlandık.Sabri çok ilginç bir futbolcu onlada olmuyor onsuzda olmuyor.