GSMobile !

Re: GS Mobile!

Ercan Şahin' Alıntı:
[quote="S.Nilay Kızılok":31x64drp]valla su sms paketi isini halletsinler. benimle birlikte bir cok galatasaraylı arkadasım gsmobile'a gececegiz.
siz geçin onlar yaparlar yok öyle 2 liraya beş köfte[/quote:31x64drp]
:) :) Yaparlar tabi biz geçince... Ellerinde olmayan müşteri için mi yenilik yaparlar yoksa zaten onlanlar için mi yenilik yaparlar. Bizim derdimiz sırf biz geçelim değil büyük kitleler GSMobile kullansın.

Kendi adıma geçtim,pek uygun değil cazip değil gibi şeyleri şaşırarak okudum aylık 3 kuruş fazla olsa ne yazar,tarafız buna tabiki katlanırız,ancak gel görelimki böyle birşey yok oldukca cazip...

Şu anda Avea'nın derdi zaten sahip oldukları kendi üyelerinin GS Mobile geçmemesi.Eğer msj kampanyası falan çıkarsa GSMobile sayısı çok artacak ama bunların çoğu zaten Avea üyesi olanlar olacak ozaman gereksiz yere GS'a para ödemek durumunda kalacaklar.
O yüzden ilk önce rekler uğruna bub operatörü tercih edecek kullanıcıları bekliyorlar daha sonra belki msj kampanları devreye girer.

valla ben ilk önce reklamlar hakkında diyecem gsmobile çıktı reklamlarımız çıktığı an yayınlanması lazımdı veya ben görmedim ama bugün bakıyorum bazı internet sitelerine bazı kanallarda reklamlarımız çıkıyor ve çok mutlu oluyorum ayrıca ankarada oturan arkadaşlar bilirler adalet sarayının önünde here yöne duraklar vardır o durakların reklam panolarında bizim gsmobile reklamları vardı bir ürünün satışı için reklam önemli bunların devam etmesi lazım ayrıca birşey daha soracam bu kanallara sitelere reklam parası Galatasaraydan mı çıkıyo yoksa avea mı ödüyor

Ben Avea bayiine gittim ama hattım amcamın adına olduğu için GSMobile'a geçmem mümkün olmadı.. Yeni hat almak istedim yok ama gelecek dediler bir kaç yere daha sordum ama aldığım cevap aynı oldu.. Bakalım yeni hattın gelmesini bekliyoruz.. :)

Reklamlarımız mükemmel gerçekten. İstanbul'un çoğu yerinde görmek mümkün. Kadıköy'de bile her yerde var. Poster hali ve normal tv reklamı emek çekilerek hazırlanmış. emeği geçen herkese teşekkürler...

Arkadaslar lütfen gs mobileden ucuk kacık tarifeler beklemeyelim kullanmasak bile karsılıksız gidip alalım yada kullanmadıgınız baska bir operatör varsa gs mobile gecin ben bugun gittim aldım kullanacagımdan degil ama olsun önemli olan takıma azda olsa bir katkı bu zor günde herkesin küçükte olsa katkı yapması gerekir tabi birde febe ye gecilmek var o daha kötü

Kemal Türkmen' Alıntı:
Arkadaslar lütfen gs mobileden ucuk kacık tarifeler beklemeyelim kullanmasak bile karsılıksız gidip alalım yada kullanmadıgınız baska bir operatör varsa gs mobile gecin ben bugun gittim aldım kullanacagımdan degil ama olsun önemli olan takıma azda olsa bir katkı bu zor günde herkesin küçükte olsa katkı yapması gerekir tabi birde Fenerbahçe ye gecilmek var o daha kötü
iyi de kardeşim kullanmazsan klüp nasıl kazanacak adamların amacı zaten tek hat niye diyorlarki numaranı değiştirmeden gel kullanasın klübe para gele

Ercan Şahin' Alıntı:
[quote="Kemal Türkmen":2t0jc45v]Arkadaslar lütfen gs mobileden ucuk kacık tarifeler beklemeyelim kullanmasak bile karsılıksız gidip alalım yada kullanmadıgınız baska bir operatör varsa gs mobile gecin ben bugun gittim aldım kullanacagımdan degil ama olsun önemli olan takıma azda olsa bir katkı bu zor günde herkesin küçükte olsa katkı yapması gerekir tabi birde Fenerbahçe ye gecilmek var o daha kötü
iyi de kardeşim kullanmazsan klüp nasıl kazanacak adamların amacı zaten tek hat niye diyorlarki numaranı değiştirmeden gel kullanasın klübe para gele[/quote:2t0jc45v]
yani kullanmazsan kulübe ne yararı olurki hat alıcan kontör alıcan vs. ki kulüp kazancak

Maalesef işler iyi gitmiyor.

Hem Fenerium' un GS Store karşısındaki satış üstünlüğü, hem de Fenercell' in GS Mobile karşısındaki üstünlüğü devam ediyor.

Bizim taraftarımız maalesef kulübünü kalben seviyor, iş cebinden para ödemeye gelince Fener maalesef bizim önümüzde. Halbuki bütün anketlerde Galatasaray taraftarı Fener' in açık ara önünde.

Fenercell 19 binlere ulaştı. Biz ise 6binlerdeyiz.

Demek ki atıp tutmayacağız. Biz büyüğüz demeyeceğiz. Başkan veya yönetim kurulu transfer yapmadığında onların boğazına sarılmayacağız. Çünkü hakkımız yok. Sahip çıkmıyoruz bu kulübe.

Aynı şartlar onlar için de geçerli iken, onlar 19 bine ulaşıyor ama biz 6 binde kalıyoruz. Hala Galatasaray' dan nasıl kazanabilirizin hesabını yapıyoruz.

GS Store ürünleri, Fenerium' dan çok daha kaliteli iken onlar hala daha fazla satış yapıyor.

Gerçeği kabul etmeliyiz artık. Benim ümidim kalmadı. Onlar kendi takımlarını bizden fazla seviyor ve bunu her ortamda belli ediyorlar. Bizim sevgimiz kuru sevgi. Biz sadece istiyor ve bekliyoruz. Hazıra konmayı istiyoruz.

Hakikaten üzülüyorum ben bu duruma...