GSMobile !

Re: GS Mobile!

Gsmobile avea öğrenci hattı ile bu kadar yakınlaşarak çok güzel işler yapıyor. İlk geçiş zamanları baya kontor harcamak gereksede hepsinin karşılığı alınıyor. Son tarifede insanları rahatlatacak bir olay oldu. Attığımız maillerin işe yaradığını görmek güzel.
Smsçi taraftarız zaten, beleş sms olduğu sürece Galatasaraylıyız!!

Abi sana genel hatları ile anlatayım şimdi. Avea'dan geçiş yapacaksan 8 tl karşılığı simcard ını değiştiriyorlar ve hattın 1 gün içinde açılıyor. Başka operatörden ise para yok. Birde diğer operatörlerden geçtiğin zaman 4 ay 100'er kontor yüklemek karşılığı 300'er dakika her yöne bedava konuşma veriyor. Avea'dan geçişde ise bu hak yok ne yazıkki.
Bundan sonrası ise herkes için aynı.
-44 kontöre her yöne 500- avea ve gsmobile içi 5000 sms
-Her ay 100 kontor yüklemeye 1905 dk gsmobile içi konuşma
-Her ay 100 kontör yüklemeye tüm yönlerle 2 dakikası 1 kontore konuşma*
-Her ay 100 kontör yüklemeye avea mobil öğrenciler ve gsmobile ile 10 dakikası 1 kontore konuşma*
-Galatasaray haber paketine üye olarak lig maçlarında attığımız her gol için 5 kontor, derbi ve avrupa maçlarında attığımız her gol için 15 kontor hediye veriliyor. Haftalık 12 kontor ücreti var. Birde Galatasaray ile ilgil son dakika bilgileri geçiliyor sürekli.
Sonunda yıldız olanlar iki farklı tarife. İlk tarifeye geçiş için beyan yeterli hattı alırkan. Sonra 100 kontör yüklendikten sonraki 30 gün boyunca 1905 dakika ile beraber kullanılabilir.
İkinci tarifeye geçiş için ise şu şartlar var:
# 10 Dakikası 1 Kontör tarifesine diğer Avea tarifelerinden geçişlerde tarife geçiş ücreti alınmaktır.
# Tarife geçiş ücreti faturalı tarifeler için KDV ve ÖİV dahil 27 TL, faturasız tarifeler için 150 kontördür.
Kısaca avea dışı bir tarifeden geçmek daha avantajlı birçok yönü ile ama Avea'dan geçmek avantajsız demek değil bu. Hemen hemen bütün kolaylıklar mevcut Gsmobile'de mobilöğrencinin sunduğu. Zaten belli bir arkadaş çevresi ile geçildiği zaman 1905 dakikası yetiyor bile :)
Kendimce toparlamaya çalıştım olayı. Saygılar :)

Teşekkür ederim Eren, hoşuma gitti mobil öğrenci kadar olmasada baya avantajlı yarın geçeyim hemen, zaten bizim derdimiz iyice ucuz olsun değil belli başlı avantajlar sms satın alma gibi olsun yeter tekrardan teşekkürler Eren.

Eren Aydın' Alıntı:
-Galatasaray haber paketine üye olarak lig maçlarında attığımız her gol için 5 kontor, derbi ve avrupa maçlarında attığımız her gol için 15 kontor hediye veriliyor.
Bu tarifeyi kullanan var mı arkadaşlar? Gerçekten geliyor mu bu kadar kontör? O zaman sadece Netanya maçında 90 kontör demek, 30 küsur gol attığımıza bakarsak çoktan 250 kontörü geçmiş durumdayız, baya kârlı bir iş.

