GSMobile !

Re: GS Mobile!

Toplantıda, mali yapı ile ilgili üyelere bilgi veren Murat Ece, geride kalan şubat ayı itibariyle kulübün borcunun 205 milyon Dolar (346 milyon TL) olarak görüldüğünü aktardı.

Adnan Polat, GS Mobile projesinde şu ana kadar yalnızca 12 bin 500 aboneye ulaşılabilmesinden yakınırken, 25 milyonluk camia olarak bahsedilen Galatasaray'da ulaşılan abone rakamının çok düşük olduğunu söyledi.

Kulüp batıyor. Başkan şikayet ediyor. Ama taraftarın umrunda bile değil. Onlar için varsa yoksa SMS kampanyası. Bekleyin, bekleyin!!!. Mart 2010' a kadar şirketler birleşmezse o zaman ben göreceğim burada başlıkları, ahları vahları.

Kayyumun yönettiği sportif aş' yi görünce, ordan borç alamadığımızı görünce bakalım ne yapacak bu SMS' çi "taraftar".

Metin 'Bey'in yazdığı şeylere son derece cevap verme istediği hissettim. Öncelikle belirtmek lazımki taraftarlığı tamamen ekonomiye bağlamak bu açıdan kısıtlı olan herkese bir hakarettir. Bu forumdada çoğu insanın kendi geliri yok, annelerine babalarına mahkumlar. Bu, bu kadar aşikarken hala klüp bitiyo yazıklar olsun taraftara nidalarını atmak kimseye düşmez! Hele hele bu forumda her maça gitmeye çalışan takımını her platformda destekleyen insanlara Sms'çi taraftar demek birde üstüne klüp batarsa sorumlusu sizsiniz demek nası bir mantıktır?
Kendi adıma konuşmak gerekirse bu sene 5-6 futbol maçına gittim. Bilet fiyatlarının toplam yaklaşık 300tl ediyor Metin Bey. Üzgünüm kombine alamayacak kadar 'cimri' idim sizin kadar iyi bir taraftar olamadım. Gittiim baskebol maçlarının ise sayısını bilmiyorum. Ayrıca Gstoredende 100 tl lik alışverişim var. Hesaplayıp sölersiniz ne kadar iyi bir taraftar olduğumu bende ona göre geliştiririm kendimi!
Benim gsmobilee geçip normal mesaj ve arama trafiğine devam etmek için en az 500 kontor ama lazım ve o kadar param yok ne yazıkki. Siz verecek oluranız seve seve alırım. Eğer sözünüz öğrencilere değilse unutmayın bu forumdaki çoğu insan öğrenc buna göre konuşmanız lazım. Umarım 'Sms' çi taraftarları ciddie alırsınız yoksa almanız için bankaya Gs hesabına para mı yatırmak lazım??

Eren Aydın' Alıntı:
Metin 'Bey'in yazdığı şeylere son derece cevap verme istediği hissettim. Öncelikle belirtmek lazımki taraftarlığı tamamen ekonomiye bağlamak bu açıdan kısıtlı olan herkese bir hakarettir. Bu forumdada çoğu insanın kendi geliri yok, annelerine babalarına mahkumlar. Bu, bu kadar aşikarken hala klüp bitiyo yazıklar olsun taraftara nidalarını atmak kimseye düşmez! Hele hele bu forumda her maça gitmeye çalışan takımını her platformda destekleyen insanlara Sms'çi taraftar demek birde üstüne klüp batarsa sorumlusu sizsiniz demek nası bir mantıktır?
Kendi adıma konuşmak gerekirse bu sene 5-6 futbol maçına gittim. Bilet fiyatlarının toplam yaklaşık 300tl ediyor Metin Bey. Üzgünüm kombine alamayacak kadar 'cimri' idim sizin kadar iyi bir taraftar olamadım. Gittiim baskebol maçlarının ise sayısını bilmiyorum. Ayrıca Gstoredende 100 tl lik alışverişim var. Hesaplayıp sölersiniz ne kadar iyi bir taraftar olduğumu bende ona göre geliştiririm kendimi!
Benim gsmobilee geçip normal mesaj ve arama trafiğine devam etmek için en az 500 kontor ama lazım ve o kadar param yok ne yazıkki. Siz verecek oluranız seve seve alırım. Eğer sözünüz öğrencilere değilse unutmayın bu forumdaki çoğu insan öğrenc buna göre konuşmanız lazım. Umarım 'Sms' çi taraftarları ciddie alırsınız yoksa almanız için bankaya Gs hesabına para mı yatırmak lazım??

