Galatasaray TV

Spor servisinin gündemi tartışacağı Spor Toplantısı, İlker Yasin yönetiminde Ertem Şener, Uğur Önver, Cem Yılmaz, Emre Tilev, Nehir Babataş, Gözde Atasoy ve Elif Deringöl ile gerçekleşiyor.
Sporun usta isimleriyle spor gündemini yakından takip etmek için Spor Toplantısı'nı izleyebilirsiniz.

Biraz araştırma yaptım da bizim spikerin adı Aykut Ural Spor toplantısında yok öyle bir isim hakan sakin ol sesini benzetmişsindir :)

Bu hafta tam olarak kesin olmamakla maç programını yazıyim :

Salı GS Medical Park - Vakıfbank Saat : 19.00

Çarş Ceyhan Bld. - Galatasaray Medical Park Saat 16,00

Çarş Arkas - Galatasaray Yurtiçi Kargo Saat : 18.00

Cumartesi Galatasaray - FB Universal Saat 15.00

Pazar Galatasaray Yurtiçi Kargo- Ziraat Bankası Saat 17.00

(Söylenecek söz yok GSTV diğer spor kanallarının çok çok önüne geçmiştir bayan basketbol takımımızın artık tüm maçları bu ekranlarda .. Başta Adnan Öztürk olmak üzere emeği geçen herkesin alnından öpüyorum gerçekten . )

Adnan Öztürk Apollon Limassol deplasmanının dönüşünde yönetim kuruluna ileteceğim bundan sonra voleybol maçlarını kanalımız yayınlanacak demişti. O açıklamadan sonra içerde dışarda hemen hemen bütün maçlarımız yayınlandı. En başta söylenilen sözlerin gerçekleşiyor olması güzel. Kadın basketbol takımımızın da maçlarının yayını çok aksamıyor bu sene. Gs Tv adına güzel gelişmeler.

Voleybol maçını anlatan spikeri kimse dinlemiyor yada izlemiyor mu dayanamadım bugün maçı sports tv'den izledim.Çok çok kötü kimsenin ekmeğinde gözümüz yok ama berbat bir spiker..

11.01.2012 20.00 (Canlı) Kadınlar Euroleague | Galatasaray Medical Park – Uni Seat Györ
12.01.2012 19.00 (Canlı) Kadınlar CEV Cup | Galatasaray - Asterix Kieldrecht
14.01.2012 14.00 (Canlı) Aroma Bayanlar Voleybol Ligi | Ankaragücü - Galatasaray
15.01.2012 13.00 (Canlı) TKBL | Galatasaray Medical Park - Kayseri KASKİ
15.01.2012 15.00 (Canlı) Aroma Erkekler Voleybol Ligi | Galatasaray Yurtiçi Kargo - Niksar Bld.

Bu haftaki maç programı GS TV deki .

GSTV’de Maç Yayınları

Galatasaray TV bu hafta futbol, basketbol ve voleybol takımlarımızın maçlarını canlı ve banttan ekranlara getirecek. GSTV'nin ekranlara getireceği maç yayınları şu şekilde:

Voleybol

CEV Cup Bayanlar
01.02.2012 – 18.00 Galatasaray Medical Park – AEK (GSTV Canlı)

Challenge Cup Erkekler
01.02.2012 – 18.00 Lokomotiv Kharkiv – Galatasaray Yurtiçi Kargo (GSTV Bant)

Erkekler Voleybol Ligi
05.02.2012 – 16.00 Galatasaray Yurtiçi Kargo – Fenerbahçe Grundig (GSTV Canlı)

Basketbol

Kadınlar Basketbol Ligi
04.02.2012 – 14.00 Tarsus Belediyesi – Galatasaray Medical Park (GSTV Canlı)

Kadınlar Euroleague
01.02.2012 – 19.45 Ros Casares – Galatasaray Medical Park (GSTV Canlı)

Erkekler Euroleague
02.02.2012 – 18.15 CSKA Moskova – Galatasaray Medical Park (GSTV Bant)

Futbol

Spor Toto Süper Lig
01.02.2012 – 20.30 Galatasaray –Antalyaspor (Maç Sonu Programı Türk Telekom Arena’dan GSTV Canlı)

04.02.2012 – 19.00 Gaziantepspor – Galatasaray (Maç Önü-Maç Sonu Programı GSTV Canlı)

A2 Ligi
31.01.2012 – 13.30 Beşiktaş – Galatasaray (GSTV Bant)

Arkadşlar yarın sat 21.00 da özlediğimiz ve beklediğimiz taraftar diye bir program var izlemenizi öneririm umarım derbiye özel değildir ve her hafta olur çok çok zevkli gerçekten .