GSMobile !

arkadaşlar çok rahatsız ediyorum ama şimdi haber yazıp gönderdim 1905e fakat biyerde 31ağustosa kadar ücretsizdir diyor biyerde 31ekime kadar ücretsizdir diyor ya da tamamen mi ücretsiz o konuda sizden bilgi almak istiyorum ?

Saim Karakuzu' Alıntı:
[quote="Umut Öncel":3o0kwtfe]Saim Abi, gelen haberler hala ücretsiz.Hazırlık maçlarının sonuçları ve kura sonucu banada gelmedi.Ligler tatil olunca GSMobile yetkilileride salıyor kendini sanırım. :)
birşey daha soracağım umut lig başlayınca kadrolar maç sonuçları filan geliyormu yani transfer dönemi bitince haber geliyor mu ? birde bu haberlerin gelmesi için haber yazıp 1905e mi göndermem gerekiyor yoksa bütün gs mobile kullanıcılarına geliyor mu yani yazmama gerek var mı ?[/quote:3o0kwtfe]
Saim Abi, lig başlayınca kadrolar ve maç sonuçları geliyor.Transfer dönemi bitse dahi kılüp haberleri gelmeye devam ediyor.Bu haberler için 1905'e mesaj atmak şart. ;)

Saim Karakuzu' Alıntı:
arkadaşlar çok rahatsız ediyorum ama şimdi haber yazıp gönderdim 1905e fakat biyerde 31ağustosa kadar ücretsizdir diyor biyerde 31ekime kadar ücretsizdir diyor ya da tamamen mi ücretsiz o konuda sizden bilgi almak istiyorum ?
Abi, ben geçen yıl Ağustos'ta almıştım hattımı.1 Ocak 2010'da ücretli olacak dediler.Sonra Mart 2010'a uzattılar o tarihi, görüyorsun hala ücretsiz geliyor mesajlar.O konuda kaygılanma sürekli uzatıyorlar. ;)

Umut Öncel' Alıntı:
[quote="Saim Karakuzu":2m3qutr1]arkadaşlar çok rahatsız ediyorum ama şimdi haber yazıp gönderdim 1905e fakat biyerde 31ağustosa kadar ücretsizdir diyor biyerde 31ekime kadar ücretsizdir diyor ya da tamamen mi ücretsiz o konuda sizden bilgi almak istiyorum ?
Abi, ben geçen yıl Ağustos'ta almıştım hattımı.1 Ocak 2010'da ücretli olacak dediler.Sonra Mart 2010'a uzattılar o tarihi, görüyorsun hala ücretsiz geliyor mesajlar.O konuda kaygılanma sürekli uzatıyorlar. ;)[/quote:2m3qutr1]
tekrar tekrar teşekkürler umut .

GS Mobile´nin haberleri ücretli hale getireceğini düşünmüyorum şu anda.

Geçen sezon transferleri önce GS Mobile aboneleri duyarken, şu anda önce resmi sitede yapılıyor açıklama. Eskiden maçtan bir saat önce gelen maç kadrosu, ligin sonlarına doğru maçın başlamasına 5-10 dk kala gelmeye başlamıştı, yani ekran başında öğrendikten sonra. Pek de cazibesi kalmamıştı yani haber paketinin.

Yalnız Yurtiçi Kargo ile yaptığı anlaşma gereği sağlanan %25´lik indirim bayağı işime yarıyor, orası ayrı. : )

Onur Yavuz' Alıntı:
GS Mobile´nin haberleri ücretli hale getireceğini düşünmüyorum şu anda.

Geçen sezon transferleri önce GS Mobile aboneleri duyarken, şu anda önce resmi sitede yapılıyor açıklama. Eskiden maçtan bir saat önce gelen maç kadrosu, ligin sonlarına doğru maçın başlamasına 5-10 dk kala gelmeye başlamıştı, yani ekran başında öğrendikten sonra. Pek de cazibesi kalmamıştı yani haber paketinin.

Yalnız Yurtiçi Kargo ile yaptığı anlaşma gereği sağlanan %25´lik indirim bayağı işime yarıyor, orası ayrı. : )
bilmiyordum bu kadar olduğunu bende ilk öğrenirim diye almıştım işim gereği pek yerimde duramıyorum buradan alırım haberleri demiştim neyse bu yıl düzelir belki tekrardan :)

Burak Barut' Alıntı:
Size gelen Gsmobile mesajlarını benimle neden paylaşmıyorsunuz artık sayın Yavuz :)
Burak Bey, hem bu transfer kabak tadı verdiği için hem de internette benden önce duymuşundur diye yazma gereği duymadım. : )

Arkadaşlar, Askere gitmeden önce Avea kullanıyordum. Hakkari'de görev yapıyordum, Şehir Merkezinde bir türlü bulumadım GsMobile'a geçicektim fakat adama GsMobile diyince hah ! diye bakıyordu bana :)

Neyse ben şimdi GsMobile'a geçmek istiyorum, hattım değişir mi yoksa sabit hattım ile GsMobile kullanabilir miyim ? Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler...

Numaranız aynı kalarak tabii ki değiştirebilirsiniz ama 15 TL yeni SIM kart bedeli alıyorlar.

Eğer farklı hattan (Turkcell, Vodafone) geçiş yaparsanız SIM kart ücreti alınmıyor.

arkadaşlar biraz önce bir mesaj geldi shumpert ve sertaç galatasaray cafe crownda diye sonra bir mesaj daha geldi oda hata mesajı yani gönderilen mesajlar yanlış gönderilmiştir hatamız için özür dileriz dendi benim sormak istediğim bu değil geçen yıllarda basketbolu bırakın voleybolda bile en önemsiz diye nitelendirilen oyuncuların sözleşme tarihleri ile birlikte gelirken artık basketboldaki transfer haberleri bile seçerek geliyor bana en son transferimizin haberi gelmedi voleyboldan hiç hiç gelmiyor zaten acaba tek bende mi sorun benim hatta mı diye düşünmeye başladım yardım edebilecek birisi var mı ?

Shumpert ve Sertaç transerine ilişkin bana mesaj gelmedi. Andric ile henüz resmi anlaşma sağlanmadı GS Mobile´a göre. : )

Bir başıbozukluk var, hayırlısı...

müşteri hizmetlerini aradım bu başıbozukluk için verdikleri yanıt tam bir komediydi o mesajları biz göndermiyoruz bir şirketle anlaşıldı onlar bakıyor dedi resmi sitede açıklandıktan sonra hemen gelir dedi bende basketbolda ve voleybolda adamımızın olmadığını söyledim gsmobilea bakarsak :) adam şaşırdı ama yapabileceğimiz bir şey yok dedi şaka gibi gerçekten kendimi enayi, gibi hissediyorum sen haber paketi için al ne çıksın üzüldüm geçen yıllarda gs tv ile birlikte açıklanırdı yazık !!