Halil İbrahim' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":4iu30j1y]
-Galatasaray haber paketine üye olarak lig maçlarında attığımız her gol için 5 kontor, derbi ve avrupa maçlarında attığımız her gol için 15 kontor hediye veriliyor.
Bu tarifeyi kullanan var mı arkadaşlar? Gerçekten geliyor mu bu kadar kontör? O zaman sadece Netanya maçında 90 kontör demek, 30 küsur gol attığımıza bakarsak çoktan 250 kontörü geçmiş durumdayız, baya kârlı bir iş.[/quote:4iu30j1y]
Aynen Halil Abi, benim arkadaşlarımda var bu. Yanlış hatırlamıyorsam Kerem Abide de vardı. Sezon başında şuna abone olanın kontörleri hala harca harca bitmiyor:)

öncelikle üye sayısı hakkında bilgisi olan varmı?
birde benim gibi fazla telefon görüşmesi yapmayanlar için en iyi tarife hangisi paylaşan olursa sevinirim teşekkürler.

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
öncelikle üye sayısı hakkında bilgisi olan varmı?
birde benim gibi fazla telefon görüşmesi yapmayanlar için en iyi tarife hangisi paylaşan olursa sevinirim teşekkürler.
Faturasız al abi hattı, aylık 44 kontore 500 sms yap her yöne.

KARTALCELL RAKİPLERİNİ SOLLADI!
KARTALCELL, ilk iki haftada 4380 aboneye ulaştı.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, KARTALCELL'in ilk iki haftada 4380 aboneye ulaştığı bildirildi. KARTALCELL'in ilk iki haftalık satış oranlarında Fenercell, GSMobile, Trabzoncell'i geride bıraktığı kaydedildi.

ne dersiniz geçerlermi bizi?

Geçerler mi bilmem ama şu andaki durumun ayıbı bile bize fazlasıyla yeter.

Son yapılan kampanyada, Galatarasaray Dergisi yıllık abonelik bedeli GSMobile üyelerine 65 TL yerine 55 TL. Son katılım tarihi: 6.11.2009

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
KARTALCELL RAKİPLERİNİ SOLLADI!
KARTALCELL, ilk iki haftada 4380 aboneye ulaştı.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, KARTALCELL'in ilk iki haftada 4380 aboneye ulaştığı bildirildi. KARTALCELL'in ilk iki haftalık satış oranlarında Fenercell, GSMobile, Trabzoncell'i geride bıraktığı kaydedildi.

ne dersiniz geçerlermi bizi?
Beşiktaş'ta kaç tane kongre üyesi var?

Tam değil Kemal abi ama benim bildiğim Beşiktaş'taki kongre üyesi sayısı oldukça fazla. Ferhat Abi daha net bilgi verir gelince. Beşiktaş'ın da durumu ortada. O yüzden iki sayı arasında bi orantı olabilir diyorum.

Turkcell Vodafone Avantajları Banane GSMobile Şahane :)
Ben 20 yıllık yaşamım boyunca Cep Telef10u kullanıcısı olmadım olamamda diyordum.Belki Üniversiteyi kazanıp mersin dışına çıkarsam düşünecektim o da belki ve olursa turkcellden başkası asla olmazdı hele avea aslaaa:) GSMobile çıkar çıkmaz 1 sn bile düşünmeden alıyorum dedim Aveaymış AntiTel'lik miş avantajlar dezavantajlarmış aklıma bile gelmedi Galatasaray mı yeter bu neden:) Galatasarayım Nelere Kâdir:)Avantajlara Dezavantajlara Takılmadan, Katılmak ;)

Ben geçiş ücretsiz diye biliyordum ama az önce avea numaramı GSM' e taşımak için gittiğimde bana eğer avea numaranı taşırsan 10 Lira ücret alıyoruz ama diğer operatörlerden geçiş ücretsiz dediler.

Ben mi yanlış biliyorum, bi ücret var mı yoksa adamlar beni keklemeye mi çalıştılar :)

Avea hattının gsmobile'ye geçirmek istersen para alıyorlar.Sadece diğer hatlardan para almıyorlar.Çünkü nasıl olsa bendeki aboneliği ave gsmobileye geçse gene avea olacak düşüncesi ile hareket ediyorlar.