GSMobile !

Burak Barut' Alıntı:
Bu sayının artmasının tek çaresi var.
Avea ile değil Turkcell le anlaşmak.
Avea'nın yetersizliği çekim gücünün yeteri kadar olmadığı herkesce biliniyor.
Al kenara sayı artsın mantığı da saçma mantık.Sonuçta bunun amacı kulube her ay sabit gelir sağlamak.
Avea kapmasında kaldığı sürece ben ne yazık ki alamayacağım.Evimde çekmeyen bir hattı nasıl alayım ki ?

Telekom ile bunca anlaşma varken Avedan çıkarılmaz bu proje Burak.

Doğan'ın dediği gibi mümkün değil Burak o çare. Ayrıca senin çektiğin sorunu çok çeken var bende dahil. Bizimde okulun belirli yerlerinde çekmiyor. Burada da iş Avea'da bitiyor işte. Onur dediği doğrudur umarım.

Cekim gucu asiri zayif.Yurtdisini falan gectim evin bazi noktalarinda cekmiyor hem de istanbulun gobeginde.Avea bu konuda 350 baz istasyonu da kursa turkcellden zayif bu cok bariz.Yine de dendigi gibi 250 tane falan baz istasyonu kurulursa cekim gucu artacaktir.

Kullanim sayisini artirmanin ise cesitli yollari var aslinda.Mesela klube yeni giren her uyeye Gsmobile Gsbonus vs sahibi olma zorunlulugu ayni sekilde Gsyiadda da uygulanabilir bunlar.Biz taraftara alin edin derken klup uyelerinin o Galatasarayi herseyden cok sevdigini soyleyen insanlarin yarisindan cogu kullanmiyor ki Gsmobile.Eminim yonetim icinde bile vardir kullanmayan.Cok cesitli kampanyalar uygulanabilir.Bir seyler yapilmaya calisiliyor ama yetersiz kaliyor dogal olarak.

Yine de Fenerbahceyi 1 sene icinde gececegimizi dusunuyorum

Doruk Ünlü' Alıntı:
Cekim gucu asiri zayif.Yurtdisini falan gectim evin bazi noktalarinda cekmiyor hem de istanbulun gobeginde.Avea bu konuda 350 baz istasyonu da kursa turkcellden zayif bu cok bariz.Yine de dendigi gibi 250 tane falan baz istasyonu kurulursa cekim gucu artacaktir.

Kullanim sayisini artirmanin ise cesitli yollari var aslinda.Mesela klube yeni giren her uyeye Gsmobile Gsbonus vs sahibi olma zorunlulugu ayni sekilde Gsyiadda da uygulanabilir bunlar.Biz taraftara alin edin derken klup uyelerinin o Galatasarayi herseyden cok sevdigini soyleyen insanlarin yarisindan cogu kullanmiyor ki Gsmobile.Eminim yonetim icinde bile vardir kullanmayan.Cok cesitli kampanyalar uygulanabilir.Bir seyler yapilmaya calisiliyor ama yetersiz kaliyor dogal olarak.

Yine de Fenerbahceyi 1 sene icinde gececegimizi dusunuyorum

Belki şu yapılabilir. Kombine kartları artık olmayacak bilindiği gibi. Onun yerine önödemeli kart çıkıyor. Yani şu an kullanılan GS Bonus Kart' ın kredi kartı olmayan versiyonu. Bu karta kombine yüklemesi de yapılabilecek tıpkı GS Bonus gibi.

Belki o zaman GS Mobile alma şartı da konabilir. Ya da GS Mobile' ı olan, GS Dergisi abonesi olan, GSTV üyesi kişilere kombine daha ucuza verilebilir. Böylece GS Mobile daha da yaygınlaştırılabilir. Ayrıca yeni stadyum ve salonda GS Mobile standları her yere konularak taraftarımız teşvik edilebilir.

Doruk, istanbul'un neresinde yaşıyorsun merak ettim gerçekten? Bir efsane dir gidiyor avea her yrde çekmiyor diye.. bunu da nedense avea kullanayanalr söylüyor hep.. GS mobile im var ve hiç daha konuşurken çekmemezlik ettiğini görmedim duymadım işitmedim. Anadoludan arkadaşlar derse bilemem sık sık şehir dışına çıkıyorum ama gittiğim yerlerdede bu soruna daha rastlamadım

Sühan Cem' Alıntı:
Doruk, istanbul'un neresinde yaşıyorsun merak ettim gerçekten? Bir efsane dir gidiyor avea her yrde çekmiyor diye.. bunu da nedense avea kullanayanalr söylüyor hep.. GS mobile im var ve hiç daha konuşurken çekmemezlik ettiğini görmedim duymadım işitmedim. Anadoludan arkadaşlar derse bilemem sık sık şehir dışına çıkıyorum ama gittiğim yerlerdede bu soruna daha rastlamadım

sühan abi istanbul-ankara iyide ..ben karadenizde deli oluyorum valla...tartışmasız turkcell ve vodafone bizim operatörden üstün..

