Galatasaray SK Başkanı ve Yönetim Kurulu

Önce Canaydın'a bakalım. Yönetici olarak çok iyiydi lakin başkanlığı için aynı şeyleri söyleyemeyiz. Ribery olayı ortad

Sayın Selahaddin Bayezıd 1 milyon tl'ye Riva'yı aldığında hakaret bile edilmişti kendine, bugün o Riva içindir bütün kavga.

Prof. Dr. Ali Uras Galatasaray devriminin öncülerindendir.

Sayın Ali Tanrıyar devrimi tamamlayanlardan.

Sadece Şampiyonluklar değildir başarı kulübe katkıdır.

Sayın Başkana bakacağız. Terim olayında sabit durumadılar. Diyeceklerdi kendi içimizdeki sebeplerden o kadar. Diyeceklerdi Terim'le bizim kavgamız vardır lakin onu meze etmeyiz olay kapanırdı. Lakin iki tarafta durmadı.

Tarih boyunca tüm başkanları gözlemleyerek bir fikir edinmek mümkün değildi bizim için. Dolayısıyla Selahattin Beyazıt, Ali Tanrıyar ve önceki başkanlarımız hakkında keskin fikir belirtmem, yorum yapmam çok doğru olmaz.

Yalman, Süren, Cansun, Canaydın, Polat ve Aysal dönemleri hakkında yorum yapabilirim. Kimi dönemde sportif başarı ön plandayken mali başarım geride kalmış, kimi dönemde mali başarı varken sportif başarıda vasatın altında kalmışızdır. Kimi dönemde ise hem mali olarak çöküş yaşanmış hem de sportif başarı elde edilememiştir. Aysal döneminde hem mali başarıdan hem de sportif başarıdan söz etmek mümkündür. Yaklaşık 10 sene önce kulübün üstünde kambur olduğu için amatör şubelerin kapatılmasını gündeme getiren, 6 yıllık başkanlığı döneminde 2 şampiyonluk gören Canaydın başarılı; 23 sene sonra erkek basketbolunda şampiyonluk yaşatan, iki yıllık başkanlık süresinde 2 şampiyonluk gören Aysal başarısız demek pek doğru değil kanımca.

Hiçbir yönetime körü körüne bağlı olmadım, Aysal döneminde de olduğu gibi. Aysal´ın da hataları oldu, gerek kulüp çalışanlarına karşı etik olmayan davranışları, gerekse kulübe adım atması bile yasaklanması gereken Tulun´un son dönemde ön planda olması gibi.

Tarih boyunca tüm başkanları gözlemleyerek bir fikir edinmek mümkün değildi bizim için. Dolayısıyla Selahattin Beyazıt, Ali Tanrıyar ve önceki başkanlarımız hakkında keskin fikir belirtmem, yorum yapmam çok doğru olmaz.

Yalman, Süren, Cansun, Canaydın, Polat ve Aysal dönemleri hakkında yorum yapabilirim. Kimi dönemde sportif başarı ön plandayken mali başarım geride kalmış, kimi dönemde mali başarı varken sportif başarıda vasatın altında kalmışızdır. Kimi dönemde ise hem mali olarak çöküş yaşanmış hem de sportif başarı elde edilememiştir. Aysal döneminde hem mali başarıdan hem de sportif başarıdan söz etmek mümkündür. Yaklaşık 10 sene önce kulübün üstünde kambur olduğu için amatör şubelerin kapatılmasını gündeme getiren, 6 yıllık başkanlığı döneminde 2 şampiyonluk gören Canaydın başarılı; 23 sene sonra erkek basketbolunda şampiyonluk yaşatan, iki yıllık başkanlık süresinde 2 şampiyonluk gören Aysal başarısız demek pek doğru değil kanımca.

Hiçbir yönetime körü körüne bağlı olmadım, Aysal döneminde de olduğu gibi. Aysal´ın da hataları oldu, gerek kulüp çalışanlarına karşı etik olmayan davranışları, gerekse kulübe adım atması bile yasaklanması gereken Tulun´un son dönemde ön planda olması gibi.

En başarılı demek farklı başarılı demek farklı ama kimse başarısız demiyor. Aradaki farkta farklı!!!

-Büyük resimde yerine göre harika çıkışlar.
-Konu kulübün içişlerine geldiğinde iletişim anlamında kocaman bir sıfır,Yapılan doğruyu anlatırken dahi sıfır.
Şu anki Galatasaray yönetimi.

Kulüp içinde yine Galatasaray entrikaları dönmeye başladı. Millet böyle günlerde kenetlenir bizimkiler nasıl kuyu kazariz...yine ali dürüst aday olacak yalanı çıktı.

