Galatasaray SK Başkanı ve Yönetim Kurulu (2022-)

Euroleague hasretimiz başka baharlara kaldıkça yönetime tepkim dinmiyor,futbolda şampiyon olmak zaten yaptığımız şey,sanki 10 yıldır şampiyon olamıyorduk,yıldız transferleride sanki bu yönetimle başladı,yıldızada şampiyonluğa da hasret değiliz,bize hasretini çektiğimiz şeyleri versinler o zaman alkışlayayım bu yönetimi.

Galatasaray'ın euroleague de mücadele etmesi bu kadar zor bir şey mi ?

Siz bizi başka takım taraftarı ile karıştırdınız demek ki. Bu sene şampiyonluk gelmezse hatta olurda lige erken havlu atılırsa daha önce Burak Elmas'ın başına ne geldiyse başınıza o gelecek. Hadi o şampiyon olmadı. Rahmetli Mustafa Cengiz yönetimi üst üste 2 sene şampiyon olmuş sonraki sene olmayınca tribünde istifaya çağırdık. Sizinde sonunuz ona benziyor. Bizi başka takım taraftarı ile karıştırmayın!

Amatör branşlara değer verilmedikçe; babamın oğlu olsa karşısındayım. Futbolda tek kulvarda mücadele ettiğimiz bir sezonda şampiyon olduk diye sizi göklere çıkartacak değilim. Basketbolda rezilsiniz! Eskilerden farkınız yok. O yüzden istifa diyorum. Basketbol forumunda basketbol şubeleri bu haldeyken yönetim şakşakçılığı yapanları da anlamakta güçlük çekiyorum.

Basketbolu çok seven, maçlara sürekli giden bir insan olarak basketbol forumunda yönetim şakşakçılığı yapıyorum. Bu kulüp futbol ile dönüyor. Kulübün bugünkü mali durumunda bu takımlara sponsor olmadan milyon dolarlar bağlamayı doğru bulmuyorum. Tek eleştireceğim nokta iyi sponsorlar bulunmamasıdır.

Bu sezon basketbol için yeterli bütçe ayrılmadı demek adil olmaz. Gayet yeterli bir bütçe, 2m dolara yakın yabancı bütçesi var ve iyi bir yerli rotasyonu. Kimyayı ve oyuncu seçimi tutmuyorsa 10m bütçe varken de tutmadığı zamanlar oldu.

Son düzenleme:
Biz erkek ve kadın basketbolda nokta transferler yapıp iyi sezon geçirsek bile istikrar mümkün değil.Bütçeden ötürü demiyorum.2 branştada karar vericilerin basketbolu seven ve en önemlisi basketboldan anlayan kişiler olması lazım.

Yoksa bir tarafta Alper Durur ile sözleşme yenilenir diğer tarafta yeni gelen koç illede Yeboah-Halilovic alınsın der ve alınır.

Amatör branşlara değer verilmedikçe; babamın oğlu olsa karşısındayım. Futbolda tek kulvarda mücadele ettiğimiz bir sezonda şampiyon olduk diye sizi göklere çıkartacak değilim. Basketbolda rezilsiniz! Eskilerden farkınız yok. O yüzden istifa diyorum. Basketbol forumunda basketbol şubeleri bu haldeyken yönetim şakşakçılığı yapanları da anlamakta güçlük çekiyorum.
Sizinle birebir aynı düşünüyorum,bugün destekleyenler çok yakında eleştirmeye başlayacaklar ve belki o günler gelince biz susar bugün destekleyenlerin istifa deyişlerini sessizce takip ederiz.

Dursun Özbek bütün branşlarda şampiyonluğa oynayacak kadrolar kuracağız dedi mi ? Dedi,kurdu mu ? Hayır,o zaman yok basketboldan gelir gelmiyor yönetim ne yapsın muhabbetlerini bırakmak lazım,isteyen eleştirir,istifa da der,futbola yıldız transferi yaptılar diye herkes bu yönetime tapmak zorunda değil.

Son düzenleme:
yoo makul filan değil. O zaman da başka bir bahane bulurlar. Mesele bakış açısı..
Galatasaray bir futbol kulübü, FB ise bir spor kulübü
Zamanında Ceyhun Yıldızoğlu koç iken Tina Charles, Fowles, Taurasi, Augustus ve Epiphany Prince'li kadro kurulmuştu ama sonuç hüsran olmuştu. Bir kulübü sadece basketbol ve futbol şubeleri spor kulübü yapmaz bu arada.

Zaten kimse borç batağına girelim demiyor. Zamanında fb’nin ülker ile yaptığı gibi büyük sponsorluk anlaşmaları kovalanabilir. Fakat GS yönetimleri amatör branşlara düşmanlar, bu kadar net. Her sezon kümede kalmakla yetinenler, normalde Galatasaray’ın kapısından bile girememelidir. Taraftar da o kadar vasatlaşmış ki; şampiyonluğu telaffuz eden, hayal kuran bile yok. Yazık.