Eren Bekdemir' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":33cbxtx2]Doruk, istanbul'un neresinde yaşıyorsun merak ettim gerçekten? Bir efsane dir gidiyor avea her yrde çekmiyor diye.. bunu da nedense avea kullanayanalr söylüyor hep.. GS mobile im var ve hiç daha konuşurken çekmemezlik ettiğini görmedim duymadım işitmedim. Anadoludan arkadaşlar derse bilemem sık sık şehir dışına çıkıyorum ama gittiğim yerlerdede bu soruna daha rastlamadım

sühan abi istanbul-ankara iyide ..ben karadenizde deli oluyorum valla...tartışmasız turkcell ve vodafone bizim operatörden üstün..[/quote:33cbxtx2]

bende kayseride kullanıyom gsmobile hiç bi sorunum yok her zaman gayet iyi çekiyo

Goztepe soyakta oturuyorum.Heralde daha merkezi biryer yoktur.Cam kenarina gelmeden odamdan cekmiyor.Yalan soyleyecek halim yok efsane falan degil gercek.Tamamen ceken yerler de var o ayri konu

Ayrica nedenini bilmiyorum ama suan yurtdisindayim ve cekmiyo telefonum.Babam normal avea onunki cekiyor.Faturali olmasiyla alakali oldgunu da pek dusunmuyorum turkcellken cekiyodu pasa pasa.Enteresan bir durum donuste ariycam gsmobile i

Doruk, est. yaşan söylüyorsun deme şansımız zaten yok. Çekmemsi gerçekten ilginç. Hattın kontörlü ise otomatik olarak yurtdışında da çeker. Ama hatlı tarifedeysen büyük ihtimalle ayrıca açtırman gerekir. Ben daha geçerken açtırmıştım.

Sühan Cem' Alıntı:
Doruk, est. yaşan söylüyorsun deme şansımız zaten yok. Çekmemsi gerçekten ilginç. Hattın kontörlü ise otomatik olarak yurtdışında da çeker. Ama hatlı tarifedeysen büyük ihtimalle ayrıca açtırman gerekir. Ben daha geçerken açtırmıştım.

Yo onemli degil.Hattim kontorlu ama cekmiyo.Anlayabilmis degilim.

Metin Kuruçay' Alıntı:
Resmi siteden bugün verilen bilgiye göre 120 bini de geçtik.

Şu rakam potansiyel düşünüldüğünde yavaş ilerliyor diye yorumlanabilir ancak Avea'ya olan güvensizlik,çekim güzü problemleri, insanların uzun süreli alışkanlıkları ve yeni kurulmuş birde Avea'nın yıllardır sektörde olmasına rağmen üye sayısı düşünüldüğünde 1 yıl içinde ulaşılan rakam ve yükselme ivmesinin bulunması bence iyi bir rakamı getiriyor bize.

Çok olumsuz olmaya gerek yok.Gerekli tanıtımlar devam edip Aslantepenin açılması ve üniversitelere bu işin götürülmesi ile 250 bin rakamını rahatlıkla görebiliriz kısa zaman içinde.Asıl önemli olan şu anda sahip olunun 120 bin müşterinin bu hattı efektif bir biçimde kullanması için gereken kampanyaların,hizmetlerin verilmesidir.Bakım burada hala çekiyor çekmiyorun lafını konuşuyoruz şimdi kim hattını bırakıpta gider GS Mobile alır?Anladık kulübe yardım 3-4-5 Tl fazla verelim sorun değil ama o hattan bide faydalanamıyorsam acil bir durum olduğunda çekmeme riski çok yüksekse bu tercih etkenlerini çok köreltir.

Bu düşünüldüğünde rakamımız iyi bir rakamdır.Başkaları ile kıyasa girmeyede gerek yoktur.GS taraftarı körü körüne para harcıyan bir profile hiç bir zaman sahip olmadı ki bugün bu duruma şaşıyorsunuz.Gayet bizim mizacımıza uygun şekilde ilerliyor GS Tv ,GSM ve Bonus kart rakamlarımız.

arkadaşlar ailemde dahil 8adet gs mobile aldım ama birşeyler öğrenmek istiyorum klüp haberleri transferler vb her tür haber geliyordu önceden hala geliyor mu ve ücretli mi ücretsiz mi merak ettim adlığımdan beri ne hazırlık maçlarının sonucu geldi ne kura sonucu geldi ? ? şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için

Saim Abi, gelen haberler hala ücretsiz.Hazırlık maçlarının sonuçları ve kura sonucu banada gelmedi.Ligler tatil olunca GSMobile yetkilileride salıyor kendini sanırım. :)

Umut Öncel' Alıntı:
Saim Abi, gelen haberler hala ücretsiz.Hazırlık maçlarının sonuçları ve kura sonucu banada gelmedi.Ligler tatil olunca GSMobile yetkilileride salıyor kendini sanırım. :)
birşey daha soracağım umut lig başlayınca kadrolar maç sonuçları filan geliyormu yani transfer dönemi bitince haber geliyor mu ? birde bu haberlerin gelmesi için haber yazıp 1905e mi göndermem gerekiyor yoksa bütün gs mobile kullanıcılarına geliyor mu yani yazmama gerek var mı ?