Galatasaray Başkanını anlıyorum da yönetim kurulu derken? Öyle kurul mu var?

Başkanın acil şekilde vasıfsızlar ordusundan vazgeçip güçlü bir yönetim ile devam etmesi gerekiyor.

Sorun vergilerin ödenmemesi değil bildiğim kadarıyla vergi cezası var bir o kadar. Sebebi ise iktidarın suyuna gidilmemesi nedeniyle vergi müfettişlerinin kulüpte kamp kurup açık aramasından kaynaklı.

Ana parayı bilmem ama kesilen ceza affa uğrar. Ana parada taksitle ödenir. İnşallah bu son olur. Vergini ödemezsen her türlü ceza mübah. Savunmam bile

Bir haber daha çıktı 108 milyon tl vergi cezaso, peki bizde diğerleri gibi 2 yada 3 sene sonra geri alınması şartı ile tahvil satamazmıyız?

Barış Cenk Akkaya
Aslan Yürekliler Admin
Çevrimiçi Çevrimiçi

horozperformance@hotmail.com
Üyelik Bilgileri Site E-Posta Özel Mesaj (Online)

Ynt: Yönetimimiz (Haberler & Görüşleriniz)
« Yanıtla #4488 : Bugün 14:19:39 »
Bu mesajı alıntı ile cevaplaAlıntı
Bu olay dünden bugüne gelişen bir olay değil arkadaşlar ben bunun 3 ay önce yaklaşık olacağını söylemiştim şirkette bu konuda soruştırma açıldığını yazmıştım burada yanlış varsa faturasını ödeyecez zamanlaması manidar olabilir bencede manidar olmuş keşke bir kaç ay daha bekleyebilselerdi ama sonuçta bu olay bir gerçek uydurma olan bir şey yok zaten spk ya bununla ilgili açıklamada yaklaşık bir ay önce yapıldı hatırlarsanız tutanakların tutulduğu şeklinde işin enteresanı burada birde yalan beyan var otoparkların paraylan satılmadığına dair bu yalan beyanı imzalayan ise enteresan bu işin sorumluları değil onların tesadüfen işe gelmemsinden dolayı genç bir çalışan

Bu konuda son diyeceğim şey twitter açıklaması yüzünden olduğu tezi çok doğru bir tez değil sonuçta işlenmiş bir hata var ortada fakat gelinen noktada cezanın tebliği konusunda o yönde bir algı olduğuda gerçek sonuç olarak benim burada geçen iki gündür yazdığım içerdeki derebeylik sisteminin yansıması artık ortasya çıkmaya başladı

şimdi başka bir şeyi yazacam gstravel bizim resmi seyahat acentamız değilmi?? şimdi olana bakın eski firma 1463 halen resmi seyahat acentası gibi çalışıyor ve kulüpten gs travella gidecek 450 bileti alabiliyor ve bu yüzden gs travel yüzde 50 civarında bilet eksik gelince tüm operasyonu iptalediyor ve uçak şirketine ödeyeceği tazminatları düşerek tabiki bunları ödüyor hem gstravel hemde taraftarlar mağdur oluyor 1000 civarı taraftarımız mağdurediliyor şimdi bu nasıl kurumsallaşma arkadaşlar yazınca kızıyorsunuz ama buda yakında çıkacak ve gstravel ın başındaki iki galatasaraylı yönetci bu olanlar sonrası artık sözleşme bitene kadar bu işi alt kadrodan birine devretmişler

Barış Cenk Akkaya
Aslan Yürekliler Admin
Çevrimiçi Çevrimiçi

horozperformance@hotmail.com
Üyelik Bilgileri Site E-Posta Özel Mesaj (Online)

Ynt: Yönetimimiz (Haberler & Görüşleriniz)
« Yanıtla #4491 : Bugün 14:40:05 »
Bu mesajı alıntı ile cevaplaAlıntı
Bunu her kulüp yapıyor dernekler yasasıyla yönetilen her kulüpte bu oluyor burada en yüksek oranda biz yapıyoruz bunu niye amatör şubelere aktarım yapabilmek için daha fazla bu yüzden yıllardır yazıyorum burada futbolun gelirleri değil esas sorun amatör branşların futbolun soırtından beslenmesi yanlış diye bunu çözemiyoruz diye eleştirim

Bakın ali dürüstün fatih hocanın gidişi sonrası yaptığı açıklamayı çok dikkatli dinleyelim profosyonelleşme konusunda önemli satır aralarını bulacaksınız

https://www.youtube.com/watch?v=oJhgZOT1E4o