Galatasaray SK Başkanı ve Yönetim Kurulu (2022-)

Zaniolo 'yu satarız umarım Zaha yerini doldurur. Bonservis girdisi lazım en az 20-25 eder Zaniolo. Her an elde patlayacak hissi var Zaniolo için kurguya bence oturmadı. Rashica daha önemli bizim için.

Fenerbahçe'den bütün psikolojik üstünlüğü almış, Fenerbahçe'ye haddini bildirmiş, sıradan bir takım olduğunu hatırlatmış ve kafasını vurup elindekini almış yönetimdir. eyvallah beyler, kendi adıma teşekkür ediyorum. büyüksünüz.

Allah rızası için baskette de kontra yapın, işini düzgün yapmayanları görevinden alın her şey tam olsun lütfen...

Futbol takımı için bunları yapabilenler basketbol içinde yapabilirler ama yapmıyorlarsa basketbol şubesi onlar için üvey evlat demektir,basketbola üvey evlat muamelesi yapanlar futboldan dolayı bir süre kahraman ilan edilseler bile giderler,daha önce böyle oldu yine olur.

Futbol takımı için bunları yapabilenler basketbol içinde yapabilirler ama yapmıyorlarsa basketbol şubesi onlar için üvey evlat demektir,basketbola üvey evlat muamelesi yapanlar futboldan dolayı bir süre kahraman ilan edilseler bile giderler,daha önce böyle oldu yine olur.

abi şubeye günde sadece 15 dakika mesai harcasalar, işini hak etmeyenleri tespit edip görevden alsalar ve yerlerine o işin en azından mevcut bütçelerde piri denebilecek insanları getirip şube sizindir deseler yeter. bir tane de denetleyici koyarlar şubenin başına biter olay. ama bunu yapmıyorlar, bizim tepkimiz buna. şubenin yöneticisi torpille basket takımının başına hoca getiriyor. erkek takımının gmsi Banvit dönemi harici topçu tanimiyor, kefil olduğu topçu 1 ay oynayıp basketbolu bırakıyor, gidip yeboahlara para dökülüyor. şube çiftlik gibi. burada devreye girip görevden almalar olmalı, öz kaynak ve "şube kendi kendini döndürmeli" edebiyatı yapılacaksa da altyapıya yatırım gelmeli. eğer yönetim ben uğraşamam diyorsa uğraşacak adamı bulsun getirsin şubeyi ona emanet etsin. hayır çok şey mi istiyoruz anlamıyorum.

onun dışında futbol nezdinde, bu yönetimi Allah basimizdan eksik etmesin.

Futbolda parayı geri kazanma imkanı var el de her sezon şampiyon olunsa bile yok o kafa ile bakılıyor ki haksız olduğunu söyleyemem bizim fb gibi para koyacak zenginlerimiz olmadığını da düşünürsek amatör şubeler de böyle yönetiliyor

1. yıllarında beklenen yatırımı yapmadılar,ikinci yıllarında basketbolda atılım yapacaklarını yazanlar oldu ama yine yapmadılar.Oysa euroleague hedefleri olmalıydı,bunun için eurocup ta olmalıydık ve yüksek bütçelere çıkmaya başlamalıydık.

Fenerbahçe futbolda rakibimizde basketbolda değil mi ? Niye orada onların gerisinde kalalım ?

Futbolda parayı geri kazanma imkanı var el de her sezon şampiyon olunsa bile yok o kafa ile bakılıyor ki haksız olduğunu söyleyemem bizim fb gibi para koyacak zenginlerimiz olmadığını da düşünürsek amatör şubeler de böyle yönetiliyor
Basketbol,diğer branşlar para getirmiyor mantığı bence doğru değil. Çünkü bu branşlar da marka değerini, hatta bence taraftar sayısını bile etkiler. Oyuncu bazında bile etkileyebilir. Örnek Vargas Fenerbahçe.
“Türkiye’nin en büyük spor klübüyüz”iddiasındaysak, o zaman rakibin bu branşlarda zirveye oynarken,biz başkanımızın dediği gibi yetiştirici kulüp statüsünde olamayız.
Başkan ve yönetim kurulundan bende memnunum ama bu kafadan bir an önce çıkmamız gerekiyor. Gerçekten Türkiye’nin en büyük spor klübü iddiasını göstermemiz gerekiyor.Fb de kar etmiyor, ama onlar bu konuda taviz vermiyor. Galatasaray’ın da bu potansiyeli var, hatta bence fazlası var. Çünkü taraftar sayımız daha fazla.

Neredeyse tüm şirketler ya temettü veriyor ya bedelsiz hisse ,GS ise bedelli sermaye artışı yapıyor.

Taym da millet baya sevinçli. İyi bir şey sanırım 😀
Bilen bir arkadaş bu durumun tam olarak ne olduğunu ve nasıl işimize yarayacağını anlatabilir mi?

Taym da millet baya sevinçli. İyi bir şey sanırım 😀
Bilen bir arkadaş bu durumun tam olarak ne olduğunu ve nasıl işimize yarayacağını anlatabilir mi?
Elinde hisse olanlar hisse oranında para koyacak kulübün kasasına, kulüp için iyi yatırımcı için muamma

Neredeyse tüm şirketler ya temettü veriyor ya bedelsiz hisse ,GS ise bedelli sermaye artışı yapıyor.

Elinde hisse olanlar hisse oranında para koyacak kulübün kasasına, kulüp için iyi yatırımcı için muamma
Geçmiş de bir çok yatırımcı mağdur oldu, bu bedelli sermaye artışları ile 1 hafta önce 13 lira olan kağıt borsa rekor üstüne rekor kırmasına rağmen 11,38 liraya kadar düşmüş elinde olanda satıyor...

Ekli dosyalar

• Geçmiş yıllara göre grafik.jpg
    Geçmiş yıllara göre grafik.jpg
    56.5 KB · Görüntüleme: 3
  • Sermaye temettü.jpg
    Sermaye temettü.jpg
    69.8 KB · Görüntüleme: 3
Gelecek sezon için futbol dışı heyecan veren bir branş var mı acaba ? Galatasaray futboldan ibaretse başarılılar ama geçen sezon sadece ligde mücadele ettik ve iyi transferler yaptılar,bu sezon avrupada en azından şampiyonlar ligi gruplarına kalmalıyız,gruplara kalamazsak benim gözümde ligde şampiyon olsak bile başarılı olmayacaklar.

Futbol dışı branşları önemsemedikleri açıkça ortada,ben genel anlamda yönetimden memnun değilim ama futbol branşı için şimdilik iyi gittiklerini kabul ediyorum.

Gelecek sezon için futbol dışı heyecan veren bir branş var mı acaba ? Galatasaray futboldan ibaretse başarılılar ama geçen sezon sadece ligde mücadele ettik ve iyi transferler yaptılar,bu sezon avrupada en azından şampiyonlar ligi gruplarına kalmalıyız,gruplara kalamazsak benim gözümde ligde şampiyon olsak bile başarılı olmayacaklar.

Futbol dışı branşları önemsemedikleri açıkça ortada,ben genel anlamda yönetimden memnun değilim ama futbol branşı için şimdilik iyi gittiklerini kabul ediyorum.
Bizim taraftarın da futbol harici branşlar pek umrunda değil zaten. Herkes vasatlığa alışmış. Kümede kalmak başarı olarak görülüyor. Yönetimin de işine geliyor tabii.

Erkek Basketbol ve Kadin Basketboldan baya ümitliyim. Ikisindede Final oynariz bence