Galatasaray73-Tofaş61/Beykoz64-Kolej 69 Maçlar Bitti

Seneye butce ne kadar olacak bilgisi olan var mi ? ben bi 1 trilyon diye duymuştum birşey ama dogru mudur bilmiyorum.

ya çoook büyük geçmiş olsun beklenen sonuçları alarak ligde kalan takımımızı kutluyor ,salonda takımımızı destekleyenlere teşekkür ediyoruzzz

Büyük Kolej ve Galatasarayın 1.ligde kalması Ankara'da yaşayan bir Galatasaray taraftarı olarak beni çok sevindirdi.Gelecek sezon yine Büyük Kolej-Galatasaray maçını izleyebileceğiz :atki :atki :atki

Barış Yarar' Alıntı:
Büyük Kolej ve Galatasarayın 1.ligde kalması Ankara'da yaşayan bir Galatasaray taraftarı olarak beni çok sevindirdi.Gelecek sezon yine Büyük Kolej-Galatasaray maçını izleyebileceğiz :atki :atki :atki

Evvet... :p :p :p

Play-Out'larda alınan galibiyetlerle nihayet biraz yüzümüz güldü kendimize geldik.Keşkelerle elde edebileceğimiz bir şey yok artık maalesef olan oldu.
Sebepler nedir kimlerdir herşey herkesçe biliniyor.
Euroleague Final Four'daki takımlarla kıyaslama yapılmamalı belki ama galibiyet isteniyorsa , köklü isme layık olmak amaçsa cidden çok çalışmalı , feyz alınmalı.
Hepimize hayırlı olsun gelecek günlerde daha iyisi olsun .

Oh be diyorum.. İlk maç hariç diğer 2 maçı izledim ve de bir kez daha gördük ki yerimiz buralar olamamıydı.. Tüm takımlardan 2-3 gömlek üstün olduğumuzu gösterdik. Bu kadro 2. lige düşseydi ayıp olacaktı. Herşeye tüm olumsuzluklara rağmen takımın kümede kalması mutluluk verici. Ancak bu 2 sezon bizim için (daha çok yönetim için) uyarı niteliğinde olmalı. Artık işleri savsaklayıp son güne bırakmanın nelere malolacağını umarım görmüştür yöneticilerimiz..

Play out maçlarında gönülden mücadele eden takıma oyuncusundan malzemecisine kadar herkese özellikle de takımı yalnız bırakmayan taraftara teşekkür.

Banvit karşılaşmasından sonra sürekli olarak Banvit'e karşı bir tepki içindeyiz. Sanırım manisadaki tofaş maçını izlemediniz takımımızı bu karşılaşmada bandırmadaki arkadaşlarımız desteklediler ve bu arkadaşlarımızın manisaya gelmeleri için Banvit'in yaptığı ücretsiz otobüs ve yiğecek organizasyonunu unutmamalıyız bu karşılaşmada bandırmalı arkadaşlarımız olsaydı işimiz kolay olmazdı gibime geliyor.

ersankirbas' Alıntı:
Banvit karşılaşmasından sonra sürekli olarak Banvit'e karşı bir tepki içindeyiz. Sanırım manisadaki tofaş maçını izlemediniz takımımızı bu karşılaşmada bandırmadaki arkadaşlarımız desteklediler ve bu arkadaşlarımızın manisaya gelmeleri için Banvit'in yaptığı ücretsiz otobüs ve yiğecek organizasyonunu unutmamalıyız bu karşılaşmada bandırmalı arkadaşlarımız olsaydı işimiz kolay olmazdı gibime geliyor.

Böyle birsey gercekten varmı bilmiyorum ama olsa bile gelen yıgınla tepkiden sonra bu tipik bir kendini affettirme politikasıdır. Dedigim gibi dogrulugunu bilmiyorum bu olayın ama dogru olsa bile tınnnnn !

Ya arkadaslar onlar GALATASARAY in dusecegini dusunup bunda da bi payimiz olsun diye yapmislardir ...

BANVİT ALMA ALDIRMA ALANIDA DÖV :)

Önder' Alıntı:
ersankirbas' Alıntı:

Böyle birsey gercekten varmı bilmiyorum ama olsa bile gelen yıgınla tepkiden sonra bu tipik bir kendini affettirme politikasıdır. Dedigim gibi dogrulugunu bilmiyorum bu olayın ama dogru olsa bile tınnnnn !

yok böyle birşey.. yanlızca izmir vardı orda