Galatasaray73-Tofaş61/Beykoz64-Kolej 69 Maçlar Bitti

Maçı aldık
42 saniye kaldı. Topu yandan oyuna biz başladık
Arda attı
73-61

Arkadaşlar bitmedi daha, Kolej bugün yenerse biter.
Bitmemesi için Beykoz Kolej'i, Kolej bizi, Beykoz da Tofaş'ı yenmeli ve 3lü averajda sonuncu olmalıyız o yüzden dünkü fark çok kritikti.

73-61
Cimbom yendi
Sanırım artık 1. ligde kaldık
Eğer Kolej Beykoz'u yenerse garanti oluyor.
Gerçi iki maçı da 10 sayının üstünde aldık
3lü averaja kalırsa avantajlıyız.

Şimdi futbol başlıyor.
Arkadaşlar izleyemeyecekseniz ben ultraslan.org foruma geçiyorum. Orada da maçı anlatıcam
Haydi bakalım

Dediklerim son periyot gerçekleşti ve maçı aldık. :atki
3.periyot Arda çok iyi direndi.Son çeyreğe de 1 sayı da olsa önde girmek çok iyi oldu.
Son çeyrek takım tam anlamıyla uyandı ve olay bitti.
Boddicker'ın mücadelesini çok takdir ettim.Aldığı 2 ribaunt ve sonrasında attığı sayılar maçı getirdi.
Umut çok laubaliydi.Bence onu seneye düşünmek çok iyi olmaz.
İsmet artık A takım seviyesine geliyor.Seneye alacağı rol çok büyüyecek.
Arda olmasa bu maçı hayatta alamazdık.3. periyottatek başına savaştı.
Burak kırık parmakla 2 maçta da harikalar yarattı.
Ufuk bugün çok iyi değildi ama yinede elinden geleni yaptı.
Cihad çok etkili değildi.
Evet kabus sona erdi.Cem'in dedikleri ancak Türk filmlerinde olur. :kop :D :kop
İnşallah Halil Üner ve Derya Taşdelenler'in dediklerinin doğruluk payı vardır.

koch' Alıntı:
3.periyot Arda çok iyi direndi.Son çeyreğe de 1 sayı da olsa önde girmek çok iyi oldu.
Boddicker'ın mücadelesini çok takdir ettim.Aldığı 2 ribaunt ve sonrasında attığı sayılar maçı getirdi.
Güzel yazmışsın KOCH bugün kilidi ARDA açtı çok iyi direndi helal olsun maçı bize o getirdi bu arada şöyle bir tespitte bulundum.Galatasarayımız maçı başında ki 3-3 ten sonra maçta ilk defa 29.49 öne geçti ve bundan sonrada aldı götürdü. yani kısacası 3 periyot geride götürdüğümüz maçı aldık.Dünde BEYKOZ'a karşı 2 periyot geride kötürüp maçı aldık HEPİNİZİN ELLERİNE SAĞLIK keşke bu macerayı yaşamasaydık ama bir yandanda iyiki oldu bir daha buraya gelmenin ne acı ve stresli olduğunu anladık neyse artık önümüzde ki seneye hazırlanacağız umarım kaliteli Türk oyuncular transfer edilir.Bunun yanınada 2 avrupalı 2'de ABD'li bulduk mu seneye PLAY-OFF'ta çok takımın canını yakarız hadi hayırlısı....

SAYGIN AKEL' Alıntı:
koch' Alıntı:
Güzel yazmışsın KOCH bugün kilidi ARDA açtı çok iyi direndi helal olsun maçı bize o getirdi bu arada şöyle bir tespitte bulundum.Galatasarayımız maçı başında ki 3-3 ten sonra maçta ilk defa 29.49 öne geçti ve bundan sonrada aldı götürdü. yani kısacası 3 periyot geride götürdüğümüz maçı aldık.Dünde BEYKOZ'a karşı 2 periyot geride kötürüp maçı aldık HEPİNİZİN ELLERİNE SAĞLIK keşke bu macerayı yaşamasaydık ama bir yandanda iyiki oldu bir daha buraya gelmenin ne acı ve stresli olduğunu anladık neyse artık önümüzde ki seneye hazırlanacağız umarım kaliteli Türk oyuncular transfer edilir.Bunun yanınada 2 avrupalı 2'de ABD'li bulduk mu seneye PLAY-OFF'ta çok takımın canını yakarız hadi hayırlısı....
Saygın,bence normal sezon yerine play-aut'ta ligde kalmak daha iyi oldu.Böylece hem yöneticilerin gözü açıldı,hem de seneye takımda kalacak oyuncular berbat geçen sezonu iyi bitirmiş oldular.
Artık seneye biraz daha umutlu bakabiliriz. ;) :atki

slm

Yaw biseyler sorucam iki yabancı kadroda bulunma hakki yokmuydu neden ron hep tribundeydi?...

Bide halil ünerle derya tasdelenler sanki gelecek senede görevlerinin basindaymis gibi kesin bir dille konustular böyle birsey varmi??..yani yönetim kal desede bunların utanip gitmeleri lazım bence...

kaemre' Alıntı:
CEM YETER ARTIK YA
O DEDİĞİN HALAM LA AMCAM OLUR
BİTTİ YA BİTTTTTTTTTTTTTTTİİİİİİİİİİİİİ ARTIK

Abi biz hesapta Play-Out' da kalmıyorduk ... Bilimum hala ve amca sahibi oluyoruz aylardır zaten :)

oh be nihayet stres bitti..son 2 gün ömrümden 2 sene aldı valla..ama sonuçta lige döndük ve kabustan uyandık.. 1 musibet 1000 nasihattan iyidir deyip,önümüzdeki yıl iddialı bi takım kurarlar inşallah