Galatasaray - Tekel : 69-60

hala burada maçın analizini yapıyoruz ya...biz bi üzerimize düşen görevi yapalım sonra maçın analiziniş yaparız...8 kişi maçta bağırdık...bu kadar da olmaz valla...hiç bir şeyle çakışmıyor maç yinede ilgi yok...biz kendi analizimizi yapalım bence...ne kadar destek oluyoruz takıma????ama bişey söyleyeyim dün takımımız yendiyse ordakilerin sayesinde yendi bence...bu maçta çok iyi oyuna müdahele ettik..gereksiz bir şey yapmadık..oyuna müdahele edebildik taraftar olarak...böyle bir taraftar profili benim çok hoşuma gitti valla.bide sayıca biraz daha fazla olsak...haftaya bjk maçına inşallah gereken ilgiyi gösteririz....

Boddıcker ilk peryiod ta 2 tane boş dış atış kullanmasına rağmen(ki maçın 4.periyodun da da yine denemelerde bulundu 3 sy lık istatisliği 2/6 %33) oyundan kendini soğutmayarak zorluk çektiğimiz ribaund konusunda özellikle ikinci periyod itibari ile Gökhan nın da katkılarıyla hem savunmada hemde hucümda kendini gösterdi.25 sayı 21 ribaund un yanında jacobson nın yaptığı top kaybını tekrardan takımımıza kazandırması ve 4.periyod ta ki bloğu ile kendinden beklenenlerin gerçekleşebiliceğini gösterdi.
Bir de maçın 2.periyodunda skorun lehimize dönmesinde katkı yapan oyuncu Umut tu diyebilirim.İsmet in de çabası buna eklenince ikinci periyodu ve maçın sonucunun lehimize kapanmasını sağladı.
Yalnız değinmeden geçemiyeceğim Arda oyun içinde o kadar isteksiz ve çabasız göründü kü maçı 18 dk gibi az bi sürenin yanında içeriden kullandığı 5 atış ın 1 ini birini sayıya dönüştürmesi bir de serbert atıştan elde ettiği sayı ile toplamda 3 ile tamamlamak durumunda kaldı.Umuyorum ki bu galibiyet ile Erdemirspor maçında daha istekli bi Arda görüceğiz oyunda...

selim53' Alıntı:
hala burada maçın analizini yapıyoruz ya...biz bi üzerimize düşen görevi yapalım sonra maçın analiziniş yaparız...8 kişi maçta bağırdık...bu kadar da olmaz valla...hiç bir şeyle çakışmıyor maç yinede ilgi yok...biz kendi analizimizi yapalım bence...ne kadar destek oluyoruz takıma????ama bişey söyleyeyim dün takımımız yendiyse ordakilerin sayesinde yendi bence...bu maçta çok iyi oyuna müdahele ettik..gereksiz bir şey yapmadık..oyuna müdahele edebildik taraftar olarak...böyle bir taraftar profili benim çok hoşuma gitti valla.bide sayıca biraz daha fazla olsak...haftaya bjk maçına inşallah gereken ilgiyi gösteririz....
Dostum eğer bu şekilde bağırdıysanız görevinizi yapmışsınız demektir.Sayı düşük olsa bile gereken taraftar profili bu.

yaw bu maçta bide foto çeken kardeş vardı arkamızda hangi web siteye koyuyor fotoları :?:

koydum işte erkek takımı forumunda galatasaray-tekel maçı fotoları diye bi başlık altında var..
çok az kişiydik ne yazık ki.. Takımımıza desteği arttrımamız gerkio..

yazmayacağım dedım ama maca fazla degınmeyeceğim, hucum faulerımız bu macta bıraz fazlaydı. top kaybımızı artırdı. ferreira savunmada daha da etkılı olması lazım pota altından etkılı oldular ve kolay sayılar yedik. jacobson ve ardanın goremedık adeta. jacobsona nazarımız mı değdi Ayrıca tekelın kacırdığı serbest atısları unutmanak lazım. seyircısının atıs sırasında desteği onlar ıcın fayda yerıne zarar verdı.

son sozum
kalemsız oğrencı
sılahsız asker
ılacsız doktor olmayacağı gıbı
malzemesız sporcumuzda olamaz. olmamalı..
bu durumda da bulunmamalıyız artık.
moralım hala bozuk ve uzgunum
bu yoklukta caba gosteren herkese sonsuz tesekkurler.. sızlerleyız....