Fazla söze ne hacet, imza.

Ercan Şahin' Alıntı:
gsmobile geçmek isteyenlere müjde uA formundan alıntı

arkadaşlar müjdeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

az önce avea ile görüştüm sms kampanyası bu günler de yada haziran başında başlıyor. bütün çalışmalar bitmiş reklam hazırlığındaymış şu anda.

detay olarak öğrendiğim bilgi de
39 kontöre 500 ve/veya 5000 kampanyası ile bire bir değilde
30 kontöre 300 ve/veya 1500 gibilerinden bişeyler olacakmış.
herkese hayırlı olsun şimdiden.
bu olursa kesin geçerim

Eren Aydın' Alıntı:

Eline sağlık Eren kardeşim.

Eren Aydın' Alıntı:
Metin Bey'in nedense bu Gs Mobile hakkında insanları bu şekilde kızdırma gibi bir huyu var. Kendisine yine bu konu da tepki gösterdiğim de bana kulübün borç batağında olduğunu ve insanları bu konuya yönlendirmek için bu tür söylemler kullandığını söylemişti. Ancak kendisi bilmiyor ki bir çok taraftarın gözünde yaptıkları antipatik geliyor, biz hat almadığımız için kulüp batmaz, batamaz. Kulübün geleceğini en çok düşünen biz ama yine laf yiyen biz..

Ayrıca Metin Bey bir kez daha dile getirmek istiyorum, lütfen bu tür yorumlarınızı ya kendinize saklayınız ya da daha güzel bir üslupla dile getiriniz. Eğer kabul ederseniz size naçizane tavsiyem bu yöndedir.. ;)

Ne bekleniyorki daha çıkar çıkmaz 100binler akın akın bunlara geçecekti?
Türkiye'nin sosyoekonomik durumunu hiç bilmiyorsunuz?Kaldıki benim halim vaktim yerindede olsam bu telefon işinde gelen faturayla kazıklanmayı göze alamam.Sonuçta her faturanın belli yüzi bir yüzdesi GS'a dönüyor ve geri kalanı ile Avea'yı zengin etme gibi bir niyetim mevcut değil.

Benim mevcut hattımla bir farkı veya eksiğinin olmadığı gün ben bu işe girerim yoksa hattı alsamda kullanmam.

Benim bir tanede kardeşim var,Her yıl en az 2 şet forma alıyoruz, maçlara gidiyoruz,doğum günü hediyelerimi Store'dan aldırıyorum ve alıyorum.Ben kendimi yeterince GSlı ve GS'a hizmet etmiş görüyorıum çünkü kuruşu kuruşuna GS'a giden her ürünün peşinden gidiyorum her sene.Üstüne şu yaşımda beyazlayan saç tellerimi saymıyorum bile,neden oldular acaba(!)

Zamanında sırf abone sayısı artsın diye almıştım. : )

Ama yakın zaman içinde mevcut hattımı GS Mobile´a taşımayı planlıyorum.

Geçen hafta uğradığım avea bayisinde gsmobile hattı yok birkaç güne gelecek dediler.

Önümüzdeki hafta içinde özel hattımı gsmobile 'a geçireceğim. Lütfen elinden gelen herkes gsmobile' a geçsin.

Avea'nın çekim alanlarında çeken bir hat GSM ee evimde çekmeyen bir hattı alamayacağım için herkesten özür diliyorum ama herkesin de katkıda bulunmasını bekliyorum özellikle Avea kullanan arkadaşlardan.

Onur Karakuzu' Alıntı:
şuanda üye sayımız 27bin olmuş bugün itibariyle fb nin ise şuanda 38binlerdeymiş yazık ya ..
Valla kimse kızmasın ama iş takıma ekonomik katkıda bulunmayaca gelince bizim taraftar meydandan kayboluyor , Fenerbahçe taraftarı ise kasırga gibi geliyor . Takımı sadece kalben sevmek yetmiyor . Bilsin artık bunu Galatasaray taraftarı .

Burak Barut' Alıntı:
Avea'nın çekim alanlarında çeken bir hat GSM ee evimde çekmeyen bir hattı alamayacağım için herkesten özür diliyorum ama herkesin de katkıda bulunmasını bekliyorum özellikle Avea kullanan arkadaşlardan.
illa hattı alıp kullanmana gerek yok sırf üye sayısının artması açısından bile al kenarda dursun derim kullanma istersen ..

İşin en ilginç yanı sonradan geçen sayısının yavaş artmasını anlarımda zaten avealı olanlar niye geçmiyorlar hala soru işareti.